Waga, 22 października - Mężczyzna

Waga, 22 października - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Waga urodzony dnia 22 10 bywa jednostką chwiejną, częstokroć nie starcza mu wytrwałości i potrafi uaktualniać newralgiczne przekonania codziennie, często irytuje swoich ludzi. Jest to osoba niewierna, to wytrawny działacz mający niemniej jednak skłonność do populizmu, jako urzędas daje się poznać jako przekupny, a więc nie jest przesadnie chwalony poprzez własny zespół. Jest to osobnik wszechstronny, świetnie działa nawet w sytuacjach męczącego chaosu i bardzo trudno go czymś poruszyć. To jednostka aktywna, relaksuje się czynnie i emanuje niesamowitym ogniem. To osoba dominująca, chce rzucić na kolana cały świat i uznaje za niebezpieczeństwo ludzi niepotwierdzających jego stanowiska, a zatem częstokroć zmienia się w osamotnionego i nielubianego przywódcę. Cechuje się komunikatywnością, posiada szeroki i chętnie używany zasób słów, wysłuchiwanie jego przemów może sprawiać faktyczną radość, jednak często nie umie w racjonalnym terminie dotrzeć do sedna. Bywa osobnikiem ekstrawertycznym, jest zdrojem przeróżnych projektów, lubi hipnotyzować swoich obserwatorów, ale potrafi również zanudzać ględzeniem bez ustanku o jednej rzeczy. Charakteryzuje się konsekwencją, metodycznie zmierza do celu, przeciwności nie umieją łatwo go odstręczyć, jednak częstokroć nie daje rady błyszczeć elokwencją w wymagających tego okolicznościach. Znamionuje się wiernością, potrafi być najlepszym kompanem pomocnym w opałach, lojalność w małżeństwie jest dla niego sprawą niepodważalną, lecz niejednokrotnie w swojej ofiarności posuwa się aż do sztuczności.
Jest to osoba tolerancyjna, nie boi się dziedzin awangardowych i rozbieżnych od wcześniej poznanych i nie interesuje go przekonywanie przyjaciół do swoich poglądów, więc usiłuje unikać postrzelonych pomyleńców zaabsorbowanych szerzeniem najwspanialszych ideologii. Charakteryzuje się wysublimowaniem, poświęca się wykwintnym uciechom i w każdej swojej aktywności dokłada starań, by zdobywać perfekcję, toteż często jest określany jako tutejszy dyktator mody. Jest to jednostka subtelna, można mu powierzyć wykonywanie śmiałych zleceń, które zdają się nierealnymi a wręcz szaleńczymi i okażą niewykonalni dla jego rozlicznych prekursorów. Cechuje się samodzielnością, nienawidzi wszelkich reguł i barier, dlatego niech ci nie zdaje się, iż usłucha zaordynowanych mu przykazań. To człowiek słowny, jest niezwykle wytrwały i metodyczny, jego pomysły nie kryją defektów, zatem należy doszkalać się od niego ergonomiczności oraz skuteczności. To osobnik powolny, nie zwraca uwagi na pozory, gdyż nadrzędny jest dla niego rzeczywisty pożytek i stara się postępować podług ustalonych grafików. Znamionuje się odwagą, niezmiernie rzadko jest zaniepokojony zaskakującymi trudnościami, ponieważ stara się nie skupiać się na lęku i pragnie pracować na wysokich obrotach. Jest to osoba sprawiedliwa, bardzo drobiazgowo analizuje najbłahsze kwestie oraz wszelkie rzeczy chce przemyśleć po wiele razy, więc ochoczo bywa zapraszany do rozsądzania sprzeczek.

Pozostałe atrybuty kapitalnie odzwierciedlające niniejszą jednostkę to także: gorliwy, bezpruderyjny, obowiązkowy, pyszałkowaty, ekscentryczny, zblazowany, chytry, charyzmatyczny, rozmowny, srogi, samotny, olśniewający, lubiany, wyzwolony, rozsądny, ambitny, ofiarny, indywidualistyczny, badawczy, dyskretny, wyemancypowany i kapryśny.
Zawodami, w których najlepiej się będzie realizował, są: pianista, organista, muzyk, rzeźbiarz, lutnik, wizażysta, dowódca, tancerz, dyplomata oraz grafik.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bording Anders - (1619-1677) - poeta duński.
 • Dębowski Bartosz - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Fabien Pierre Georges - (1919-1944) - pułkownik, bohater ruchu oporu.
 • Fedorowicz Andrzej - (1942-) - aktor.
 • Hill Benny - (1925-1992) - angielski aktor komediowy.
 • Jas - (1983-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Laxa Vladimir - (1869-1945) - generał chorwacki.
 • Łobacz Kamil - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Mach Tomasz - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Piotrowski Roman - (1895-1988) - architekt, polityk.
 • Postawka Franciszek Antoni - (1922-1985) - sportowiec, kierowca i pilot rajdowy.
 • Rylik Agnieszka - (1974-) - sportowiec, boks.
 • Savalas Telly - (1922-1994) - aktor amerykański.
 • Skalovski Todor - (1909-2007) - kompozytor macedoński.
 • Stawarz Agata - (1978-) - aktorka.
 • Stepanovs Igors - (1976-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Taylor Dallas - (1967-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Tom Seweryn - (1926-) - inżynier, wynalazca.
 • Witos Wincenty - (1874-1945) - działacz ludowy, polityk, publicysta.
 • Wołkow Oleg W - (1900-1996) - rosyjski pisarz, publicysta, tłumacz.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.