Waga, 25 września - Mężczyzna

Waga, 25 września - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Waga, który przyszedł na świat w dniu 25 9, uwielbia zachowywać się ekstrawertycznie, pragnie znajdować się wśród kolegów, lubi hipnotyzować swoich słuchaczy, aczkolwiek często na nieszczęście nie umie uciszyć się w odpowiednim momencie. Cechuje się wszechstronnością, potrafi spełniać się w dowolnych warunkach i charakteryzują go rozmaite, śmiałe koncepcje. To osobnik przebojowy, nie stroni od wysiłku i wyzwania przezwycięża odważnie. Częstokroć bywa autokratyczny, uważa się za człowieka wykwalifikowanego w każdej sprawie i ocenia jako zagrożenie osoby nieakceptujące jego stanowiska, a zatem często przemienia się w odosobnionego i wyalienowanego despotę. To jednostka elokwentna, dysponuje ogromnym i ochoczo używanym zasobem pojęć, wysłuchiwanie jego wystąpień może sprawiać prawdziwą przyjemność, lecz częstokroć ciężko wydostać z niego syntetyczne i przedmiotowe riposty. To osobnik zdyscyplinowany, umie umiejętnie wykorzystywać swoje siły, potrafi się prawidłowo motywować, jednak niekiedy zanadto obstaje za przedtem opracowanymi planami. Charakteryzuje się wiernością, jest niezmiernie dbały dla własnego małżonka, do małżeństw odnosi się bardzo serio, jednakże jego wrodzona praworządność umie powodować paroksyzmy antypatii. Jest to osoba wiarołomna, liczy się z wyłącznie przydatnymi dla własnej osoby układami, jako urzędas daje się poznać jako sprzedajny, więc głębiej otrzaskani ludzie usiłują unikać z nim ściślejszych kontaktów. Często bywa niestały, nie potrafi obstawać przy metodycznych decyzjach i częstokroć nie umie zamknąć zaczętych zadań, często irytuje swoich wspólników.
To jednostka bezstronna, niezwykle drobiazgowo roztrząsa najbłahsze rzeczy oraz nie jest pospieszny z przyjmowaniem wyboru, a więc przeważnie jest powszechnie uważany za uczciwego arbitra. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie zajmuje go kozaczenie, bowiem w każdym wypadku rozpatruje przewidywane korzyści i zawsze działa planowo oraz rozważnie. Znamionuje się kompromisowością, chętnie dokształca się w nowych i interesujących sprawach i łatwo zmienia dotychczasowe poglądy w zderzeniu z najnowszymi doznaniami, dlatego próbuje wystrzegać się zaślepionych radykałów zaaferowanych obwieszczaniem najdoskonalszych idei. To osoba odważna, niezmiernie rzadko obawia się zaskakujących trudności, bo rewelacyjnie sprawdza się w niezrozumiałych okolicznościach i przejawia spokój nie patrząc na warunki. Jest to osobnik samodzielny, postanowienia obiera na bazie osobistych przemyśleń, toteż niech ci nie roi się, że będzie miał uznanie dla twoich pouczeń i restrykcji. To jednostka wyrafinowana, podziwia chyże, terenowe wehikuły i ubóstwia wieść się z wielkopańskim szykiem, zatem szczęśliwy jest jako posiadacz dużej fortuny. Jest to osoba grzeczna, daje radę znaleźć efektywne rozstrzygnięcia problemów, które stanowią niezaprzeczalną przeszkodę także dla wprawnych i sprytnych dyplomatów i z reguły załamują innych ludzi. Jest to osobnik słowny, absolutnie nie odwleka zadań do zrealizowania, jego pomysły nie kryją wad, a zatem mimo iluzorycznej opieszałości zwykle urzeczywistnia swoje projekty.

Pozostałe określenia odpowiednio odzwierciedlające tę osobę to też: samotny, zawzięty, zmysłowy, rozsądny, bezlitosny, rzutki, lubieżny, pompatyczny, jowialny, czarujący, atrakcyjny, gadatliwy, obłudny, nadgorliwy, srogi, poważany, dyplomatyczny, dowcipny, wyniosły, entuzjastyczny, ofiarny, sceptyczny, elegancki, życzliwy, badawczy, spostrzegawczy, chytry, nudny, zblazowany oraz obowiązkowy.
Zawodami, w których idealnie będzie funkcjonował, są: krawiec, tancerz, wizażysta, rzeźbiarz, pianista, organista, poseł, strateg, tatuażysta, artysta i dowódca.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bording Anders - (1619-1677) - poeta duński.
 • Dębowski Bartosz - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Fabien Pierre Georges - (1919-1944) - pułkownik, bohater ruchu oporu.
 • Fedorowicz Andrzej - (1942-) - aktor.
 • Hill Benny - (1925-1992) - angielski aktor komediowy.
 • Jas - (1983-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Laxa Vladimir - (1869-1945) - generał chorwacki.
 • Łobacz Kamil - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Mach Tomasz - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Piotrowski Roman - (1895-1988) - architekt, polityk.
 • Postawka Franciszek Antoni - (1922-1985) - sportowiec, kierowca i pilot rajdowy.
 • Rylik Agnieszka - (1974-) - sportowiec, boks.
 • Savalas Telly - (1922-1994) - aktor amerykański.
 • Skalovski Todor - (1909-2007) - kompozytor macedoński.
 • Stawarz Agata - (1978-) - aktorka.
 • Stepanovs Igors - (1976-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Taylor Dallas - (1967-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Tom Seweryn - (1926-) - inżynier, wynalazca.
 • Witos Wincenty - (1874-1945) - działacz ludowy, polityk, publicysta.
 • Wołkow Oleg W - (1900-1996) - rosyjski pisarz, publicysta, tłumacz.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.