Waga, 19 października - Mężczyzna

Waga, 19 października - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Zodiakalny pan waga, który urodził się w dniu 19 10, bywa chwiejny, często nie starcza mu uporu i potrafi gwałtownie odpuścić na chwilę przed zdobyciem celu, dlatego niezwykle trudno zaczyna się z nim negocjacje. Uwielbia zachowywać się towarzysko, jest urodzonym społecznikiem, nosi w duchu zasobny zapas opowiadań, jednak umie również nudzić mówieniem ciurkiem o jakiejś rzeczy. To osobnik autokratyczny, zachowuje się jak chuligan i czyjś protest nie ma dla niego znaczenia, a zatem potrafi prowokować opory pomiędzy swoimi podwładnymi. To jednostka zorganizowana, ukazuje uporządkowanie i cierpliwość, umie się adekwatnie mobilizować, jednak potrafi być zbyt oficjalny w zaskakujących okolicznościach. To człowiek elokwentny, ubóstwia mówić długotrwale i zawile, chętnie kształci się, aczkolwiek częstokroć umie także formułować proste brednie. To osoba przedsiębiorcza, ożywia wspólników swoim nieposkromionym żarem, dobrze znosi niespokojną działalność i nie potrafi wytrzymać w bezruchu. To człowiek wszechstronny, bardzo dobrze spełnia się na dowolnym etacie, niezmiernie ciężko go czymś zaskoczyć i charakteryzują go rozmaite, nietuzinkowe koncepcje. Jest to osobnik lojalny, jest bardzo serdeczny w stosunku do własnego towarzysza życia, do miłości odnosi się niezmiernie poważnie, ale jego spontaniczny legalizm umie powodować erupcje niechęci. Bywa osobą wiarołomną, szybko przestaje pamiętać o swoich obietnicach, potrafi działać nieszczerze, więc przyjaciele chcą wystrzegać się wchodzenia z niego w spółki.
Jest to jednostka samodzielna, stroni od wykonywania cudzych nakazów, zatem niech ci nie zdaje się, że podda się komuś bez konfrontacji. Znamionuje się kompromisowością, umie przyjaźnić się z ludźmi o wybitnie różniących się przekonaniach i sprawnie aktualizuje dotychczasowe poglądy w kontakcie z najnowszymi doświadczeniami, a więc dokłada starań, by unikać stukniętych pomyleńców zajętych szerzeniem najsłuszniejszych ideologii. Charakteryzuje się śmiałością, niezwykle rzadko lęka się nieznanych trudności, ponieważ świetnie radzi sobie w powikłanych warunkach i wszelkie kłopoty raczej nie trwożą go. Jest to osobnik flegmatyczny, trudno go oszukać ślicznymi słowami, albowiem w każdym wypadku rozważa oczekiwane zyski i zawsze zachowuje się celowo oraz rozważnie. To jednostka obiektywna, stara się poznać inne przekonania i nie jest prędki z przedsiębraniem działania, toteż w każdym wypadku w pierwszej kolejności bacznie cię przesłucha przed ogłoszeniem osądu. To człowiek rzetelny, obowiązek jest dla niego sprawą nietykalną, funkcjonuje wedle dokładnie wypracowanego grafiku, więc w długofalowym podejściu zazwyczaj prześciga postrzelonych aktywistów. Jest to osobnik subtelny, daje radę znaleźć efektywne rozwiązania komplikacji, które wymagają potężnej ilości dyplomatycznej powściągliwości i z reguły doprowadzają do rozpaczy pozostałe osoby. Cechuje się szykownością, ceni wymyślne napoje i potrawy i jego publiczne zachowania są zawsze doskonałe, dlatego często uznaje się za jurora właściwego stylu.

Inne cechy prawidłowo obrazujące ową jednostkę to także: atrakcyjny, asertywny, zręczny, pompatyczny, charyzmatyczny, pusty, otwarty, kreatywny, rozmowny, twórczy, ofiarny, jowialny, wyobcowany, sceptyczny, sprytny, natarczywy, inteligentny, czarujący, oryginalny, indywidualistyczny, badawczy, gadatliwy oraz spostrzegawczy.
Zawodami, w których optymalnie będzie funkcjonował, są: dyplomata, lutnik, malarz, poseł, muzyk, ambasador, stylista, rzeźbiarz, dowódca, strateg, tancerz, tatuażysta, kontrabasista, krawiec, grafik i makijażysta.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Anderson David - (1937-) - polityk kanadyjski.
 • Anisimow Nikołaj P - (1896-1981) - generał radziecki.
 • Baird Sharon - (1943-) - amerykańska aktorka, tancerka.
 • Carlton Vanessa - (1980-) - amerykańska piosenkarka, pianistka.
 • Cohen Albert - (1895-1981) - pisarz szwajcarski.
 • Cordero Roque - (1917-2008) - kompozytor panamski.
 • Ferrara Cony - (1982-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Hadžić Anel - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Manesh Marshall - (1950-) - aktor amerykański.
 • Matilla Javier - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Monaghan Cameron - (1993-) - aktor amerykański.
 • Moore Jessica - (1990-) - australijska sportowiec, tenis ziemny.
 • Perry Jeff - (1955-) - aktor amerykański.
 • Ross John Jones - (1831-1901) - kanadyjski lekarz, polityk.
 • Schruff Julia - (1982-) - niemiecka sportowiec, tenis ziemny.
 • Stanley Wendell - (1904-1971) - biochemik amerykański.
 • Stelmasiak Piotr - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Szmit Adam - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Virgin Vanessa - (1983-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.