Waga, 23 września - Mężczyzna

Waga, 23 września - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Mężczyzna waga urodzony dnia 23 9 częstokroć bywa wiarołomny, to wytrawny polityk posiadający mimo to skłonność do cwaniactwa, potrafi zachowywać się dwulicowo, a zatem koledzy życzą sobie unikać angażowania się z niego w układy. Jest to osoba błyskotliwa, jest głównym artystą każdego wydarzenia, posiadanie szerokiego audytorium stanowi dla niego perfekcyjną zabawę, ale często na nieszczęście nie umie uciszyć się we właściwej chwili. Bywa dominujący, jest rzeczywistą personifikacją pruskiego oficera i nie zamartwia się oceną swojego stylu życia, a więc potrafi prowokować protesty wśród swoich podkomendnych. Jest to człowiek energiczny, realizuje równocześnie najrozmaitsze zadania, porywa współpracowników swoim bezgranicznym wigorem i ubóstwia funkcjonować w bezustannym ruchu. Jest to osobnik komunikatywny, swoje przemowy konstruuje niezwykle uważnie, jego wystąpienia to autentyczne dzieła literackie, jednak częstokroć nie umie w sensownej ilości czasu dojść do sedna. Znamionuje się wiernością, partnerzy są dla niego bardzo istotni, jest niezmiernie szanowany przez kompanów, aczkolwiek niekiedy w swojej ofiarności sięga aż do bufonerii. Cechuje się zdyscyplinowaniem, mozoli się bez niepotrzebnych sprintów, działa w sposób powściągliwy i przemyślany, jednak kiepsko wytrzymuje błyskawicznie zmieniające się sytuacje. Jest to jednostka zmienna, często nie starcza mu hartu ducha i ciężko jest mu upierać się przy wybranych zobowiązaniach, toteż niezwykle źle spełnia się jako głowa rodu lub nauczyciel. To osoba wszechstronna, świetnie improwizuje nawet w warunkach męczącego zamieszania, potrafi radzić sobie w dowolnych okolicznościach i bardzo trudno go czymś zdumieć.
Charakteryzuje się uczciwością, stara się przeniknąć inne przekonania oraz wszelkie rzeczy pragnie przeanalizować wielokrotnie, zatem w każdym wypadku zawczasu z uwagą cię wysłucha przed podjęciem osądu. To człowiek powolny, nie oszacowuje tylko po pozorach, ponieważ w najwyższym stopniu lubi przydatność i zawsze próbuje budować długookresowe analizy. To osobnik odpowiedzialny, to chodzący ideał tytana pracy, jego projekty nie kryją wad, dlatego w długofalowym kontekście zwykle przewyższa gwałtownych przodowników. Jest to jednostka kompromisowa, posiada niezmiernie wścibską i wieloaspektową umysłowość i cieszy go różnolitość otoczenia i wspólników, więc nie aprobuje u towarzyszy wyłącznie nieposiadania szacunku dla innych. Znamionuje się wyrafinowaniem, swoje miejsce zamieszkania urządza z prawdziwie królewskim rozmachem i odczuwa zamiłowanie do obcowania z teatrem, toteż uszczęśliwiony jest jako dysponent pokaźnej fortuny. To osoba odważna, niezwykle rzadko obawia się nieprzewidzianych przeszkód, bowiem dąży do tego, by nie krążyć myślami dookoła lęku i wykazuje dużą samodyscyplinę. To jednostka zaradna, decyzje obiera na bazie osobistych rozważań, więc niech ci nie jawi się, że będzie liczył się z twoimi restrykcjami i zaleceniami. To człowiek subtelny, można mu polecić realizację ryzykownych operacji, które dotyczą dziedzin bardzo drażliwych i walczące z nimi osoby z reguły prędko popychają do poddania się.

Pozostałe atrybuty celnie charakteryzujące wspomnianą jednostkę to również: bezpruderyjny, lubieżny, samotny, rozsądny, przenikliwy, czarujący, wyzwolony, zmysłowy, spostrzegawczy, inteligentny, kochający, wyemancypowany, ponętny, pyszałkowaty, zawzięty, zręczny, wytworny, poważany, dyplomatyczny, nadgorliwy, zimny, bezkompromisowy, atrakcyjny, sceptyczny, narcystyczny oraz apodyktyczny.
Zawodami, w których najlepiej się będzie realizował, są: dyrygent, gitarzysta, kontrabasista, dowódca, ambasador, stylista, makijażysta, wokalista i wizażysta.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abutbul Shay - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Artymowska Zofia - (1923-) - artysta malarz, pedagog.
 • Bała Tomasz - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Clarke Dameon - (1972-) - aktor kanadyjski.
 • Darín Ricardo - (1957-) - argentyński aktor, scenarzysta, reżyser filmowy.
 • George Francis Eugene - (1937-) - amerykański duchowny katolicki, arcybiskup Portland i Chicago, kardynał.
 • Januchta Jolanta - (1955-) - sportowiec, lekkoatletyka, biegi średniodystansowe.
 • Lattek Udo - (1935-2015) - niemiecki sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Lynn Barbara - (1942-) - piosenkarka amerykańska.
 • Pareto Paula - (1986-) - argentyńska sportowiec, judo.
 • Petrova Olinka - (1960-) - francuska aktorka w filmach erotycznych.
 • Rau Johannes - (1931-2006) - polityk niemiecki.
 • Ryder Charles Wolcott - (1892-1960) - generał amerykański.
 • Sontag Susan - (1933-) - pisarka, eseistka, publicystka, krytyk literacki.
 • Stępiński Patryk - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tanjič Almir - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.