Waga, 16 października - Mężczyzna

Waga, 16 października - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Astrologiczny mężczyzna waga urodzony dnia 16 10 jest to osoba chwiejna, jego postawy i opinie często są niejednoznaczne i potrafi uaktualniać najważniejsze decyzje codziennie, częstokroć drażni swoich wspólników. Jest to osobnik komunikatywny, swoje wypowiedzi planuje niezmiernie sumiennie, wysłuchiwanie jego wystąpień może sprawiać faktyczną przyjemność, jednakże często nie umie w akceptowalnym terminie dotrzeć do meritum. To człowiek błyskotliwy, jest pierwszym artystą każdego wydarzenia, posiada w duszy ogromny zasób opowieści, lecz potrafi także zanudzać marudzeniem cały czas o jakiejś rzeczy. Znamionuje się szczerością, jest odpowiedzialnym i słownym podwładnym, do związków małżeńskich podchodzi bardzo serio, jednak jego wrodzona praworządność umie być powodem przypływów awersji. To jednostka wszechstronna, potrafi dostosować się do zmieniających się warunków, pojęcie „niewykonalne” nie egzystuje w jego zasobie językowym i doskonale sprawdza się nawet w sytuacjach intensywnego stresu. Jest to osoba przebojowa, rewelacyjnie wytrzymuje nerwową robotę, nie lęka się wysiłku i porywa kolegów swoim nieokiełznanym animuszem. To osobnik konsekwentny, metodycznie prze do celu, kłopoty nie umieją szybko go zniechęcić, jednak częstokroć nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w wymagających tego okolicznościach. To osoba apodyktyczna, łaknie zniewolić cały świat i odwoływanie się do jego rozsądku często nie daje rezultatu, więc marnie spełnia się w trakcie grupowych działań. Bywa wiarołomny, respektuje wyłącznie wygodne dla siebie pakty, potrafi działać nieszczerze, a zatem częstokroć jest zagniewany na absolutnie każdego człowieka.
To jednostka tolerancyjna, nie drażnią inne gusty i cieszy go rozmaitość życia i współpracowników, toteż bywa organizatorem dobroczynnym zabiegającym o swobodę osób nękanych. Jest to osobnik taktowny, umie wybrnąć z uciążliwych i groźnych sytuacji, które jawią się niemożliwymi a wręcz wariackimi i walczących z nimi ludzi przeważnie prędko popychają do rezygnacji. Jest to jednostka szykowna, para się luksusowymi zabawami i w dowolnej swojej aktywności pracuje nad tym, by uzyskiwać wirtuozerię, a więc często jest kwalifikowany jako miejscowy arbiter elegancji. Cechuje się sumiennością, zadanie jest dla niego sprawą nietykalną, zachowuje jednostajny, aczkolwiek produktywny rytm działalności, zatem pomimo zwodniczej ospałości zwykle wciela w życie swoje projekty. To osoba dzielna, niezwykle rzadko jest zaniepokojony nieznanymi przeszkodami, gdyż świetnie radzi sobie w zawikłanych warunkach i jawi się pozostałym ludziom niewzruszoną kolumną. To człowiek niezależny, nie cierpi wszelkich zakazów i dogmatów, dlatego absurdem jest przewidywanie, że usłucha kogoś bez konfrontacji. To osoba bezstronna, niezmiernie drobiazgowo analizuje najbłahsze kwestie oraz nie jest prędki z przedsiębraniem wyboru, więc na ogół jest szanowany jako mediator. To jednostka powolna, nie interesuje się pozorami, bowiem troszczy się tylko o autentycznie użyteczne rzeczy i każdy przedmiot musi mieć dla niego jakąś funkcję.

Inne przymioty odpowiednio opisujące opisywanego osobnika to także: atrakcyjny, asertywny, kapryśny, olśniewający, lubiany, ambitny, rozmowny, despotyczny, chytry, obrotny, szorstki, postępowy, srogi, obowiązkowy, wyemancypowany, rozsądny, indywidualistyczny, pyszałkowaty, pompatyczny, wspaniałomyślny, czarujący, charyzmatyczny, ekscentryczny, wyniosły, kreatywny, namiętny oraz apodyktyczny.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie realizował, są: tatuażysta, pianista, strateg, malarz, wokalista, poseł, ambasador, makijażysta, muzyk, dyplomata i rzeźbiarz.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Avnet Jon - (1949-) - amerykański reżyser filmowy.
 • Azaouagh Mimoun - (1982-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Barre Martin - (1946-) - angielski muzyk rockowy, gitarzysta.
 • Barzola Pablo - (1983-) - argentyński sportowiec, piłka nożna.
 • Bulman Radosław - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Dobles Santiago - (1976-) - amerykański muzyk, gitarzysta.
 • Gold Victoria - (1976-) - aktorka w filmach erotycznych.
 • Joffé Roland - (1945-) - brytyjski reżyser, producent, scenarzysta filmowy.
 • Lancaster Billy - (1947-1997) - amerykański scenarzysta filmowy, aktor.
 • MacDonald Alexandre - (1765-1840) - marszałek Francji.
 • Maruk Dennis - (1955-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Mastrantonio Mary Elizabeth - (1958-) - aktorka amerykańska.
 • Mecklenburg-Strelitz Charlotte von - (1769-) - księżna niemiecka.
 • Michaels Lorne - (1944-) - kanadyjski producent filmowy, scenarzysta.
 • Śliwa Magdalena - (1969-) - sportowiec, piłka siatkowa.
 • Ward Kelly - (1956-) - amerykański aktor, reżyser, scenarzysta, producent filmowy.
 • Ziemiański Władysław - (1921-1996) - aktor, dyrektor teatrów.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.