Strzelec, 16 grudnia - Mężczyzna

Strzelec, 16 grudnia - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Mężczyzna strzelec urodzony w dniu 16 12 bywa człowiekiem niestałym, jego postawy i poglądy często są ambiwalentne i nazbyt wiele razy modyfikuje opinię odnośnie metody swojej aktywności, częstokroć irytuje swoich kolegów. Bywa osobą samolubną, niechętnie darowuje coś pozostałym ludziom i do swoich współtowarzyszy ma nastawienie czysto instrumentalne. Cechuje się napastliwością, prze odważnie przed siebie, nie cierpi wszelkich przeszkód i jest straszliwy w stosunku do wrogów. Często bywa władczy, chce ujarzmić całą Ziemię i cudzy opór nie posiada dla niego znaczenia, a zatem częstokroć natrafia na bierną opozycję względem swoich działań. Lubi zachowywać się konsekwentnie, wykazuje upór i siłę charakteru, umie się prawidłowo mobilizować, jednak źle daje sobie radę z prędko przeistaczającymi się sytuacjami. Charakteryzuje się wytrwałością, konsekwencja w dążeniu do celu często pozwala mu osiągnąć dostatek, potrafi być wyrozumiałym i wrażliwym kompanem i częstokroć raduje go wędkarstwo. Jest to osobnik wszechstronny, dobrze znajduje się nawet w okolicznościach mocnego zamieszania i oszołomienie to u niego uczucie naprawdę nietypowe. Bywa jednostką błyskotliwą, jest naturalnym społecznikiem, nosi w duchu nieprzebraną ilość opowieści, aczkolwiek niestety umie również uznawać się za prawdziwego mędrca. Jest to człowiek energiczny, męczy go leniuchowanie, pragnie tworzyć niekonwencjonalne projekty i bardzo dobrze wytrzymuje stresującą działalność.
Znamionuje się przezornością, podejmuje próby, by nie odpowiadać intuicyjnie, układa roztropne plany oraz nie pokłada ufności w koncepcjach utworzonych niestarannie. Często bywa powierzchowny, potrafi błyskawicznie przemyśleć ogromną ilość wiadomości, ale działa częstokroć zbytnio nieprzezornie, a więc nie urzeczywistnia zwykle fundamentalnych dociekań i innowacji. To osoba żywiołowa, zdecydowanie wykracza myślami przed własny zespół i odstręcza go niedobór efektów swoich bieżących prac. To osobnik niezależny, nienawidzi jakichkolwiek regulaminów i zakazów, zatem niech ci nie roi się, iż będzie szanował twoje restrykcje i przykazania. Jest to człowiek śmiały, umie urzeczywistnić zadania niewykonalne dla innych ludzi, bowiem pracuje nad tym, by nie powracać myślami do lęku i ubóstwia żyć energicznie. Jest to jednostka optymistyczna, tryska zdrową witalnością, również w przegranej stara się znaleźć dobre strony, więc nie traci nadziei nawet w skomplikowanych warunkach. Uwielbia zachowywać się stanowczo, z reguły działa żywiołowo i na wysokich obrotach, nie czuje obiekcji przed burzeniem istniejącego ładu oraz nie rezygnuje z wdrażania dalekowzrocznych inicjatyw dla doraźnej i złudnej wygody. To osoba lekkomyślna, czuje się niezniszczalną i nieraz potrafi przegapić niby bezsporne niebezpieczeństwo, choć nierzadko autentycznie sprzyja mu fart. Lubi zachowywać się spontanicznie, stanowi ucieleśniony dowód, że egzystencja pod przymusem terminarza nie jest najlepszą decyzją i nie potrzeba nadmiernie przeginać z nieustanną samodyscypliną.

Pozostałe atrybuty celnie wyrażające opisywanego osobnika to również: ponętny, nierozsądny, rozmowny, ufny, zepsuty, ujmujący, oryginalny, wybuchowy, pociągający, rozkojarzony, antypatyczny, rozpasany, niestabilny, despotyczny, zblazowany, asertywny, lubieżny, bezwzględny, romantyczny, nieugięty, entuzjastyczny, stabilny, wyniosły, apodyktyczny, roztrzepany, rzutki, chciwy, bezkompromisowy, uroczy oraz gościnny.
Zawodami, w których optymalnie się będzie spełniał, są: sadownik, terapeuta, agrotechnik, rolnik, mentor, przyrodnik, wychowawca, leśnik i plantator.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Absolom Joe - (1978-) - aktor angielski.
 • Amge Jyoti - (1993-) - najniższa kobieta świata według Limca Book of Records oraz Księgi rekordów Guinessa.
 • Beethoven Ludwig van - (1770-1827) - kompozytor niemiecki.
 • Coward Noël - (1899-1973) - angielski dramatopisarz,reżyser, aktor, pieśniarz, kompozytor.
 • Dante Peter - (1968-) - aktor amerykański.
 • Gmitrzuk Adam - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Habsburg-Este Lorenz - (1955-) - Belgijski, książę Belgii, książę i pretendent do tronu Modeny, arcyksiążę Austria-Este, cesarski książę Austrii, królewski książę Węgier i Czech.
 • Kodeniec Piotr - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kodály Zoltán - (1882-1967) - węgierski kompozytor, pedagog muzyczny, badacz folkloru.
 • Manolew Stanisław - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Page Rucca - (1984-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Parker Georgie - (1964-) - aktorka australijska.
 • Paszkowska Stefania - (1926-) - działaczka sportowa, pilot rajdowy.
 • Perry William - (1962-) - amerykański sportowiec, futbol amerykański.
 • Si-Hun Park - (1965-) - południowokoreański sportowiec, boks.
 • Walras Léon - (1834-1910) - ekonomista francuski.
 • Watutin Nikołaj F - (1901-1944) - radziecki generał armii 1943-.
 • Whiteaker Robert Olando - (1882-1959) - generał amerykański.
 • Zawadzki Aleksander - (1899-1964) - działacz komunistyczny, generał, polityk.
 • Zawierski Jan - (1938-2011) - muzyk, kompozytor.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.