Strzelec, 29 listopada - Mężczyzna

Strzelec, 29 listopada - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Astrologiczny mężczyzna strzelec urodzony w dniu 29 11 to osobnik zmienny, nie umie zdecydować się na jedną opinię i potrafi gwałtownie wycofać się na chwilę przed zdobyciem finału, więc niezmiernie źle spełnia się jako rodzic lub trener. Częstokroć bywa napastliwy, ziszcza fantastyczne zamierzenia, wydaje się urodzonym buntownikiem i nienawidzi niespodziewanych komplikacji. Znamionuje się elastycznością, termin „niemożliwy” nie występuje w jego zasobie językowym i umie współpracować niemal z każdą jednostką. Cechuje się wytrwałością, potrafi nabyć sprawność w sprawach narzucających konieczność długookresowego treningu, sprawdza się w roli lubianego nauczyciela i umie wnikliwie przysłuchiwać się czyimś opowieściom. Lubi zachowywać się konsekwentnie, mozoli się bez zbędnych zrywów, potrafi się prawidłowo inspirować, jednak często nie wystarcza mu inicjatywy wymaganej w nagłych sytuacjach. Uwielbia zachowywać się ekstrawertycznie, jest gejzerem różnych koncepcji, lubi czarować swoich rozmówców, ale częstokroć pragnie wypowiadać osądy mało roztropne. To człowiek przebojowy, przeszkody pokonuje szturmem, ma ogromne zapasy energii i nie umie wytrzymać w bezruchu. Bywa osobą egocentryczną, nie interesuje go rozbudowa korzystnych więzi z kolegami, jedynie jego prywatne problemy są ważne i do swoich kompanów posiada stosunek absolutnie przedmiotowy. Jest to osobnik władczy, pragnie rzucić na kolana całą Ziemię i często nie zdaje sobie sprawy ze społecznej percepcji swojej postaci, dlatego częstokroć natyka się na niejawną opozycję względem swoich aktywności.
Uwielbia zachowywać się stanowczo, zmierza do mety bez niepotrzebnych wahań, ochoczo toczy walki z innymi oraz nie daje się zbić z pantałyku. Jest to jednostka śmiała, nie zatrważają go jakiekolwiek trudności, gdyż doskonale znosi niepokój i jawi się innym ludziom nieporuszoną skałą. Jest to człowiek zaradny, nie znosi wszelkich barier i norm, a więc zawiedzie cię spodziewanie się, że wykona zaordynowane mu polecenia. Jest to osobnik porywczy, jest całkowicie przeświadczony, iż egzystencja pod presją kalendarza nie jest najsłuszniejszym wyborem i nie trzeba zbytnio przedobrzać z nieustannym opanowaniem. To osoba optymistyczna, zawsze zerka z nadzieją w nadchodzący czas, popełnione gafy ocenia jako źródło cennego doświadczenia, a zatem nie gubi pogody ducha nawet w przykrych okolicznościach. To człowiek bystry, złoszczą go zagmatwane sytuacje wymagające wszechstronnego rozpatrywania i każdy problem chce rozwiązać w jednej chwili. Jest to jednostka nierozważna, uznaje się za niezwyciężoną oraz pracuje często w pośpiechu i niezbyt uważnie, choć chwilami autentycznie sprzyja mu szczęście. Charakteryzuje się rozwagą, unika lekkomyślnych działań, bacznie ogląda posiadane antycypacje i zapisy oraz mknie ku dostatkowi z namysłem, lecz metodycznie. Częstokroć bywa nieuważny, jest wciąż czymś zajęty, jednakże nie stara się niczego starannie przeniknąć, zatem często ciska się chaotycznie i bez wyznaczonego kierunku.

Pozostałe cechy właściwie określające ową osobę to też: roztrzepany, zblazowany, szarmancki, natarczywy, rozmowny, wyniosły, żarliwy, lubiany, waleczny, bezczelny, naturalny, słodki, rozkojarzony, wybuchowy, charyzmatyczny, uprzejmy, wielkoduszny, kreatywny, ufny, łaskawy, wiarygodny oraz nietaktowny.
Zawodami, w których optymalnie się będzie sprawdzał, są: opiekun, biolog, sadownik, rolnik, wychowawca, entomolog, agrotechnik, terapeuta, plantator, taksówkarz, mentor, leśnik, przyrodnik i kapłan.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bojanowski Jerzy - (1963-) - reżyser, realizator telewizyjny.
 • Born Max - (1882-1970) - niemiecki fizyk teoretyk.
 • Foxxx Courtney - (1982-) - aktorka w filmach erotycznych.
 • Garr Teri - (1949-) - aktorka amerykańska.
 • Guardia Fiorello Henry La - (1882-1947) - prawnik amerykański.
 • Herzog George - (1901-) - amerykański etnomuzykolog.
 • Jaber Sami Abdullah Al- - (1972-) - saudyjski sportowiec, piłka nożna.
 • Konrad Sebastian - (1971-) - aktor.
 • Mordarski Waldemar - (1978-) - operator filmowy.
 • Olszewski Paweł - (1979-) - ekonomista, polityk.
 • Stefański Adrian - (1987-) - sportowiec, piłka nożna, obrońca.
 • Stoppelkamp Moritz - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Waczkowski Tadeusz - (1919-1981) - aktor.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.