Waga, 20 października - Mężczyzna

Waga, 20 października - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Waga urodzony w dniu 20 10 to osoba elastyczna, umie sprawdzać się w dowolnych warunkach, bardzo trudno go czymś zdumieć i charakteryzują go najrozmaitsze, wymyślne plany. Jest to człowiek lojalny, jest odpowiedzialnym i rzetelnym podwładnym, jest niezwykle ceniony przez wspólników, aczkolwiek jego naturalna praworządność potrafi być przyczyną paroksyzmów antypatii. Lubi zachowywać się ekstrawertycznie, jest wulkanem różnorodnych pomysłów, obecność ogromnej widowni cechuje dla niego najwspanialszą rozrywkę, jednakże częstokroć na nieszczęście nie umie uciszyć się we właściwym momencie. Jest to jednostka elokwentna, jego myśli są podobna do skomplikowanych budowli, ochoczo uczy się, ale często w jego wystąpieniach zwyczajnie brakuje znaczenia. Jest to osobnik władczy, uważa się za osobę wykwalifikowaną w każdej sprawie i częstokroć nie zna społecznego odbioru swojej postaci, toteż często natyka się na cichy sprzeciw względem swoich działań. Jest to człowiek wiarołomny, zmienia aliansy zależnie od klimatu, jako biurokrata okazuje się sprzedajny, dlatego kompani pragną unikać wstępowania z niego w umowy. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, pracuje bez bezcelowych sprintów, przeciwności nie potrafią szybko go zdeprymować, jednak nierzadko nadto przywiązuje się do wcześniej obmyślonych projektów. Bywa jednostką niekonsekwentną, jego przekonania i oceny częstokroć są wewnętrznie sprzeczne i umie aktualizować strategiczne założenia z godziny na godzinę, często złości swoich współpracowników. To osobnik aktywny, podejmuje się równocześnie przeróżnych zadań, rewelacyjnie wytrzymuje nerwową mordęgę i ożywia kolegów swoją nieposkromioną energią.
Jest to osoba subtelna, potrafi wykaraskać się z zawikłanych i niebezpiecznych sytuacji, które potrzebują wielkiej dawki dyplomatycznego taktu i walczących z nimi ludzi zazwyczaj w krótkim czasie prowadzą do kapitulacji. Charakteryzuje się rzetelnością, jest niezmiernie cierpliwy i zorganizowany, utrzymuje jednolity, lecz skuteczny rytm aktywności, zatem pomimo iluzorycznej flegmatyczności z reguły wciela w życie swoje koncepcje. Jest to osobnik kompromisowy, chętnie uczy się nowatorskich i interesujących rzeczy i bawi go urozmaicenie rzeczywistości i współpracowników, a zatem nie toleruje u znajomych tylko niedoboru wyrozumiałości. To jednostka niezależna, naprawdę kocha się w zupełnej autonomii wyboru, a więc niech ci nie wydaje się, iż będzie miał uznanie dla twoich barier i dyrektyw. To osoba wyrafinowana, z największą przyjemnością przyodziewa się w najbardziej przebojowe właśnie i szykowne stroje i odczuwa zamiłowanie do pozostawania w kontakcie z malarstwem, więc obfitość forsy bardzo ułatwia mu prowadzenie egzystencji zgodnej z jego temperamentem. To osobnik bezstronny, niezwykle skrupulatnie roztrząsa najbłahsze kwestie oraz wszelkie rzeczy chce przetrawić kilkukrotnie, zatem ochoczo jest powoływany do rozsądzania kłótni. To jednostka dzielna, niezmiernie rzadko boi się zaskakujących przeszkód, bo umie zwalczyć własny lęk i przejawia opanowanie nie zważając na okoliczności. Lubi zachowywać się powolnie, nie szacuje wyłącznie po pozorach, ponieważ dba jedynie o autentycznie przydatne sprawy i zawsze usiłuje kreować dalekosiężne prognozy.

Inne przymioty trafnie opisujące owego człowieka to również: zmysłowy, kapryśny, ponętny, badawczy, gadatliwy, srogi, chytry, narwany, oryginalny, indywidualistyczny, postępowy, obrotny, zblazowany, apodyktyczny, sprytny, hojny, charyzmatyczny, szorstki, ambitny, dyskretny, bezlitosny, sceptyczny, gorliwy, inteligentny oraz przenikliwy.
Zawodami, w których optymalnie będzie funkcjonował, są: muzyk, krawiec, lutnik, artysta, malarz, aktor, pianista, kontrabasista, wizażysta, tancerz, dyplomata, stylista, makijażysta, dyrygent i gitarzysta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Borkowska Sława - (1952-) - prawnik, organizator produkcji filmowej.
 • Cipolla Flavio - (1983-) - włoski sportowiec, tenis ziemny.
 • Dragović Goran - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gasztowtt Wacław - (1844-1920) - działacz emigracyjny we Francji, tłumacz.
 • Kierski Andrzej - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kiliński Antoni - (1909-1989) - inżynier elektryk, cybernetyk.
 • Krzyształowicz Andrzej - (1970-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lorek Jan Kanty - (1886-1967) - duchowny katolicki, biskup.
 • Mudd Samuel - (1833-1883) - lekarz amerykański.
 • Piwarski Jan Feliks - (1794-1859) - malarz, grafik.
 • Stroud Les - (1961-) - kanadyjski muzyk, reżyser filmowy.
 • Váňa Josef - (1952-) - dżokej czeski.
 • Warren Julie - (1919-) - aktorka amerykańska.
 • Wrzodek Dawid - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Zagórski Dariusz - (1966-) - sportowiec, piłka nożna.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.