Waga, 03 października - Mężczyzna

Waga, 03 października - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Waga, który urodził się dnia 3 10, to jednostka przedsiębiorcza, jest bardzo efektywny w pracy, ubóstwia żyć w permanentnym biegu i nie lęka się roboty. Znamionuje się zdyscyplinowaniem, mozoli się bez bezsensownych zrywów, przeszkody nie potrafią łatwo go zniechęcić, jednak często nie umie błyszczeć elokwencją w wymagających tego okolicznościach. To osobnik elastyczny, doskonale sprawdza się na każdym wakacie, nie marnuje godzin na bezskuteczne marudzenie i dobrze odnajduje się nawet w sytuacjach intensywnego zamieszania. Jest to człowiek autokratyczny, pragnie rzucić na kolana całą kulę ziemską i czyjś protest nie ma dla niego znaczenia, a więc częstokroć natyka się na bierny bunt wobec swoich aktywności. To osoba niezdecydowana, jego sądy i stanowiska często są niespójne i częstokroć nie potrafi zamknąć zaczętych zadań, więc niezwykle źle spełnia się jako głowa rodu lub opiekun. To osobnik lojalny, koledzy są dla niego niezmiernie ważni, do związków odnosi się bardzo poważnie, ale często w tej naturalnej życzliwości umie nie dopilnować własnych potrzeb. To jednostka elokwentna, w niezmiernie osobliwy sposób łączy zdania, uwielbia rozprawiać jawnie na temat różnych kwestii, lecz częstokroć ciężko wyciągnąć z niego spoiste i rzeczowe riposty. Bywa niewierny, to ambitny samorządowiec ukazujący mimo to skłonność do populizmu, jako urzędas okazuje się sprzedajny, a zatem nie jest nadto chwalony poprzez swoją grupę. Bywa człowiekiem towarzyskim, lubi spędzać czas z przyjaciołami, przechowuje w umyśle niezliczony zapas przypowieści, aczkolwiek często niestety nie potrafi zmilczeć we właściwym momencie.
Jest to osoba tolerancyjna, nie boi się rzeczy awangardowych i różnych od uprzednio doświadczonych i nie kręci go nakłanianie kompanów do swoich poglądów, dlatego nie akceptuje u towarzyszy jedynie nieposiadania poszanowania innych. To osobnik sumienny, swoje misje postrzega na serio, jego projekty nie posiadają skaz, zatem mimo iluzorycznej powolności zazwyczaj realizuje swoje plany. Charakteryzuje się bezstronnością, usiłuje zrozumieć obce przekonania oraz nie darzy zaufaniem wyborów podejmowanych pod wpływem wzruszeń, toteż z reguły jest lubiany jako sędzia. To człowiek subtelny, nie obawia się brać się za mediowanie utarczek, które przedstawiają sobą niezaprzeczalną trudność także dla wyrobionych i pomysłowych polityków i siłujące się z nimi osoby zwykle szybko skłaniają do wycofania się. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie trwoni energii na najzwyczajniej zbędne kwestie, gdyż najistotniejsza jest dla niego faktyczna przydatność i stara się postępować według ustalonych harmonogramów. To osobnik zaradny, nie znosi jakichkolwiek praw i restrykcji, więc niech ci nie jawi się, że podporządkuje się komuś bez starcia. Cechuje się śmiałością, nie przerażają go żadne problemy, ponieważ wyśmienicie radzi sobie w zagmatwanych warunkach i pragnie pracować energicznie. To człowiek wyrafinowany, para się wykwintnymi zabawami i w dowolnym swoim działaniu pracuje nad tym, by osiągać maestrię, a zatem częstokroć czuje się znawcą odpowiedniego smaku.

Pozostałe przymioty adekwatnie portretujące ową jednostkę to też: zmysłowy, umiarkowany, zawzięty, wyemancypowany, wspaniałomyślny, elegancki, spostrzegawczy, szorstki, ofiarny, przenikliwy, potężny, nadgorliwy, twórczy, dyskretny, bezlitosny, logiczny, charyzmatyczny, indywidualistyczny, gorliwy, wyzwolony, dowcipny, staranny, przystępny, rozsądny, lubieżny, liberalny oraz badawczy.
Zawodami, w których optymalnie będzie funkcjonował, są: pianista, wizażysta, dyrygent, grafik, kontrabasista, makijażysta, urzędnik, strateg, krawiec, poseł, artysta, wokalista, dowódca, rzeźbiarz i dyplomata.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Checker Chubby - (1941-) - muzyk amerykański.
 • Gapińska Elżbieta - (1960-) - pedagog, polityk.
 • Hordern Michael - (1911-1995) - aktor angielski.
 • Jagiellończyk Kazimierz - (1458-1484) - polski królewicz, kanonizowany 1521.
 • Jouanneau Jacques - (1926-2011) - aktor francuski.
 • Kotas Łukasz - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kowalczyk Damian - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Marquette Chris - (1984-) - amerykański model, aktor.
 • Owen Clive - (1964-) - aktor angielski.
 • Pirow Aleksiej Michaiłowicz - (1898-1941) - generał radziecki.
 • Polis Joel - (1951-) - aktor amerykański.
 • Villeneuve Denis - (1967-) - kanadyjski reżyser, scenarzysta filmowy.
 • Witek Szymon - (1994-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wójcik Ferdynand - (1914-1980) - aktor.
 • Zimniak Andrzej - (1946-) - pisarz fantastyki.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.