Waga, 24 września - Mężczyzna

Waga, 24 września - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Astrologiczny mężczyzna waga, który urodził się dnia 24 9, jest to osobnik dominujący, uznaje się za osobę fachową w dowolnym zagadnieniu i ocenia jako zagrożenie ludzi nieakceptujących jego stanowiska, więc jest wyalienowany w swoim otoczeniu. Jest to jednostka elokwentna, ubóstwia przemawiać powłóczyście i tajemniczo, wysłuchiwanie jego wypowiedzi może przynosić autentyczną przyjemność, aczkolwiek częstokroć ciężko wywlec z niego spoiste i rzeczowe odpowiedzi. Jest to osoba aktywna, wspaniale wytrzymuje nerwową robotę i jest niezmiernie efektywny w działaniu. Charakteryzuje się wszechstronnością, zdaje się mieć gotowe rozwiązanie na każdy hipotetyczny problem, umie wpasować się w płynne warunki i pojęcie „niemożliwe” nie znajduje się w jego doktrynie życiowej. Cechuje się konsekwencją, systematycznie podąża do mety, funkcjonuje w sposób rozważny i zamierzony, jednak często brakuje mu inicjatywy nieodzownej w naglących okolicznościach. Znamionuje się szczerością, kompani są dla niego niezwykle istotni, jest bardzo chwalony przez wspólników, jednakże jego spontaniczna sprawiedliwość potrafi powodować erupcje niechęci. Jest to osobnik towarzyski, jest pierwszym artystą wszelkiego balu, niezmiernie lubi popisywać się, ale częstokroć posiada także zbyt pozytywną opinię o sobie. To jednostka zmienna, nie umie wykazywać się metodycznymi zobowiązaniami i często nie potrafi zakończyć rozgrzebanych zadań, zatem niezwykle kiepsko spełnia się jako niańka lub instruktor. Jest to człowiek wiarołomny, to posiadający duże aspiracje aktywista wykazujący jednakże predyspozycję do cwaniactwa, umie działać nieszczerze, dlatego częstokroć bywa zagniewany na dokuczliwe życie.
To osobnik powolny, nie interesuje się pozorami, bowiem liczy się dla niego przede wszystkim rzeczywista funkcjonalność i w każdym wypadku zachowuje się świadomie oraz przezornie. Jest to człowiek kulturalny, można mu powierzyć realizację ryzykanckich zleceń, które wydają się nierealnymi a wręcz wariackimi i zwykle przerastają inne osoby. Charakteryzuje się uczciwością, zawsze usiłuje przeniknąć jak najwięcej oraz wszelkie sprawy chce przetrawić wielokrotnie, a więc raczej jest powszechnie uważany za bezstronnego negocjatora. To jednostka tolerancyjna, potrafi zadawać się z ludźmi o wielce różnych przekonaniach i cieszy go różnorodność rzeczywistości i współpracowników, a zatem dokłada starań, by unikać stukniętych maniaków zajętych głoszeniem najsłuszniejszych ideologii. To osobnik śmiały, bardzo rzadko lęka się nieprzewidzianych wyzwań, gdyż stara się przeważnie nie martwić się z góry i pragnie pracować dynamicznie. Cechuje się zaradnością, nie lubi realizowania czyichś zarządzeń, toteż szaleństwem jest oczekiwanie, że ulegnie komuś bez konfrontacji. Znamionuje się szykownością, swoje mieszkanie zagospodarowuje z iście dostojną inwencją i jego publiczne maniery są w każdym wypadku bezbłędne, dlatego często uważa się za arbitra właściwej estetyki. To jednostka słowna, to niekwestionowany ideał przodownika pracy, utrzymuje monotonny, lecz skuteczny rytm działalności, a więc mimo fałszywej ociężałości zazwyczaj realizuje swoje projekty.

Pozostałe cechy odpowiednio opisujące niniejszego człowieka to także: lubieżny, kapryśny, staranny, pyszałkowaty, wyrachowany, logiczny, zmysłowy, ekscentryczny, umiarkowany, sceptyczny, pusty, ambitny, światły, dyskretny, kochający, ofiarny, zawzięty, wyobcowany, przenikliwy, rozmowny, spostrzegawczy, olśniewający, chytry, badawczy, narcystyczny, natarczywy, obrotny, oryginalny oraz gorliwy.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie realizował, są: dyrygent, organista, strateg, pianista, grafik, wokalista, muzyk, urzędnik, stylista i makijażysta.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abbas Abu - (1948-2004) - polityk palestyński.
 • Arkadie Kevin - (1957-) - amerykański scenarzysta, realizator telewizyjny.
 • Blok Stef - (1964-) - polityk holenderski.
 • Coleridge Sylvia - (1909-) - aktorka brytyjska.
 • Higuaín Gonzalo - (1987-) - argentyński sportowiec, piłka nożna.
 • Janowski Paweł - (1968-) - historyk, teolog.
 • Kozak Maciej - (1971-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lamour Dorothy - (1914-) - amerykańska aktorka, piosenkarka.
 • Learczyk Zbigniew - (1953-) - aktor.
 • LuaLua Kazenga - (1990-) - brytyjski sportowiec, piłka nożna.
 • Manley Michael - (1924-1997) - polityk jamajski.
 • Musa Lisa - (1984-) - rosyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Petković Maria od Jezusa Ukrzyżowanego - (1892-) - założycielka Córek Miłosierdzia, błogosławiona katolicka.
 • Rose Reginald - (1920-2002) - pisarz amerykański.
 • Samuel Xavier - (1983-) - aktor australijski.
 • Santiago Rémi - (1980-) - francuski sportowiec, skoki narciarskie.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.