Waga, 28 września - Mężczyzna

Waga, 28 września - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Astrologiczny mężczyzna waga urodzony dnia 28 9 to człowiek błyskotliwy, jest urodzonym społecznikiem, bardzo lubi przyciągać wzrok otoczenia, lecz niestety umie też uważać się za godny podziwu fenomen. To osoba szczera, potrafi być najlepszym towarzyszem użytecznym w strapieniach, jest niezwykle poważany przez wspólników, aczkolwiek jego spontaniczna sprawiedliwość umie powodować wybuchy niechęci. To osobnik niestały, często nie starcza mu konsekwencji i potrafi zmieniać fundamentalne przekonania z dnia na dzień, częstokroć chwyta się rozmaitych prac. Znamionuje się wszechstronnością, przystosowuje szybko i zręcznie i umie współdziałać niemal z każdą jednostką. To osoba zorganizowana, potrafi racjonalnie dysponować swoimi rezerwami, pracuje w sposób rozważny i zaplanowany, jednak niejednokrotnie zbytnio obstaje za przedtem wymyślonymi koncepcjami. Bywa władczy, jest naturalną inkarnacją pruskiego oficera i czyjś opór nie ma dla niego znaczenia, dlatego jest wyobcowany w swoim środowisku. Jest to osobnik przedsiębiorczy, ubóstwia tworzyć nowe rzeczy, posiada nieograniczone zapasy energii i inspiruje kolegów swoim nieokiełznanym zapałem. Jest to człowiek nielojalny, łatwo zapomina o własnych przyrzeczeniach, jako funkcjonariusz okazuje się sprzedajny, a więc przyjaciele życzą sobie wystrzegać się wchodzenia z niego w umowy. Cechuje się elokwencją, jego rozważania są podobne do wieloaspektowych konstrukcji, jego przemowy to faktyczne dzieła literackie, ale często umie także produkować przeciętne bzdety.
Charakteryzuje się samodzielnością, naprawdę kocha się w totalnej autonomii wyboru, toteż niech ci nie roi się, iż będzie liczył się z twoimi barierami i pouczeniami. Jest to jednostka odważna, niezmiernie rzadko boi się nieprzewidzianych przeszkód, albowiem potrafi zwalczyć swój przestrach i zachowuje opanowanie nie zważając na okoliczności. To osoba szykowna, podziwia żwawe, wyczynowe wehikuły i jego społeczne zasady są w każdym wypadku doskonałe, więc posiadanie gotówki niezwykle udogadnia mu prowadzenie życia współgrającego z jego charakterem. Cechuje się bezstronnością, bardzo dokładnie bada najmniejsze sprawy oraz unika rozprawiania o dalekich sobie zagadnieniach, zatem zwykle jest ogólnie uważany za uczciwego rozjemcę. To człowiek powolny, ciężko go omamić wytwornymi sloganami, ponieważ zawsze rozważa zakładane profity i w każdym wypadku stara się budować dalekosiężne analizy. Jest to jednostka tolerancyjna, ma niezmiernie ciekawski i wielostronny umysł i nie bawi go nakłanianie kompanów do swoich poglądów, a zatem bywa działaczem charytatywnym starającym się o równość ludzi wykluczonych. Jest to osobnik subtelny, daje radę wykryć produktywne rozwiązania kłopotów, które przedstawiają sobą prawdziwą trudność również dla biegłych i zmyślnych graczy politycznych i przeważnie przygnębiają pozostałe osoby. Jest to osobnik rzetelny, zadanie jest dla niego rzeczą nietykalną, jego plany nie kryją usterek, dlatego w długoterminowym kontekście na ogół przewyższa narowistych czempionów.

Inne określenia adekwatnie ukazujące tę jednostkę to także: nieprzewidywalny, zwycięski, zmysłowy, inteligentny, spostrzegawczy, dowcipny, otwarty, gorliwy, asertywny, sceptyczny, przenikliwy, ekscentryczny, hojny, kapryśny, zimny, obowiązkowy, wyemancypowany, wyobcowany, rzutki, wyzwolony, twórczy, czarujący, przystępny, wytworny, pracowity oraz ambitny.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie spełniał, są: tancerz, rzeźbiarz, pianista, lutnik, malarz, kontrabasista, strateg, aktor, organista, artysta, stylista, tatuażysta, gitarzysta, dyrygent i poseł.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bańka Artur - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Biernat Gertruda Józefa - (1923-) - profesor, paleontologia.
 • Figueiredo Wílton - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Forster Fraser - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Jakubiak Elżbieta - (1966-) - pedagog, polityk.
 • Kawafis Konstandinos - (1863-1933) - poeta grecki.
 • Kosiński Waldemar - (1965-) - sportowiec, podnoszenie ciężarów.
 • Kosołapow Aleksiej - (1971-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lenartowski Artur - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Maciejewski Stefan - (1946-) - pisarz, tłumacz.
 • Mierzwa Kamil - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Olejnik Agnieszka - (1975-) - reżyser, scenarzysta.
 • Piejaś Marcin - (1980-) - aktor.
 • Podoski Gabriel - (1719-1777) - duchowny katolicki, arcybiskup gnieźnieński, prymas Polski.
 • Prejzner Tadeusz - (1925-2010) - kompozytor, pianista.
 • Sebastian John - (1944-) - amerykański piosenkarz, twórca piosenek.
 • Taraszkiewicz-Dejmek Ewa - (1957-) - aktorka.
 • Zając Stanisław - (1939-) - organizator produkcji filmowej.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.