Strzelec, 30 listopada - Mężczyzna

Strzelec, 30 listopada - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Zodiakalny mężczyzna strzelec, który urodził się dnia 30 11, lubi zachowywać się egoistycznie, do swoich kumpli posiada nastawienie całkowicie interesowne, bez zapału przekazuje coś pozostałym osobom i wszelkie przedsięwzięcia powinny oscylować wokoło jego postaci. To człowiek wszechstronny, świetnie sprawdza się nawet w warunkach męczącego chaosu i niezmiernie trudno go czymś zdumieć. To osobnik metodyczny, pracuje bez nieefektywnych sprintów, problemy nie umieją szybko go zrazić, jednak nieraz przesadnie obstaje za uprzednio wymyślonymi planami. To jednostka władcza, postrzega się za osobę wykwalifikowaną w każdej dziedzinie i przemawianie do jego rozsądku często nie przynosi efektów, więc częstokroć przemienia się w samotnego i niepopularnego wodza. To osobnik niekonsekwentny, nie potrafi wykazywać się zorganizowanymi zobowiązaniami i umie raptownie wycofać się na moment przed zdobyciem finału, dlatego niezwykle ciężko zaczyna się z nim dyskusje. Charakteryzuje się napastliwością, gwałtownie szturmuje stojące na swej trasie przeszkody i chętnie toczy sprzeczki. Jest to osoba towarzyska, jest prawdziwym społecznikiem, jego przeciętne czynności wyglądają jak wyrafinowany występ, aczkolwiek często ubóstwia ogłaszać osądy niezbyt przemyślane. To jednostka aktywna, emanuje niesamowitym blaskiem, podejmuje się równocześnie różnorodnych spraw i inspiruje kolegów swoim bezgranicznym wigorem. Znamionuje się cierpliwością, nieustępliwość dopomaga mu dostrzec korelacje niewidoczne dla normalnych ludzi, częstokroć jest wyśmienitym opiekunem i w ogólniau często uzyskuje imponujące stopnie.
Jest to osoba gwałtowna, denerwują go zawiłe sytuacje narzucające konieczność wielostronnego rozpatrywania, odważnie wyrywa się myślami przed własną społeczność i na ogół rozpoczyna aktywność w jednej chwili i bez odwlekania. Bywa osobnikiem nieroztropnym, uznaje się za niezwyciężoną oraz nie dba o dokładność powierzonych mu zadań, choć posiada wiedzę o tej swojej ujemnej stronie. To jednostka spontaniczna, jest absolutnie przekonany, że życie pod presją terminarza nie jest najsłuszniejszym pomysłem i częstokroć nasze odruchowe zachowania ukazują największą skuteczność. Jest to osoba rozważna, wystrzega się nieprzemyślanych działań, wnikliwie przepatruje dostępne antycypacje i statystyki oraz pędzi ku finansowemu dobrobytowi mozolnie, ale konsekwentnie. Jest to człowiek samodzielny, naprawdę kocha nieograniczoną wolność decydowania, a zatem zawiedzie cię uważanie, iż będzie liczył się z twoimi restrykcjami i nakazami. Jest to osoba nieustraszona, bardzo rzadko boi się zaskakujących trudności, gdyż stara się nie skupiać się na lęku i okazuje potężne panowanie nad sobą. Bywa nieuważny, potrafi po trochę znać każde zagadnienie, jednakże wybór zazwyczaj prześciga u niego rozważenie kwestii, a więc często miota się chaotycznie i bez ustalonego kursu. Jest to osobnik pogodny, promieniuje pozytywną energią, również w klęsce usiłuje wypatrzyć pozytywy, zatem rewelacyjnie radzi sobie w sprawach wypełnionych ryzykiem. Uwielbia zachowywać się stanowczo, we wdrażaniu własnych zamierzeń umie być niezmiernie zdyscyplinowany, momentami aż bezwzględny, potrafi wymusić wykonanie zarządzonych poleceń oraz radośnie wita wszelkie pomyślne reformy w rzeczywistości.

Inne atrybuty właściwie charakteryzujące niniejszego człowieka to też: rozpasany, wybuchowy, roztrzepany, bezlitosny, bałaganiarski, rozmowny, wielkoduszny, wiarygodny, gniewny, narcystyczny, bezwzględny, szarmancki, dowcipny, medialny, lubieżny, uprzejmy, postępowy, entuzjastyczny, szczodry i niestabilny.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie sprawdzał, są: wychowawca, zakonnik, sadownik, terapeuta, leśnik, nauczyciel, rolnik, biolog, hodowca, przyrodnik, entomolog, mentor, kapłan oraz plantator.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Anderson David - (1937-) - polityk kanadyjski.
 • Anisimow Nikołaj P - (1896-1981) - generał radziecki.
 • Baird Sharon - (1943-) - amerykańska aktorka, tancerka.
 • Carlton Vanessa - (1980-) - amerykańska piosenkarka, pianistka.
 • Cohen Albert - (1895-1981) - pisarz szwajcarski.
 • Cordero Roque - (1917-2008) - kompozytor panamski.
 • Ferrara Cony - (1982-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Hadžić Anel - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Manesh Marshall - (1950-) - aktor amerykański.
 • Matilla Javier - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Monaghan Cameron - (1993-) - aktor amerykański.
 • Moore Jessica - (1990-) - australijska sportowiec, tenis ziemny.
 • Perry Jeff - (1955-) - aktor amerykański.
 • Ross John Jones - (1831-1901) - kanadyjski lekarz, polityk.
 • Schruff Julia - (1982-) - niemiecka sportowiec, tenis ziemny.
 • Stanley Wendell - (1904-1971) - biochemik amerykański.
 • Stelmasiak Piotr - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Szmit Adam - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Virgin Vanessa - (1983-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.