Strzelec, 12 grudnia - Mężczyzna

Strzelec, 12 grudnia - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Mężczyzna strzelec, który przyszedł na świat dnia 12 12, lubi zachowywać się egoistycznie, cechuje go deficyt empatii i nie zwraca uwagi na pragnienia pozostałych ludzi. Charakteryzuje się wszechstronnością, wyśmienicie działa nawet w okolicznościach przemożnego chaosu, nie gubi tygodni na czcze zrzędzenie i umie współpracować nieomal z każdą osobą. Jest to jednostka aktywna, trudności przezwycięża szturmem, odpoczywa czynnie i dobrze wytrzymuje stresującą działalność. Często bywa niestały, nie potrafi wykazywać się konsekwentnymi zobowiązaniami i umie gwałtownie wycofać się niedługo przed uzyskaniem finału, dlatego niezmiernie trudno zaczyna się z nim negocjacje. Jest to osobnik apodyktyczny, zachowuje się jak awanturnik i ocenia jako zagrożenie ludzi niepodzielających jego opinii, więc częstokroć spotyka się z pasywnym sprzeciwem w stosunku do swoich działań. Znamionuje się agresywnością, wdraża w czyn szalone plany, nie lubi najmniejszych przeszkód i chętnie toczy zwady. Bywa jednostką towarzyską, jest pierwszym artystą wszelkiego balu, asysta szerokiego audytorium jest dla niego perfekcyjną zabawę, jednakże często na nieszczęście nie potrafi zamilknąć w sposobnym czasie. To osoba wytrwała, umie umiejętnie oczekiwać na właściwą okazję, w zamierzchłych stuleciach potrafiłby być mnichem notującym starodawnych książkach i częstokroć jest idealnym opiekunem. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, systematycznie podąża do celu, umie się adekwatnie motywować, jednak często nie starcza mu polotu wskazanego w naglących wypadkach.
To osobnik przewidujący, próbuje nie reagować emocjonalnie, bacznie sprawdza posiadane statystyki i predykcje oraz dąży ku sukcesowi wolno, lecz metodycznie. Lubi zachowywać się spontanicznie, przedstawia sobą naoczne potwierdzenie, iż egzystencja pod presją terminarza nie jest najlepszą decyzją i nie powinno się zbytnio przesadzać z ciągłą samokontrolą. To osoba pobieżna, bywa bardzo inteligentny, aczkolwiek jego osądy częstokroć są niezbyt rozważne, toteż nie realizuje przeważnie historycznych innowacji i poszukiwań. Jest to człowiek szybki, często bywa napędem całego zespołu pracowniczego, błyskawicznie przystosowuje się do wymogów sytuacji i ubóstwia postrzegać przed sobą dokładnie ustalone kierunki. To jednostka dzielna, potrafi urzeczywistnić sprawy nierealne dla innych ludzi, gdyż umie zwalczyć własny przestrach i jakiekolwiek kłopoty z reguły nie przerażają go. Uwielbia zachowywać się nieostrożnie, pragnie niepotrzebnie narażać się oraz nie zabiega o precyzję nakazanych mu zadań, mimo że zdaje sobie sprawę z tej swojej ułomności. Jest to osoba radosna, w każdym wypadku patrzy z odwagą przed siebie, cieszą go kolejne doświadczenia i wyzwania, a więc nie traci optymizmu nawet w nieprzyjemnych warunkach. Lubi zachowywać się stanowczo, zmierza do mety bez nieuzasadnionych rozterek, ochoczo toczy walki z innymi oraz nie lęka się zaczynania kłótni. Jest to człowiek zaradny, stroni od realizowania odgórnych poleceń, a zatem niech ci nie roi się, że będzie szanował twoje pouczenia i bariery.

Pozostałe określenia prawidłowo wyrażające wspomnianego osobnika to również: bałaganiarski, gorliwy, bałaganiarski, nietaktowny, narcystyczny, rozsądny, wiarygodny, rozrzutny, antypatyczny, rozmowny, wygodnicki, wybuchowy, rzutki, ofiarny, rozkojarzony, gościnny, rozpasany, bezwzględny, bezlitosny, łaskawy, powabny, waleczny, słodki, groźny, stabilny oraz natarczywy.
Zawodami, w których idealnie będzie funkcjonował, są: zakonnik, biolog, kapłan, taksówkarz, plantator, nauczyciel, agrotechnik, sadownik, leśnik, mentor, terapeuta, rolnik, przyrodnik, wychowawca, hodowca i entomolog.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Anderson David - (1937-) - polityk kanadyjski.
 • Anisimow Nikołaj P - (1896-1981) - generał radziecki.
 • Baird Sharon - (1943-) - amerykańska aktorka, tancerka.
 • Carlton Vanessa - (1980-) - amerykańska piosenkarka, pianistka.
 • Cohen Albert - (1895-1981) - pisarz szwajcarski.
 • Cordero Roque - (1917-2008) - kompozytor panamski.
 • Ferrara Cony - (1982-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Hadžić Anel - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Manesh Marshall - (1950-) - aktor amerykański.
 • Matilla Javier - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Monaghan Cameron - (1993-) - aktor amerykański.
 • Moore Jessica - (1990-) - australijska sportowiec, tenis ziemny.
 • Perry Jeff - (1955-) - aktor amerykański.
 • Ross John Jones - (1831-1901) - kanadyjski lekarz, polityk.
 • Schruff Julia - (1982-) - niemiecka sportowiec, tenis ziemny.
 • Stanley Wendell - (1904-1971) - biochemik amerykański.
 • Stelmasiak Piotr - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Szmit Adam - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Virgin Vanessa - (1983-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.