Waga, 21 października - Mężczyzna

Waga, 21 października - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Waga urodzony w dniu 21 10 częstokroć bywa zmienny, nie umie trwać przy zorganizowanych decyzjach i częściej od innych zmienia sąd odnośnie kierunku swojej aktywności, często podejmuje się przeróżnych profesji. Jest to osobnik lojalny, kompani są dla niego niezwykle cenni, do małżeństw odnosi się bardzo na serio, jednakże jego przyrodzona praworządność potrafi skutkować erupcjami niechęci. Lubi zachowywać się konsekwentnie, umie umiejętnie dysponować swoimi zasobami, potrafi się dobrze inspirować, jednak częstokroć nie wystarcza mu pomysłowości wymaganej w naglących okolicznościach. Bywa apodyktyczny, uznaje się za jednostkę fachową w każdym zagadnieniu i cudzy protest nie posiada dla niego wagi, zatem umie prowokować rewolty pomiędzy swoimi podwładnymi. Jest to człowiek elastyczny, cechują go najrozmaitsze, niekonwencjonalne przedsięwzięcia i wyraz „niewykonalny” nie egzystuje w jego słowniku. To osoba błyskotliwa, jest urodzonym społecznikiem, obecność szerokiego audytorium jest dla niego doskonałą rozrywkę, ale często niestety nie potrafi uciszyć się w stosownym momencie. To osobnik energiczny, pragnie funkcjonować w bezustannym biegu, wypoczywa aktywnie i ożywia kolegów swoim nieokiełznanym zapałem. To jednostka komunikatywna, jego rozważania wykazują podobieństwo do kunsztownych budowli, chętnie kształci się, lecz częstokroć nie umie w racjonalnym terminie przejść do sedna. Bywa człowiekiem niewiernym, respektuje wyłącznie rentowne dla swojej osoby układy, potrafi działać dwulicowo, a zatem nie jest nadto chwalony poprzez własne otoczenie.
To osoba zaradna, autentycznie przepada za nieograniczoną autonomią wyboru, toteż nonsensem jest zakładanie, iż usłucha kogoś bez potyczki. Jest to osobnik nieustraszony, niezmiernie rzadko boi się nieznanych wyzwań, albowiem dokłada starań, by nie powracać myślami do lęku i ubóstwia żyć w biegu. Jest to jednostka grzeczna, umie wykaraskać się z powikłanych i niebezpiecznych sytuacji, które stanowią prawdziwą trudność również dla rasowych i przebiegłych dyplomatów i okażą niemożliwi dla jego licznych poprzedników. To człowiek kompromisowy, ma niezwykle ciekawską i wszechstronną psychikę i osób odmiennych i niezwykłych nie uważa od razu za zagrożenie, a więc jest organizatorem filantropijnym walczącym o równość ludzi wykluczonych. Jest to jednostka powolna, trudno go ogłupić ładnymi słowami, bo w szczególności ceni użyteczność i w każdym wypadku stara się tworzyć dalekosiężne analizy. Jest to osobnik szykowny, swoją siedzibę organizuje z zaiste magnacką wyobraźnią i uwielbia prowadzić się ze szlacheckim dostojeństwem, więc często bywa kwalifikowany jako rodzimy arbiter elegancji. To człowiek bezstronny, podejmuje próby, by wznieść się ponad osobiste resentymenty oraz wszelkie rzeczy chce przeanalizować po wiele razy, dlatego ochoczo jest powoływany do arbitrażu zwad. Jest to osoba rzetelna, jest bardzo cierpliwy i zdyscyplinowany, utrzymuje jednorodny, aczkolwiek wydajny rytm pracy, zatem pomimo fałszywej opieszałości z reguły urzeczywistnia swoje plany.

Inne atrybuty właściwie wyrażające wspomnianego osobnika to też: spostrzegawczy, zimny, natarczywy, wyemancypowany, potężny, ekscentryczny, wyniosły, lubiany, bezkompromisowy, przystępny, badawczy, wyobcowany, lubieżny, dyplomatyczny, ambitny, wyrachowany, gorliwy, charyzmatyczny, entuzjastyczny, oryginalny, światły, inteligentny, otwarty i zawzięty.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie realizował, są: tancerz, makijażysta, dyrygent, kontrabasista, wizażysta, strateg, wokalista, poseł, grafik, stylista, tatuażysta, aktor, muzyk, dowódca oraz urzędnik.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Atiq-uz-Zaman - (1975-) - pakistański sportowiec, krykiet.
 • Daniels Faith - (1988-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Delors Jacques - (1925-) - francuski polityk, ekonomista.
 • Ferguson Ian - (1952-) - nowozelandzki sportowiec, kajakarstwo.
 • Fitzpatrick Colleen - (1969-) - amerykańska piosenkarka, aktorka.
 • Giddins Ed - (1971-) - angielski sportowiec, krykiet.
 • Goldman Lucien - (1913-1970) - francuski filozof, socjolog i krytyk literacki.
 • Hagen Erik - (1975-) - norweski sportowiec, piłka nożna.
 • Jarocha Ferdynand - (1922-2013) - rzeźbiarz.
 • Krawczyk Paweł - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lorek Manfred Oskar - (1940-2008) - zootechnik, profesor.
 • Markham Clement Robert - (1830-1916) - angielski geograf, podróżnik.
 • Musampa Kiki - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Ponomariew Aleksandr N - (1903-2002) - generał radziecki.
 • Prentice Jim - (1956-) - polityk kanadyjski.
 • Reichstein Tadeusz - (1897-1996) - biochemik szwajcarski.
 • Rhind-Tutt Julian - (1968-) - aktor angielski.
 • Rigg Diana - (1938-) - aktorka angielska.
 • Sothern Hugh - (1881-1947) - aktor amerykański.
 • Şimşek Yusuf - (1975-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.