Strzelec, 21 grudnia - Mężczyzna

Strzelec, 21 grudnia - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Mężczyzna strzelec urodzony dnia 21 12 znamionuje się zdyscyplinowaniem, mozoli się bez niepotrzebnych sprintów, przeszkody nie umieją łatwo go zniechęcić, jednak słabo znosi prędko zmieniające się okoliczności. To osoba przedsiębiorcza, jest niezwykle skuteczny w działaniu, uwielbia żyć w permanentnym biegu i nie obawia się roboty. Bywa niestały, nie potrafi podejmować zdyscyplinowanych zobowiązań i częstokroć nie umie zamknąć rozpoczętych spraw, dlatego niezmiernie trudno toczy się z nim negocjacje. Lubi zachowywać się agresywnie, prze odważnie do przodu, nienawidzi nieoczekiwanych komplikacji i zachowuje się porywczo. To człowiek wszechstronny, jeśli to konieczne, potrafi stworzyć łódź podwodną z papieru i powroza, zmieszanie to u niego stan naprawdę nieczęsty i bardzo dobrze sprawdza się na dowolnym wakacie. Bywa egocentryczny, związki dwustronne implikują dla niego otrzymywanie zarobków, wyłącznie jego prywatne zmartwienia są ważne i umie na zimno posługiwać się innymi osobami. Jest to osobnik władczy, łaknie rzucić na kolana całą kulę ziemską i uznaje za zagrożenie ludzi niepodzielających jego punktu widzenia, więc często przeistacza się w opuszczonego i nielubianego władcę. Jest to jednostka wytrwała, w ogólniau częstokroć zdobywa wybitne stopnie, często jest idealnym nauczycielem i determinacja w dążeniu do mety częstokroć pomaga mu osiągnąć sukces. Jest to osobnik towarzyski, jest autentycznym społecznikiem, uwielbia zachwycać swoich słuchaczy, ale często ubóstwia artykułować osądy niezbyt powściągliwe.
Charakteryzuje się siłą, w ucieleśnianiu własnych zamierzeń potrafi być bardzo zorganizowany, niejednokrotnie kompletnie grubiański, umie wymusić wykonanie zaordynowanych dyspozycji oraz nie rezygnuje z urzeczywistnienia dalekowzrocznych projektów dla tymczasowej i zwodniczej ulgi. Jest to jednostka bystra, odstręcza go brak efektów swoich aktualnych prac, ukazuje należyte podejście bardziej opieszałym od siebie i w jednej chwili oswaja się do wymogów sytuacji. Bywa powierzchowny, potrafi po trochę mieć pojęcie o każdej dziedzinie, jednakże nie stara się niczego dogłębnie zrozumieć, a zatem nie radzi sobie z analizowaniem bardziej skomplikowanych koncepcji. Cechuje się nierozważnością, postrzega się za niezniszczalną oraz nierzadko umie przegapić nieomal bezdyskusyjne niebezpieczeństwo, choć wie o tej swojej wadzie. Jest to osoba niezależna, stroni od wykonywania cudzych nakazów, a więc rozczaruje cię spodziewanie się, że będzie liczył się z twoimi instrukcjami i barierami. Jest to człowiek ostrożny, to przezorny i posiadający duże aspiracje strateg, drobiazgowo układa wszelkie manewry oraz nie polega na konceptach sporządzonych w pośpiechu. Charakteryzuje się odwagą, potrafi urzeczywistnić zadania niewykonalne dla pozostałych ludzi, bo umie przezwyciężyć własny strach i jawi się innym ludziom nieporuszonym głazem. Znamionuje się wesołością, w każdym wypadku spoziera z optymizmem przed siebie, popełnione błędy uważa za źródło przydatnej nauki, zatem doskonale działa jako odważny wynalazca. Lubi zachowywać się spontanicznie, jest absolutnie przeświadczony, iż ciągła, trochę stuknięta prowizorka też może przedstawiać sobą jakiś sposób na egzystencję i winno się sobie pozwolić na spontaniczne doświadczanie odczuć i manifestowanie się.

Pozostałe przymioty kapitalnie wyrażające opisywaną jednostkę to także: romantyczny, roztrzepany, narwany, uroczy, wyniosły, bałaganiarski, dogmatyczny, bezpruderyjny, słodki, szalony, hojny, powabny, nieuprzejmy, uśmiechnięty, wielkoduszny, apodyktyczny, gadatliwy, wpływowy, rozrzutny oraz lubieżny.
Zawodami, w których najtrafniej będzie działał, są: biolog, entomolog, wychowawca, kapłan, agrotechnik, rolnik, plantator, zakonnik, sadownik, opiekun, hodowca, terapeuta, leśnik i przyrodnik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Axworthy Lloyd - (1939-) - polityk kanadyjski.
 • Földers Andor - (1913-) - pianista amerykański, pochodzenia węgierskiego.
 • Humber Philip - (1982-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Keisse Iljo - (1982-) - belgijski sportowiec, kolarstwo szosowe.
 • Kołc Paweł - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lustig Arnošt - (1926-2011) - pisarz czeski.
 • Novotny Tuva - (1979-) - szwedzka aktorka filmowa.
 • Piela Michał - (1978-) - aktor.
 • Potter Darren - (1984-) - irlandzki sportowiec, piłka nożna.
 • Radosavljević Aleksandar - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Richards Diane - (1946-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Sekiguchi Kazuyuki - (1955-) - muzyk japoński.
 • Szulc Jakub - (1973-) - ekonomista, polityk.
 • Zappa Frank - (1940-1993) - amerykański muzyk rockowy, gitarzysta, wokalista, autor tekstów piosenek, kompozytor.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.