Strzelec, 10 grudnia - Mężczyzna

Strzelec, 10 grudnia - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Pan strzelec, który przyszedł na świat w dniu 10 12, bywa niezdecydowany, nie potrafi jasno zdeklarować jednej opinii i umie modyfikować życiowe decyzje z godziny na godzinę, często ima się przeróżnych profesji. Bywa osobnikiem samolubnym, opornie ofiarowuje coś innym osobom i potrafi bez emocji wykorzystywać pozostałych ludzi. Cechuje się zdyscyplinowaniem, systematycznie zmierza do celu, umie się prawidłowo inspirować, jednak kiepsko wytrzymuje gwałtownie przeobrażające się sytuacje. Lubi zachowywać się ekstrawertycznie, ubóstwia znajdować się wśród przyjaciół, posiada w duchu zasobny zapas opowiadań, jednakże potrafi także męczyć ględzeniem przez cały czas o jakiejś rzeczy. Jest to jednostka energiczna, pragnie tworzyć awangardowe projekty i płonie niesamowitym światłem. To osoba wszechstronna, konfuzja to u niego samopoczucie naprawdę rzadkie i zdaje się mieć sprawdzoną strategię na każdy dający się pomyśleć problem. To jednostka wytrwała, w minionych czasach umiałby być skrybą piszącym starożytnych księgach, determinacja pomaga mu dojrzeć związki niedostrzegalne dla normalnych ludzi i umie wnikliwie słuchać czyichś historii. Uwielbia zachowywać się agresywnie, działa wyniośle i śmiało przeciwstawia się przeciwnościom. To osobnik apodyktyczny, uznaje się za osobę wykwalifikowaną w dowolnym zagadnieniu i cudzy protest nie posiada dla niego wagi, toteż częstokroć spotyka się z pasywnym sprzeciwem względem swoich działań.
Jest to jednostka stanowcza, podąża do mety bez bezsensownych wątpliwości, nie odczuwa obiekcji przed niszczeniem istniejącego ładu oraz nie pozwala się zdezorientować. Znamionuje się pobieżnością, nie deprymują go pośpiech i rozgardiasz, lecz nie próbuje niczego dokładnie poznać, a więc często ciska się chaotycznie i bez wybranego kierunku. Charakteryzuje się przezornością, to przezorny i odważny przywódca, konstruuje wymyślne harmonogramy oraz dąży ku sukcesowi mozolnie, aczkolwiek konsekwentnie. Cechuje się śmiałością, bardzo rzadko lęka się nieznanych trudności, gdyż dąży do tego, by zazwyczaj nie bać się z wyprzedzeniem i lubi pracować w biegu. Jest to osobnik szybki, ubóstwia dostrzegać przed sobą precyzyjnie ustalone plany, prezentuje właściwą postawę powolniejszym od siebie i natychmiast oswaja się do potrzeb okoliczności. To człowiek zaradny, postanowienia obiera na bazie własnych przemyśleń, dlatego niech ci nie roi się, że wykona wydane mu przykazania. Bywa osobnikiem lekkomyślnym, uwielbia bezcelowo kozaczyć oraz nie zabiega o precyzję zleconych mu zadań, choć momentami autentycznie sprzyja mu fart. To jednostka spontaniczna, uosabia sobą całkiem niedorzeczną koncepcję, iż nieprzerwana, odrobinkę szalona improwizacja też może przedstawiać sobą jakiś pomysł na egzystencję i warto sobie pozwolić na dzikie doświadczanie doznań i manifestowanie się. To osoba optymistyczna, zachwyca się istnieniem, również w fiasku stara się wyszukać plusy, a zatem rewelacyjnie działa jako śmiały wynalazca.

Inne atrybuty trafnie określające opisywanego osobnika to także: szczodry, nietaktowny, nieugięty, ruchliwy, ofiarny, brutalny, wyniosły, pociągający, entuzjastyczny, rozkojarzony, bezwzględny, apodyktyczny, narwany, zwariowany, namiętny, ambitny, asertywny, ujmujący, nadgorliwy, uśmiechnięty, postępowy, dowcipny, kreatywny, lubiany, zblazowany oraz wyemancypowany.
Zawodami, w których perfekcyjnie będzie funkcjonował, są: mentor, zakonnik, agrotechnik, przyrodnik, hodowca, terapeuta, entomolog, nauczyciel, leśnik, kapłan, opiekun, sadownik, taksówkarz, biolog i wychowawca.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abbas Abu - (1948-2004) - polityk palestyński.
 • Arkadie Kevin - (1957-) - amerykański scenarzysta, realizator telewizyjny.
 • Blok Stef - (1964-) - polityk holenderski.
 • Coleridge Sylvia - (1909-) - aktorka brytyjska.
 • Higuaín Gonzalo - (1987-) - argentyński sportowiec, piłka nożna.
 • Janowski Paweł - (1968-) - historyk, teolog.
 • Kozak Maciej - (1971-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lamour Dorothy - (1914-) - amerykańska aktorka, piosenkarka.
 • Learczyk Zbigniew - (1953-) - aktor.
 • LuaLua Kazenga - (1990-) - brytyjski sportowiec, piłka nożna.
 • Manley Michael - (1924-1997) - polityk jamajski.
 • Musa Lisa - (1984-) - rosyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Petković Maria od Jezusa Ukrzyżowanego - (1892-) - założycielka Córek Miłosierdzia, błogosławiona katolicka.
 • Rose Reginald - (1920-2002) - pisarz amerykański.
 • Samuel Xavier - (1983-) - aktor australijski.
 • Santiago Rémi - (1980-) - francuski sportowiec, skoki narciarskie.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.