Strzelec, 07 grudnia - Mężczyzna

Strzelec, 07 grudnia - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Mężczyzna strzelec urodzony dnia 7 12 jest to człowiek chwiejny, nie potrafi podejmować konsekwentnych decyzji i umie uaktualniać życiowe założenia co minutę, często denerwuje swoich kolegów. Cechuje się cierpliwością, częstokroć bawi go łowienie ryb, wytrwałość pozwala mu wychwycić korelacje niedostrzegalne dla pozostałych osób i umie wnikliwie wsłuchiwać się w cudze gawędy. Lubi zachowywać się towarzysko, jest główną gwiazdą każdej zabawy, eskorta obszernej publiczności oznacza dla niego najlepszą rozrywkę, aczkolwiek potrafi także męczyć mówieniem nieustannie o określonej rzeczy. Jest to osobnik agresywny, chce osiągać błyskawiczne wyniki i mężnie zmaga się z przeciwnościami. To jednostka przedsiębiorcza, jest niezmiernie wydajny w działaniu, ubóstwia funkcjonować w permanentnym ruchu i nie lęka się pracy. Bywa człowiekiem egoistycznym, charakteryzuje go niedostatek empatii i relacje dwustronne znaczą dla niego czerpanie profitów. Charakteryzuje się systematycznością, wykonuje pracę bez niepotrzebnych zrywów, działa w sposób przemyślany i sprawdzony, jednak często nie starcza mu kreatywności pożądanej w nagłych okolicznościach. Znamionuje się elastycznością, niezwykle trudno go czymś poruszyć, podejmuje działania prędko i zręcznie i zapał do udoskonalania jest jego niezmienną własnością. Jest to jednostka autokratyczna, zachowuje się jak awanturnik i czyjś protest nie ma dla niego wagi, zatem częstokroć spotyka się z pasywnym oporem wobec swoich aktywności.
Jest to osobnik zdecydowany, zazwyczaj pracuje szybko i żywiołowo, umie wymóc wykonanie wydanych dyspozycji oraz nie stroni od wszczynania kłótni. Cechuje się optymizmem, w każdym wypadku spoziera z nadzieją w jutro, popełnione pomyłki uważa za kopalnię wartościowej nauki, toteż dobrze sprawdza się w sprawach wypełnionych niebezpieczeństwem. Znamionuje się pobieżnością, nie odstraszają go bałagan i tempo, jednakże nie próbuje niczego głęboko przeniknąć, więc często sam nie pojmuje zupełnie swoich posunięć. To człowiek niefrasobliwy, pragnie bezcelowo narażać się oraz wykonuje pracę częstokroć w pośpiechu i niespecjalnie pieczołowicie, choć niekiedy autentycznie dopisuje mu fart. Jest to osoba dzielna, nie przerażają go żadne kłopoty, albowiem stara się z reguły nie zamartwiać się na zapas i jawi się innym ludziom nieugiętym głazem. Charakteryzuje się niezależnością, postanowienia obiera na kanwie osobistych rozważań, dlatego bezsensem jest sądzenie, iż będzie poważał twoje pouczenia i ograniczenia. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, wykazuje zdecydowanie światu, że nieustanna, w pewnym stopniu szaleńcza prowizorka też może przedstawiać sobą jakiś projekt na egzystencję i należy sobie zezwolić na żywiołowe doświadczanie emocji i manifestowanie się. Jest to osobnik dalekowzroczny, wystrzega się nieprzemyślanych działań, bierze pod uwagę najrozmaitsze grafiki wydarzeń oraz nie polega na pomysłach utworzonych na kolanie. Jest to osoba szybka, momentalnie przystosowuje się do oczekiwań sytuacji, nieustępliwie wyrywa się myślami przed własne towarzystwo i pragnie dostrzegać przed sobą starannie wyznaczone kierunki.

Pozostałe określenia właściwie ukazujące przedstawianego człowieka to także: bezduszny, hojny, szalony, ufny, rozpasany, nadgorliwy, entuzjastyczny, zepsuty, romantyczny, uśmiechnięty, nieugięty, niepohamowany, roztrzepany, antypatyczny, apodyktyczny, narwany, bezczelny, stuknięty, uroczy, namiętny, oryginalny, miłosierny, lubiany oraz dowcipny.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie realizował, są: kapłan, leśnik, agrotechnik, entomolog, taksówkarz, wychowawca, terapeuta, plantator, sadownik, mentor, hodowca, opiekun, przyrodnik, nauczyciel i rolnik.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Chen Joan - (1961-) - aktorka chińska.
 • Coslovich Claudia - (1972-) - włoska sportowiec, lekkoatletyka, rzut oszczepem.
 • Czarnecki Bartosz - (1994-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Dubiel Artur - (1969-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gałązka Janusz - (1987-) - sportowiec, piłka siatkowa.
 • Gates Jennifer Katharine - (1996-) - córka Jenny i Billa Gates`ów.
 • Grabarczyk Cezary - (1960-) - adwokat, polityk.
 • Jabłecki Daniel - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kostrzewski Franciszek - (1826-1911) - malarz, rysownik karykaturzysta.
 • Kowalczuk Maksym - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Moroder Giorgio - (1940-) - włoski kompozytor muzyki filmowej.
 • Neururer Peter - (1955-) - niemiecki trener piłkarski.
 • Ponlid Wijan - (1976-) - tajski sportoweic, boks.
 • Poźniak Wiktor Genrikowicz - (1901-) - generał radziecki.
 • Schmitt Sandra - (1981-2000) - niemiecka sportowiec, narciarstwo dowolne.
 • Spokojny Piotr II - (1648-1706) - regent Portugalii 1667-1683, król Portugalii 1683-1706.
 • Szczepkowski Andrzej - (1923-1997) - aktor, reżyser teatralny, dyrektor teatru, pedagog, polityk.
 • Temesvári Andrea - (1966-) - węgierska sportowiec, tenis ziemny.
 • Uchida Tomu - (1898-1970) - japoński reżyser filmowy.
 • Ñíguez Aarón - (1989-) - hiszpański sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.