Strzelec, 12 grudnia - Mężczyzna

Strzelec, 12 grudnia - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Mężczyzna strzelec, który przyszedł na świat dnia 12 12, lubi zachowywać się egoistycznie, cechuje go deficyt empatii i nie zwraca uwagi na pragnienia pozostałych ludzi. Charakteryzuje się wszechstronnością, wyśmienicie działa nawet w okolicznościach przemożnego chaosu, nie gubi tygodni na czcze zrzędzenie i umie współpracować nieomal z każdą osobą. Jest to jednostka aktywna, trudności przezwycięża szturmem, odpoczywa czynnie i dobrze wytrzymuje stresującą działalność. Często bywa niestały, nie potrafi wykazywać się konsekwentnymi zobowiązaniami i umie gwałtownie wycofać się niedługo przed uzyskaniem finału, dlatego niezmiernie trudno zaczyna się z nim negocjacje. Jest to osobnik apodyktyczny, zachowuje się jak awanturnik i ocenia jako zagrożenie ludzi niepodzielających jego opinii, więc częstokroć spotyka się z pasywnym sprzeciwem w stosunku do swoich działań. Znamionuje się agresywnością, wdraża w czyn szalone plany, nie lubi najmniejszych przeszkód i chętnie toczy zwady. Bywa jednostką towarzyską, jest pierwszym artystą wszelkiego balu, asysta szerokiego audytorium jest dla niego perfekcyjną zabawę, jednakże często na nieszczęście nie potrafi zamilknąć w sposobnym czasie. To osoba wytrwała, umie umiejętnie oczekiwać na właściwą okazję, w zamierzchłych stuleciach potrafiłby być mnichem notującym starodawnych książkach i częstokroć jest idealnym opiekunem. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, systematycznie podąża do celu, umie się adekwatnie motywować, jednak często nie starcza mu polotu wskazanego w naglących wypadkach.
To osobnik przewidujący, próbuje nie reagować emocjonalnie, bacznie sprawdza posiadane statystyki i predykcje oraz dąży ku sukcesowi wolno, lecz metodycznie. Lubi zachowywać się spontanicznie, przedstawia sobą naoczne potwierdzenie, iż egzystencja pod presją terminarza nie jest najlepszą decyzją i nie powinno się zbytnio przesadzać z ciągłą samokontrolą. To osoba pobieżna, bywa bardzo inteligentny, aczkolwiek jego osądy częstokroć są niezbyt rozważne, toteż nie realizuje przeważnie historycznych innowacji i poszukiwań. Jest to człowiek szybki, często bywa napędem całego zespołu pracowniczego, błyskawicznie przystosowuje się do wymogów sytuacji i ubóstwia postrzegać przed sobą dokładnie ustalone kierunki. To jednostka dzielna, potrafi urzeczywistnić sprawy nierealne dla innych ludzi, gdyż umie zwalczyć własny przestrach i jakiekolwiek kłopoty z reguły nie przerażają go. Uwielbia zachowywać się nieostrożnie, pragnie niepotrzebnie narażać się oraz nie zabiega o precyzję nakazanych mu zadań, mimo że zdaje sobie sprawę z tej swojej ułomności. Jest to osoba radosna, w każdym wypadku patrzy z odwagą przed siebie, cieszą go kolejne doświadczenia i wyzwania, a więc nie traci optymizmu nawet w nieprzyjemnych warunkach. Lubi zachowywać się stanowczo, zmierza do mety bez nieuzasadnionych rozterek, ochoczo toczy walki z innymi oraz nie lęka się zaczynania kłótni. Jest to człowiek zaradny, stroni od realizowania odgórnych poleceń, a zatem niech ci nie roi się, że będzie szanował twoje pouczenia i bariery.

Pozostałe określenia prawidłowo wyrażające wspomnianego osobnika to również: bałaganiarski, gorliwy, bałaganiarski, nietaktowny, narcystyczny, rozsądny, wiarygodny, rozrzutny, antypatyczny, rozmowny, wygodnicki, wybuchowy, rzutki, ofiarny, rozkojarzony, gościnny, rozpasany, bezwzględny, bezlitosny, łaskawy, powabny, waleczny, słodki, groźny, stabilny oraz natarczywy.
Zawodami, w których idealnie będzie funkcjonował, są: zakonnik, biolog, kapłan, taksówkarz, plantator, nauczyciel, agrotechnik, sadownik, leśnik, mentor, terapeuta, rolnik, przyrodnik, wychowawca, hodowca i entomolog.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Afineevsky Evgeny - (1972-) - rosyjski impresario, producent, pochodzenia żydowskiego.
 • Bloom Satin - (1983-) - czeska aktorka w filmach erotycznych.
 • Boycott Geoff - (1940-) - angielski sportowiec, krykiet.
 • Brière Michel - (1949-1971) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Bychowski Andrzej - (1937-) - aktor, piosenkarz, parodysta.
 • Caszo Cleopatra - (1974-) - rosyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Cooper Kenny - (1984-) - amerykański sportowiec, piłka nożna.
 • Dobrzycka Irena - (1909-) - anglistka.
 • Everett Tom - (1948-) - aktor amerykański.
 • Godlewski Michał - (1872-1956) - duchowny katolicki.
 • Hellriegel Hermann - (1831-1895) - niemiecki chemik rolny, fizjolog roślin.
 • Khalifa Salman bin Hamad bin Isa Al - (1969-) - bahrajński polityk, następca tronu.
 • Loughnane Lee - (1946-) - muzyk amerykański.
 • Lukather Steve - (1957-) - amerykański muzyk, gitarzysta.
 • Mundus Frank - (1925-2008) - amerykański łowca rekinów.
 • Petersen Marita - (1940-) - polityk farerska.
 • Sheedy Kevin - (1959-) - irlandzki sportowiec, piłka nożna.
 • Szczepański Feliks - (1905-1978) - śpiewak, aktor.
 • Toruńczyk Henryk - (1945-) - matematyk, profesor.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.