Strzelec, 06 grudnia - Mężczyzna

Strzelec, 06 grudnia - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Mężczyzna strzelec, który urodził się dnia 6 12, jest to jednostka wszechstronna, przystosowuje szybko i efektywnie, zamiłowanie do ulepszania jest jego nieodmienną cechą i zdziwienie to u niego emocja naprawdę osobliwa. To osoba konsekwentna, potrafi dowieść swoje projekty do korzystnego zamknięcia, trudności nie umieją łatwo go zrazić, jednak potrafi być nazbyt sztywny w nieznanych sytuacjach. Częstokroć bywa autokratyczny, uważa się za człowieka fachowego w każdej dziedzinie i czyjś sprzeciw nie posiada dla niego wagi, dlatego umie prowokować rebelie wśród swoich pracowników. Uwielbia zachowywać się ekstrawertycznie, jest autentycznym aktywistą, niezwykle lubi zaznaczać swoją obecność, aczkolwiek potrafi także zamęczać plotkowaniem non stop o jakiejś rzeczy. Cechuje się agresją, chętnie prowadzi utarczki i chce oglądać natychmiastowe rezultaty. To osobnik cierpliwy, często jest świetnym nauczycielem, w ogólniau częstokroć uzyskuje bardzo dobre lokaty i cierpliwość pomaga mu wychwycić zależności nieuchwytne dla normalnych osób. Bywa jednostką egocentryczną, ludzie naokoło mają zabiegać o jego humor, umie być sprawnym naciągaczem i nie zaprząta go rozwój pozytywnych więzi ze znajomymi. Bywa osobą chwiejną, nie potrafi podejmować metodycznych zobowiązań i często nie umie skończyć zaczętych zadań, częstokroć denerwuje swoich kolegów. Jest to człowiek energiczny, podejmuje się równolegle najrozmaitszych spraw, tyra niby maszyna i świetnie wytrzymuje niespokojną pracę.
Bywa nierozważny, czuje się niezwyciężoną oraz niekiedy potrafi nie uwzględnić niemal oczywistego niebezpieczeństwa, mimo że zdaje sobie sprawę z tej swojej słabości. Bywa jednostką powierzchowną, umie po kawałku znać każde zagadnienie, lecz jego opinie często są niespecjalnie przezorne, a zatem częstokroć sam nie ogarnia zupełnie swoich posunięć. To osobnik samodzielny, nie znosi wszelkich barier i zasad, toteż rozczaruje cię zakładanie, iż zrealizuje zakomunikowane mu polecenia. Jest to człowiek śmiały, potrafi urzeczywistnić zadania niewykonalne dla pozostałych ludzi, albowiem umie pokonać własny przestrach i pragnie pracować na wysokich obrotach. Charakteryzuje się przezornością, to dalekowzroczny i ambitny planista, cierpliwie przepatruje posiadane prognozy i statystyki oraz mknie ku bogactwu wolno, jednakże konsekwentnie. Znamionuje się pogodą, raduje się życiem, fascynują go oryginalne doznania i doświadczenia, zatem wspaniale radzi sobie w sprawach wypełnionych zagrożeniem. Jest to osoba silna, w urzeczywistnieniu swoich zamierzeń potrafi być niezmiernie zorganizowany, nieraz aż agresywny, nie odczuwa oporu przed destrukcją dotychczasowego porządku oraz nie wyrzeka się ucieleśniania długookresowych przedsięwzięć dla doraźnej i pozornej wygody. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, jest wielce przekonany, że permanentna, odrobinę szaleńcza jazda bez trzymanki też może stanowić jakąś koncepcję na egzystencję i często nasze odruchowe reakcje okazują najwyższą sprawność. To jednostka szybka, wskazuje należyty kurs bardziej opieszałym od siebie i ubóstwia dostrzegać przed sobą precyzyjnie wytyczone plany.

Inne określenia właściwie ukazujące owego osobnika to także: neurotyczny, płytki, gościnny, zgryźliwy, dogmatyczny, słodki, oryginalny, awanturniczy, miłosierny, bezpruderyjny, naturalny, wygodnicki, szalony, sprytny, ponętny, gorliwy, stabilny, żarliwy, zrzędliwy oraz brutalny.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie spełniał, są: przyrodnik, kapłan, entomolog, mentor, leśnik, rolnik, biolog, opiekun, agrotechnik, taksówkarz, plantator, hodowca, zakonnik i terapeuta.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bojanowski Jerzy - (1963-) - reżyser, realizator telewizyjny.
 • Born Max - (1882-1970) - niemiecki fizyk teoretyk.
 • Foxxx Courtney - (1982-) - aktorka w filmach erotycznych.
 • Garr Teri - (1949-) - aktorka amerykańska.
 • Guardia Fiorello Henry La - (1882-1947) - prawnik amerykański.
 • Herzog George - (1901-) - amerykański etnomuzykolog.
 • Jaber Sami Abdullah Al- - (1972-) - saudyjski sportowiec, piłka nożna.
 • Konrad Sebastian - (1971-) - aktor.
 • Mordarski Waldemar - (1978-) - operator filmowy.
 • Olszewski Paweł - (1979-) - ekonomista, polityk.
 • Stefański Adrian - (1987-) - sportowiec, piłka nożna, obrońca.
 • Stoppelkamp Moritz - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Waczkowski Tadeusz - (1919-1981) - aktor.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.