Waga, 18 października - Mężczyzna

Waga, 18 października - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Waga, który przyszedł na świat w dniu 18 10, jest to człowiek szczery, jest niezwykle ciepły względem swojego współtowarzysza, do miłości odnosi się niezmiernie serio, jednak często w tej naturalnej uprzejmości umie zapomnieć własne potrzeby. Lubi zachowywać się konsekwentnie, metodycznie zmierza do celu, potrafi się adekwatnie inspirować, jednak źle wytrzymuje gwałtownie przeobrażające się warunki. Jest to jednostka apodyktyczna, nie cierpi oceniania swoich opinii i odwoływanie się do jego rozwagi częstokroć nie daje rezultatu, toteż często przeistacza się w opuszczonego i wyalienowanego przywódcę. Cechuje się elastycznością, podejmuje decyzje błyskawicznie i efektywnie i pociąg do udoskonalania jest jego niezmienną własnością. To osoba nielojalna, staranie się o osobistą korzyść jest dla niego najważniejszą maksymą, jako urzędnik daje się poznać jako przekupny, a zatem nie jest zanadto szanowany przez własną grupę. To osobnik aktywny, świetnie radzi sobie z niespokojną robotą, nie obawia się pracy i aktywizuje współpracowników swoim bezgranicznym entuzjazmem. Bywa człowiekiem chwiejnym, częstokroć nie wystarcza mu wytrwałości i ciężko jest mu pozostawać przy podjętych zobowiązaniach, często denerwuje swoich kolegów. Bywa jednostką towarzyską, jest pierwszym aktorem wszelkiego bankietu, istnienie szerokiej publiczności oznacza dla niego najwspanialszą rozrywkę, lecz umie również nudzić na śmierć trajkotaniem na okrągło o określonym temacie. Znamionuje się elokwencją, w bardzo osobliwy sposób łączy słowa, ochoczo studiuje, ale częstokroć potrafi też wypowiadać przeciętne bzdety.
Charakteryzuje się zaradnością, postanowienia obiera na podłożu osobistych przemyśleń, więc niech ci nie jawi się, że ulegnie komuś bez starcia. Jest to osoba nieustraszona, umie urzeczywistnić sprawy nierealne dla innych ludzi, albowiem potrafi pokonać własny przestrach i jakiekolwiek problemy zwykle nie zatrważają go. Cechuje się wysublimowaniem, zachwyca się szybkimi, terenowymi samochodami i uwielbia zachowywać się z wielkopańską dystynkcją, a więc szczęśliwy jest jako posiadacz wielkiego mienia. Jest to osobnik grzeczny, nie lęka się brać się za rozsądzanie kłótni, które dotyczą dziedzin niezwykle delikatnych i na ogół przytłaczają pozostałych ludzi. Jest to osobnik flegmatyczny, nie osądza jedynie powierzchownie, gdyż zabiega wyłącznie o naprawdę przydatne rzeczy i każdy obiekt musi mieć dla niego jakieś zastosowanie. To osoba odpowiedzialna, to ucieleśniony wzorzec przodownika pracy, jego plany nie kryją wad, zatem warto doszkalać się od niego efektywności oraz ergonomiczności. Jest to jednostka kompromisowa, umie bratać się z ludźmi o wybitnie różniących się poglądach i osób różnych i niespotykanych nie uznaje od razu za zagrożenie, dlatego jest wolontariuszem społecznym zabiegającym o wolność mniejszości. Znamionuje się sprawiedliwością, bardzo dokładnie bada najsubtelniejsze kwestie oraz wszelkie sprawy pragnie rozpatrzyć kilkukrotnie, toteż z reguły jest chwalony jako arbiter.

Inne atrybuty prawidłowo wyrażające opisywanego osobnika to też: wyzwolony, gorliwy, dyplomatyczny, ambitny, zręczny, ponętny, wyobcowany, oryginalny, gadatliwy, twórczy, sceptyczny, nudny, namiętny, logiczny, dyskretny, zblazowany, rzutki, apodyktyczny, ekscentryczny, obrotny i charyzmatyczny.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie spełniał, są: gitarzysta, tancerz, lutnik, grafik, kontrabasista, stylista, dyplomata oraz pianista.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Acácio - (1959-) - brazylijski sportowiec, piłka nożna.
 • Agalcow Filip Aleksandrowicz - (1900-1980) - radziecki marszałek lotnictwa.
 • Brockstedt Nora - (1923-) - piosenkarka norweska.
 • Chmielewski Jacek - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kriesel Gregory - (1965-) - amerykański muzyk, basista.
 • Lebioda Łukasz - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lowe Crystal - (1981-) - aktorka kanadyjska.
 • Ludkiewicz Seweryn - (1882-1964) - polityk.
 • Maylene Michelle - (1987-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Miśkiewicz Michał - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Piston Walter - (1894-) - amerykański kompozytor, pedagog.
 • Soto Geovany - (1983-) - portorykański sportowiec, baseball.
 • Suárez Jeffrén - (1988-) - hiszpański sportowiec, piłka nożna.
 • Tabęcki Hadrian Filip - (1975-) - kompozytor, muzyk, pianista.
 • Tena Luis Fernando - (1958-) - meksykański sportowiec, piłka nożna.
 • Torrisi Pietro - (1940-) - aktor włoski.
 • Tudor David - (1926-1996) - amerykański pianista, kompozytor.
 • Własow Aleksandr - (1932-2002) - polityk rosyjski.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.