Strzelec, 17 grudnia - Mężczyzna

Strzelec, 17 grudnia - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Strzelec urodzony w dniu 17 12 to jednostka cierpliwa, wytrwałość pozwala mu dostrzec korelacje niedostrzegalne dla pozostałych osób, w zamierzchłych stuleciach potrafiłby być benedyktynem piszącym antycznych zwojach i często jest idealnym wychowawcą. Bywa kłótliwy, uwielbia walczyć, nawet ogromne komplikacje nie umieją go przystopować i lubi ryzyko. Znamionuje się zdyscyplinowaniem, wykonuje pracę bez bezsensownych sprintów, przeszkody nie potrafią prędko go zrazić, jednak częstokroć nie wystarcza mu wszechstronności nieodzownej w niespodziewanych wypadkach. Bywa człowiekiem ekstrawertycznym, jest gejzerem najrozmaitszych pomysłów, przechowuje w duszy zasobny zasób opowieści, jednakże niestety umie także uważać się za ósmy cud świata. To osobnik elastyczny, nie marnuje minut na nieproduktywne ględzenie, doskonale sprawdza się na każdym etacie i charakteryzują go rozliczne, innowacyjne koncepcje. Bywa chwiejny, nie potrafi zdecydować się na jedną opinię i trudno jest mu upierać się przy obranych decyzjach, często drażni swoich współpracowników. Jest to jednostka przedsiębiorcza, porywa wspólników swoim bezgranicznym wigorem, pragnie tworzyć awangardowe rzeczy i ubóstwia znajdować się w bezustannym biegu. Częstokroć bywa dominujący, pragnie ujarzmić cały świat i ocenia jako zagrożenie osoby nieaprobujące jego stanowiska, a więc często spotyka się z cichym oporem wobec swoich działań. Bywa człowiekiem egoistycznym, do celów umie podążać chociażby poprzez ludzką niedolę i wszelkie sytuacje powinny obracać się wokoło jego ego.
Jest to osobnik dzielny, bardzo rzadko lęka się nieprzewidzianych trudności, ponieważ potrafi przezwyciężyć własny lęk i zachowuje opanowanie bez względu na warunki. Charakteryzuje się niefrasobliwością, nie lęka się przeciwności oraz nie dba o dokładność powierzonych mu zadań, chociaż zna tę swoją słabość. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, stanowi poglądowe świadectwo, że egzystencja pod presją kalendarza nie jest najwspanialszą opcją i nie potrzeba nadmiernie przeholowywać z ciągłą samodyscypliną. Cechuje się siłą, konkretnie i precyzyjnie wyraża swoje pragnienia, nie odczuwa niechęci przed destrukcją dotychczasowego porządku oraz nie daje się zbić z tropu. Znamionuje się pogodą, spodziewa się od losu nieznanych, ciekawych przygód, fascynują go kolejne doświadczenia i doznania, a zatem świetnie radzi sobie w sprawach obarczonych niebezpieczeństwem. Charakteryzuje się samodzielnością, naprawdę kocha się w zupełnej wolności decydowania, zatem nonsensem jest sądzenie, iż będzie respektował twoje restrykcje i instrukcje. Jest to osoba bystra, wkurzają go niepewne sytuacje narzucające konieczność wszechstronnego badania i częstokroć jest koniem pociągowym całej ekipy pracowniczej. Cechuje się dalekowzrocznością, stroni od nieroztropnych aktywności, kreuje przemyślane plany oraz nie darzy zaufaniem konceptów wykonanych niestarannie. Jest to jednostka powierzchowna, bywa niezmiernie mądry, lecz wybór zwykle uprzedza u niego analizę kwestii, toteż nie daje sobie rady z rozważaniem bardziej wyrafinowanych koncepcji.

Inne cechy odpowiednio wyrażające owego człowieka to również: nieugięty, płytki, rozkojarzony, rozpasany, niestabilny, bezczelny, indywidualistyczny, rzutki, wyzwolony, zwariowany, oryginalny, zrzędliwy, namiętny, wyemancypowany, rozrzutny, zwycięski, antypatyczny, bezładny, ofiarny, roztrzepany, lubieżny, groźny, nierozsądny, pociągający, nieuprzejmy, ruchliwy i niepohamowany.
Zawodami, w których najlepiej będzie działał, są: terapeuta, sadownik, agrotechnik, opiekun, entomolog, plantator, zakonnik, biolog, nauczyciel, kapłan, leśnik, rolnik oraz mentor.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Afineevsky Evgeny - (1972-) - rosyjski impresario, producent, pochodzenia żydowskiego.
 • Bloom Satin - (1983-) - czeska aktorka w filmach erotycznych.
 • Boycott Geoff - (1940-) - angielski sportowiec, krykiet.
 • Brière Michel - (1949-1971) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Bychowski Andrzej - (1937-) - aktor, piosenkarz, parodysta.
 • Caszo Cleopatra - (1974-) - rosyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Cooper Kenny - (1984-) - amerykański sportowiec, piłka nożna.
 • Dobrzycka Irena - (1909-) - anglistka.
 • Everett Tom - (1948-) - aktor amerykański.
 • Godlewski Michał - (1872-1956) - duchowny katolicki.
 • Hellriegel Hermann - (1831-1895) - niemiecki chemik rolny, fizjolog roślin.
 • Khalifa Salman bin Hamad bin Isa Al - (1969-) - bahrajński polityk, następca tronu.
 • Loughnane Lee - (1946-) - muzyk amerykański.
 • Lukather Steve - (1957-) - amerykański muzyk, gitarzysta.
 • Mundus Frank - (1925-2008) - amerykański łowca rekinów.
 • Petersen Marita - (1940-) - polityk farerska.
 • Sheedy Kevin - (1959-) - irlandzki sportowiec, piłka nożna.
 • Szczepański Feliks - (1905-1978) - śpiewak, aktor.
 • Toruńczyk Henryk - (1945-) - matematyk, profesor.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.