Waga, 29 września - Mężczyzna

Waga, 29 września - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Waga urodzony dnia 29 9 cechuje się wiernością, partnerzy są dla niego niezmiernie istotni, oddanie w rodzinie jest dla niego sprawą niepodważalną, aczkolwiek niejednokrotnie w swoim zaangażowaniu sięga aż do bufonerii. To osobnik wszechstronny, hasło „nierealne” nie znajduje się w jego doktrynie życiowej i skłonność do ulepszania jest jego niezmienną własnością. Jest to osoba niekonsekwentna, często brakuje mu silnej woli i trudno jest mu pozostawać przy wybranych decyzjach, toteż bardzo marnie sprawdza się jako rodzic lub wychowawca. Jest to człowiek władczy, jest autentycznym wcieleniem żandarma i częstokroć nie zna powszechnej percepcji swojej postaci, dlatego słabo radzi sobie podczas kolektywnych czynności. To jednostka metodyczna, ukazuje samodyscyplinę i konsekwencję, przeszkody nie potrafią łatwo go zrazić, jednak czasem zanadto przyzwyczaja się do uprzednio opracowanych koncepcji. To osoba komunikatywna, jego myśli wykazują podobieństwo do złożonych konstrukcji, lubi wzbudzać podziw przyjaciół swoim obszernym zasobem wiedzy, ale często w jego wystąpieniach kompletnie brakuje konkretu. Jest to osobnik nielojalny, to wytrawny dyplomata posiadający niemniej jednak upodobanie do egoizmu, umie działać dwulicowo, a więc koledzy pragną wystrzegać się wchodzenia z niego w umowy. Jest to człowiek błyskotliwy, jest naturalnym społecznikiem, ma w umyśle nieprzebrany zapas historyjek, lecz częstokroć uwielbia wypowiadać sądy mało rozważne. Jest to osoba energiczna, irytuje go bezczynność i realizuje równolegle przeróżne zadania.
Jest to osobnik grzeczny, można mu zlecić realizowanie ryzykanckich zleceń, które potrzebują potężnej dawki dyplomatycznego wyczucia i okażą niemożliwi dla jego rozlicznych poprzedników. To jednostka odważna, potrafi wykonać sprawy niewykonalne dla innych ludzi, albowiem pracuje nad tym, by zazwyczaj nie bać się z góry i ubóstwia żyć energicznie. To człowiek tolerancyjny, nie lęka się zagadnień niekonwencjonalnych i różnych od poprzednio doświadczonych i nie kręci go przekonywanie kompanów do swoich poglądów, zatem nie znosi u znajomych wyłącznie braku wyrozumiałości. To osoba uczciwa, niezwykle skrupulatnie bada najsubtelniejsze kwestie oraz nie wierzy rozstrzygnięciom podejmowanym pod presją emocji, a zatem w każdym wypadku w pierwszej kolejności z uwagą cię wysłucha przed przedstawieniem osądu. Jest to jednostka powolna, ciężko go oczarować pięknymi sloganami, bowiem w najwyższym stopniu ceni funkcjonalność i zawsze usiłuje sporządzać dalekowzroczne ekstrapolacje. Charakteryzuje się wysublimowaniem, poświęca się wykwintnym uciechom i doznaje pociągu do utrzymywania kontaktu z malarstwem, więc często uznaje się za arbitra dobrej estetyki. Jest to osoba samodzielna, nie znosi wykonywania odgórnych dyspozycji, a zatem niech ci nie wydaje się, iż będzie poważał twoje przykazania i bariery. To osobnik rzetelny, przenigdy nie przeciąga zadań do zrealizowania, zachowuje jednolity, jednakże wydajny rytm aktywności, dlatego powinno się doszkalać się od niego pragmatyzmu oraz efektywności.

Pozostałe określenia prawidłowo wyrażające opisywanego człowieka to także: narcystyczny, pracowity, ambitny, obłudny, kochający, zblazowany, umiarkowany, pyszałkowaty, kreatywny, światły, sprytny, rzutki, wspaniałomyślny, rozmowny, wyrachowany, twórczy, otwarty, pompatyczny, spostrzegawczy, samotny, asertywny i obrotny.
Zawodami, w których optymalnie będzie działał, są: grafik, ambasador, pianista, stylista, rzeźbiarz, krawiec, dowódca, dyrygent, wokalista, tancerz, lutnik, aktor, strateg oraz muzyk.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Coe Sebastian - (1956-) - brytyjski lekkoatleta, wielokrotny mistrz olimpijski.
  • Ostrowski Nikołaj A - (1904-1936) - pisarz rosyjski.
  • Szewczenko Andrij - (1976-) - ukraiński sportowiec, piłka nożna.
  • Wieczorek Jan Michał - (1904-1980) - kompozytor.
  • Zimowski Rafał - (1974-) - aktor.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.