Strzelec, 18 grudnia - Mężczyzna

Strzelec, 18 grudnia - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Astrologiczny mężczyzna strzelec urodzony w dniu 18 12 to człowiek autokratyczny, postrzega się za osobę fachową w dowolnej sprawie i cudzy opór nie ma dla niego wagi, dlatego źle sprawdza się w trakcie zespołowych czynności. Cechuje się wszechstronnością, charakteryzują go rozmaite, niezwykłe pomysły, umie współpracować prawie że z każdą jednostką i wyraz „niewykonalny” nie występuje w jego słowniku. Bywa osobnikiem napastliwym, lubi adrenalinę, ochoczo wchodzi w zatargi i z marszu szturmuje stojące na swej trasie przeciwności. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, inni ludzie mają obowiązek rozwikływać jego kłopoty i więzi wzajemne implikują dla niego zdobywanie dochodów. Charakteryzuje się zdyscyplinowaniem, mozoli się bez nieefektywnych zrywów, potrafi się adekwatnie mobilizować, jednak częstokroć nie starcza mu błyskotliwości wskazanej w niespodziewanych okolicznościach. Znamionuje się cierpliwością, często cieszy go łowienie ryb, częstokroć jest świetnym przewodnikiem i nieustępliwość pomaga mu zobaczyć współzależności niezauważalne dla normalnych osób. Często bywa zmienny, nie umie wykazywać się zorganizowanymi zobowiązaniami i potrafi uaktualniać życiowe decyzje dwa razy dziennie, częstokroć bierze się za rozliczne zajęcia. To jednostka przedsiębiorcza, świetnie daje sobie radę z nerwową robotą i nie boi się wysiłku. Jest to człowiek błyskotliwy, jest najważniejszą gwiazdą wszelkiego wydarzenia, istnienie rozległej widowni jest dla niego doskonałą rozrywkę, ale często posiada także przesadnie pochlebną opinię o sobie.
Bywa osobą nieuważną, jest cały czas czymś zajęty, lecz zachowuje się częstokroć zbytnio nieostrożnie, więc często miota się chaotycznie i bez obranego celu. To osobnik nieustraszony, bardzo rzadko lęka się nieznanych wyzwań, bo umie pokonać własny lęk i jawi się pozostałym ludziom twardym głazem. Cechuje się niefrasobliwością, nie lęka się zagrożeń oraz wykonuje pracę częstokroć w pośpiechu i niezbyt precyzyjnie, mimo że czasem naprawdę sprzyja mu fortuna. Charakteryzuje się dalekowzrocznością, to ostrożny i odważny przywódca, drobiazgowo planuje najmniejsze akcje i mknie ku finansowemu dobrobytowi z wolna, jednakże konsekwentnie. Jest to człowiek pobudliwy, ucieleśnia sobą całkiem irracjonalny światopogląd, że egzystencja pod przymusem terminarza nie jest najlepszym wyborem i nie trzeba zanadto przeholowywać z ciągłym opanowaniem. Znamionuje się pogodą, w każdym wypadku spogląda z pogodą ducha przed siebie, także w niepowodzeniu stara się wypatrzyć plusy, toteż nie traci odwagi nawet w trudnych warunkach. Lubi zachowywać się stanowczo, dąży do mety bez zbędnych rozterek, z zapałem wdraża w czyn potężne przełomy i reformy oraz nie obawia się rozpoczynania kłótni. Jest to jednostka żywiołowa, drażni go potrzeba poczekania na czyjeś postanowienia, od razu adaptuje się do oczekiwań sytuacji i często jest motorem całej grupy wykonawczej. Jest to osobnik zaradny, autentycznie kocha całkowitą wolność decydowania, zatem niech ci nie zdaje się, iż usłucha zakomunikowanych mu poleceń.

Inne przymioty celnie portretujące przedstawianego człowieka to też: bezwzględny, kreatywny, rozpasany, kapryśny, dogmatyczny, despotyczny, zepsuty, groźny, potężny, wyemancypowany, waleczny, natarczywy, ruchliwy, postępowy, pyszałkowaty, romantyczny, ponętny, szarmancki, wpływowy, chciwy oraz pusty.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie czuł, są: taksówkarz, nauczyciel, zakonnik, opiekun, entomolog, sadownik, wychowawca i kapłan.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Afineevsky Evgeny - (1972-) - rosyjski impresario, producent, pochodzenia żydowskiego.
 • Bloom Satin - (1983-) - czeska aktorka w filmach erotycznych.
 • Boycott Geoff - (1940-) - angielski sportowiec, krykiet.
 • Brière Michel - (1949-1971) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Bychowski Andrzej - (1937-) - aktor, piosenkarz, parodysta.
 • Caszo Cleopatra - (1974-) - rosyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Cooper Kenny - (1984-) - amerykański sportowiec, piłka nożna.
 • Dobrzycka Irena - (1909-) - anglistka.
 • Everett Tom - (1948-) - aktor amerykański.
 • Godlewski Michał - (1872-1956) - duchowny katolicki.
 • Hellriegel Hermann - (1831-1895) - niemiecki chemik rolny, fizjolog roślin.
 • Khalifa Salman bin Hamad bin Isa Al - (1969-) - bahrajński polityk, następca tronu.
 • Loughnane Lee - (1946-) - muzyk amerykański.
 • Lukather Steve - (1957-) - amerykański muzyk, gitarzysta.
 • Mundus Frank - (1925-2008) - amerykański łowca rekinów.
 • Petersen Marita - (1940-) - polityk farerska.
 • Sheedy Kevin - (1959-) - irlandzki sportowiec, piłka nożna.
 • Szczepański Feliks - (1905-1978) - śpiewak, aktor.
 • Toruńczyk Henryk - (1945-) - matematyk, profesor.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.