Strzelec, 04 grudnia - Mężczyzna

Strzelec, 04 grudnia - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Strzelec urodzony w dniu 4 12 charakteryzuje się agresywnością, z marszu szturmuje piętrzące się na drodze przeciwności i jest straszliwy względem przeciwników. To osobnik niezdecydowany, nie umie wykazywać się metodycznymi zobowiązaniami i potrafi modyfikować kluczowe założenia co chwilę, a zatem bardzo marnie spełnia się jako niańka lub opiekun. Bywa egoistyczny, pozostali ludzie mają obowiązek rozwiązywać jego problemy, znamionuje go niedobór wrażliwości i stosunki międzyludzkie implikują dla niego czerpanie zarobków. Bywa jednostką towarzyską, jest gejzerem przeróżnych koncepcji, lubi oszałamiać swoich widzów, ale na nieszczęście umie też uważać się za krynicę mądrości. Jest to osoba cierpliwa, potrafi umiejętnie wyczekiwać na właściwą okazję, na uczelni częstokroć uzyskuje wybitne stopnie i umie uważnie wsłuchiwać się w czyjeś zwierzenia. Jest to człowiek autokratyczny, czuje się jednostką kompetentną w każdym zagadnieniu i często nie zna społecznego odbioru swojej persony, toteż częstokroć staje się samotnym i unikanym despotą. Jest to osobnik aktywny, wyśmienicie daje sobie radę z nerwową robotą i inspiruje wspólników swoim nieposkromionym zapałem. Jest to osoba elastyczna, dobrze odnajduje się nawet w sytuacjach ciężkiego rozgardiaszu i pojęcie „niemożliwe” nie istnieje w jego doktrynie życiowej. Znamionuje się metodycznością, systematycznie zmierza do finału, potrafi się należycie mobilizować, jednak słabo wytrzymuje błyskawicznie przeistaczające się okoliczności.
To jednostka niezależna, nie lubi wszelkich reguł i ograniczeń, dlatego niech ci nie jawi się, iż będzie poważał twoje dyrektywy i zakazy. To osobnik impulsywny, bardziej wnikliwe obserwowanie go skłania do mniemania, że ciągła, trochę szalona prowizorka też może stanowić jakiś projekt na egzystencję i nie trzeba nadmiernie przedobrzać z nieustannym opanowaniem. Bywa człowiekiem nieuważnym, umie po kawałku posiadać wiedzę o każdej dziedzinie, jednakże jego oceny często są niespecjalnie ostrożne, zatem nie realizuje zwykle fundamentalnych poszukiwań i reform. Częstokroć bywa krótkowzroczny, postrzega się za niepokonaną oraz działa często naprędce i mało pieczołowicie, choć zdaje sobie sprawę z tej swojej ułomności. Jest to osoba bystra, denerwują go niejasne sytuacje narzucające konieczność wieloaspektowej analizy i od razu oswaja się do oczekiwań sytuacji. To jednostka optymistyczna, zachwyca się rzeczywistością, ekscytują go kolejne wyzwania i przygody, a więc ochoczo bierze się za badanie niepoznanych uprzednio stref. Jest to człowiek dzielny, nie zatrważają go żadne trudności, albowiem stara się nie myśleć o strachu i wydaje się innym ludziom nieugiętą skałą. Uwielbia zachowywać się stanowczo, podąża do mety bez bezsensownych rozterek, w razie potrzeby zdecydowanie i rzetelnie broni swoich opinii oraz nie pozwala się skonfundować. Cechuje się ostrożnością, unika nieostrożnych aktywności, skrupulatnie układa najmniejsze akcje i mknie ku finansowemu dobrobytowi pomału, aczkolwiek metodycznie.

Pozostałe atrybuty kapitalnie opisujące przedstawianego osobnika to także: rozrzutny, niepohamowany, nierozsądny, kapryśny, sprytny, neurotyczny, ujmujący, szczodry, narwany, lubieżny, powabny, apodyktyczny, dogmatyczny, groźny, zwycięski, wyemancypowany, awanturniczy, ufny, stabilny, ruchliwy, natarczywy, żarliwy, bezkompromisowy, lubiany, hojny, oryginalny, słodki, bezlitosny oraz namiętny.
Zawodami, w których najtrafniej będzie działał, są: leśnik, agrotechnik, plantator, taksówkarz, sadownik, hodowca, kapłan, terapeuta, przyrodnik, biolog i rolnik.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Afineevsky Evgeny - (1972-) - rosyjski impresario, producent, pochodzenia żydowskiego.
 • Bloom Satin - (1983-) - czeska aktorka w filmach erotycznych.
 • Boycott Geoff - (1940-) - angielski sportowiec, krykiet.
 • Brière Michel - (1949-1971) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Bychowski Andrzej - (1937-) - aktor, piosenkarz, parodysta.
 • Caszo Cleopatra - (1974-) - rosyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Cooper Kenny - (1984-) - amerykański sportowiec, piłka nożna.
 • Dobrzycka Irena - (1909-) - anglistka.
 • Everett Tom - (1948-) - aktor amerykański.
 • Godlewski Michał - (1872-1956) - duchowny katolicki.
 • Hellriegel Hermann - (1831-1895) - niemiecki chemik rolny, fizjolog roślin.
 • Khalifa Salman bin Hamad bin Isa Al - (1969-) - bahrajński polityk, następca tronu.
 • Loughnane Lee - (1946-) - muzyk amerykański.
 • Lukather Steve - (1957-) - amerykański muzyk, gitarzysta.
 • Mundus Frank - (1925-2008) - amerykański łowca rekinów.
 • Petersen Marita - (1940-) - polityk farerska.
 • Sheedy Kevin - (1959-) - irlandzki sportowiec, piłka nożna.
 • Szczepański Feliks - (1905-1978) - śpiewak, aktor.
 • Toruńczyk Henryk - (1945-) - matematyk, profesor.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.