Waga, 12 października - Mężczyzna

Waga, 12 października - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Zodiakalny mężczyzna waga urodzony w dniu 12 10 często bywa wiarołomny, respektuje tylko przydatne dla siebie ustalenia, potrafi działać przewrotnie, a więc nie jest zanadto ceniony przez swoją ekipę. To osoba elastyczna, zakłopotanie to u niego stan autentycznie osobliwy, umie dostroić się do płynnych okoliczności i gdy trzeba, potrafi zmontować łódź podwodną z tektury i rzemienia. Jest to osobnik konsekwentny, metodycznie podąża do finału, przeciwności nie umieją łatwo go zniechęcić, jednak potrafi być nadmiernie formalny w nieznanych sytuacjach. To jednostka towarzyska, jest główną gwiazdą wszelkiej imprezy, lubi ujmować swoich widzów, lecz częstokroć na nieszczęście nie umie zamknąć się w stosownym czasie. Znamionuje się elokwencją, swoje oracje planuje niezmiernie pieczołowicie, ochoczo uczy się, jednakże często nie potrafi w rozsądnej ilości czasu przejść do sedna. Charakteryzuje się wiernością, jest niezwykle opiekuńczy względem własnego małżonka, zaangażowanie w parze małżeńskiej jest dla niego rzeczą bezdyskusyjną, aczkolwiek jego immanentna praworządność umie powodować wybuchy antypatii. Jest to człowiek energiczny, irytuje go bezczynność i relaksuje się aktywnie. Częstokroć bywa niestały, nie potrafi zdecydować się na jedną opinię i umie modyfikować strategiczne przekonania co minutę, dlatego bardzo ciężko prowadzi się z nim spory. Często bywa autokratyczny, zachowuje się jak zabijaka i czyjś opór nie ma dla niego znaczenia, zatem marnie spełnia się podczas kolektywnych czynności.
Jest to osoba rzetelna, w żadnym wypadku nie odkłada zadań do załatwienia, jego projekty nie zawierają dziur, toteż mimo iluzorycznej opieszałości przeważnie realizuje swoje plany. Cechuje się wysublimowaniem, zachwyca się rączymi, terenowymi wozami i jego społeczne zasady są zawsze doskonałe, więc mnogość forsy niezmiernie ułatwia mu toczenie egzystencji korespondującej z jego temperamentem. Charakteryzuje się zaradnością, nienawidzi realizowania narzuconych nakazów, a zatem rozczaruje cię zakładanie, że ulegnie komuś bez starcia. Jest to jednostka dzielna, potrafi wykonać sprawy nierealne dla pozostałych ludzi, bowiem dokłada starań, by z reguły nie lękać się na zapas i przejawia powściągliwość bez względu na warunki. To osobnik subtelny, umie wykaraskać się z zawiłych i groźnych okoliczności, które tyczą się zagadnień niezwykle drażliwych i ścierających się z nimi ludzi na ogół prędko skłaniają do wycofania się. Znamionuje się tolerancyjnością, chętnie uczy się awangardowych i fascynujących rzeczy i nie kręci go przekonywanie przyjaciół do swoich poglądów, dlatego jest wolontariuszem charytatywnym dopominającym się o wolność osób nękanych. Jest to jednostka powolna, nie oszacowuje jedynie w oparciu o wygląd, ponieważ wartość ma dla niego nade wszystko realny zysk i w każdym wypadku działa z rozmysłem oraz dalekowzrocznie. Jest to osobnik obiektywny, bardzo dokładnie analizuje najdrobniejsze kwestie i nie wierzy rozstrzygnięciom podejmowanym pod presją uczuć, a więc zawsze najpierw z uwagą cię przemagluje przed ogłoszeniem werdyktu.

Inne przymioty kapitalnie obrazujące niniejszego człowieka to też: ekscentryczny, wspaniałomyślny, jowialny, nieprzewidywalny, kreatywny, przystępny, rzutki, inteligentny, pyszałkowaty, elegancki, asertywny, zręczny, atrakcyjny, otwarty, zblazowany, dyplomatyczny, umiarkowany, bezpruderyjny, obłudny, dowcipny, wyniosły, światły, gadatliwy, pracowity, obowiązkowy, entuzjastyczny, kochający, szorstki, oryginalny oraz indywidualistyczny.
Zawodami, w których doskonale się będzie spełniał, są: pianista, lutnik, stylista, dyplomata, tatuażysta, ambasador, gitarzysta, dyrygent, kontrabasista, wokalista, rzeźbiarz, aktor, tancerz, grafik, poseł i krawiec.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Avnet Jon - (1949-) - amerykański reżyser filmowy.
 • Azaouagh Mimoun - (1982-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Barre Martin - (1946-) - angielski muzyk rockowy, gitarzysta.
 • Barzola Pablo - (1983-) - argentyński sportowiec, piłka nożna.
 • Bulman Radosław - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Dobles Santiago - (1976-) - amerykański muzyk, gitarzysta.
 • Gold Victoria - (1976-) - aktorka w filmach erotycznych.
 • Joffé Roland - (1945-) - brytyjski reżyser, producent, scenarzysta filmowy.
 • Lancaster Billy - (1947-1997) - amerykański scenarzysta filmowy, aktor.
 • MacDonald Alexandre - (1765-1840) - marszałek Francji.
 • Maruk Dennis - (1955-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Mastrantonio Mary Elizabeth - (1958-) - aktorka amerykańska.
 • Mecklenburg-Strelitz Charlotte von - (1769-) - księżna niemiecka.
 • Michaels Lorne - (1944-) - kanadyjski producent filmowy, scenarzysta.
 • Śliwa Magdalena - (1969-) - sportowiec, piłka siatkowa.
 • Ward Kelly - (1956-) - amerykański aktor, reżyser, scenarzysta, producent filmowy.
 • Ziemiański Władysław - (1921-1996) - aktor, dyrektor teatrów.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.