Waga, 28 września - Mężczyzna

Waga, 28 września - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Astrologiczny mężczyzna waga urodzony dnia 28 9 to człowiek błyskotliwy, jest urodzonym społecznikiem, bardzo lubi przyciągać wzrok otoczenia, lecz niestety umie też uważać się za godny podziwu fenomen. To osoba szczera, potrafi być najlepszym towarzyszem użytecznym w strapieniach, jest niezwykle poważany przez wspólników, aczkolwiek jego spontaniczna sprawiedliwość umie powodować wybuchy niechęci. To osobnik niestały, często nie starcza mu konsekwencji i potrafi zmieniać fundamentalne przekonania z dnia na dzień, częstokroć chwyta się rozmaitych prac. Znamionuje się wszechstronnością, przystosowuje szybko i zręcznie i umie współdziałać niemal z każdą jednostką. To osoba zorganizowana, potrafi racjonalnie dysponować swoimi rezerwami, pracuje w sposób rozważny i zaplanowany, jednak niejednokrotnie zbytnio obstaje za przedtem wymyślonymi koncepcjami. Bywa władczy, jest naturalną inkarnacją pruskiego oficera i czyjś opór nie ma dla niego znaczenia, dlatego jest wyobcowany w swoim środowisku. Jest to osobnik przedsiębiorczy, ubóstwia tworzyć nowe rzeczy, posiada nieograniczone zapasy energii i inspiruje kolegów swoim nieokiełznanym zapałem. Jest to człowiek nielojalny, łatwo zapomina o własnych przyrzeczeniach, jako funkcjonariusz okazuje się sprzedajny, a więc przyjaciele życzą sobie wystrzegać się wchodzenia z niego w umowy. Cechuje się elokwencją, jego rozważania są podobne do wieloaspektowych konstrukcji, jego przemowy to faktyczne dzieła literackie, ale często umie także produkować przeciętne bzdety.
Charakteryzuje się samodzielnością, naprawdę kocha się w totalnej autonomii wyboru, toteż niech ci nie roi się, iż będzie liczył się z twoimi barierami i pouczeniami. Jest to jednostka odważna, niezmiernie rzadko boi się nieprzewidzianych przeszkód, albowiem potrafi zwalczyć swój przestrach i zachowuje opanowanie nie zważając na okoliczności. To osoba szykowna, podziwia żwawe, wyczynowe wehikuły i jego społeczne zasady są w każdym wypadku doskonałe, więc posiadanie gotówki niezwykle udogadnia mu prowadzenie życia współgrającego z jego charakterem. Cechuje się bezstronnością, bardzo dokładnie bada najmniejsze sprawy oraz unika rozprawiania o dalekich sobie zagadnieniach, zatem zwykle jest ogólnie uważany za uczciwego rozjemcę. To człowiek powolny, ciężko go omamić wytwornymi sloganami, ponieważ zawsze rozważa zakładane profity i w każdym wypadku stara się budować dalekosiężne analizy. Jest to jednostka tolerancyjna, ma niezmiernie ciekawski i wielostronny umysł i nie bawi go nakłanianie kompanów do swoich poglądów, a zatem bywa działaczem charytatywnym starającym się o równość ludzi wykluczonych. Jest to osobnik subtelny, daje radę wykryć produktywne rozwiązania kłopotów, które przedstawiają sobą prawdziwą trudność również dla biegłych i zmyślnych graczy politycznych i przeważnie przygnębiają pozostałe osoby. Jest to osobnik rzetelny, zadanie jest dla niego rzeczą nietykalną, jego plany nie kryją usterek, dlatego w długoterminowym kontekście na ogół przewyższa narowistych czempionów.

Inne określenia adekwatnie ukazujące tę jednostkę to także: nieprzewidywalny, zwycięski, zmysłowy, inteligentny, spostrzegawczy, dowcipny, otwarty, gorliwy, asertywny, sceptyczny, przenikliwy, ekscentryczny, hojny, kapryśny, zimny, obowiązkowy, wyemancypowany, wyobcowany, rzutki, wyzwolony, twórczy, czarujący, przystępny, wytworny, pracowity oraz ambitny.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie spełniał, są: tancerz, rzeźbiarz, pianista, lutnik, malarz, kontrabasista, strateg, aktor, organista, artysta, stylista, tatuażysta, gitarzysta, dyrygent i poseł.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Błaszczyk Marcin - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gardawski Michael - (1990-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Goszczurny Stanisław - (1929-2003) - powieściopisarz, dziennikarz.
 • Koga Mineichi - (1885-1944) - admirał japoński.
 • Maraš Davor - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Popchadze Giorgi - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Prowse Juliet - (1936-) - brytyjska aktorka, tancerka.
 • Suchoň Eugen - (1908-1993) - kompozytor słowacki.
 • Towers Frank - (1969-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Tyler Max Clayton - (1880-1974) - generał amerykański.
 • White Judy - (1976-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Wiechecki Rafał - (1978-) - prawnik, ekonomista, polityk.
 • Wilson Donal - (1892-1978) - generał amerykański.
 • Zaklukiewicz Kuba - (1949-1998) - aktor.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.