Skorpion, 07 listopada - Mężczyzna

Skorpion, 07 listopada - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Pan skorpion urodzony dnia 7 11 lubi zachowywać się konsekwentnie, okazuje konsekwencję i siłę charakteru, trudności nie umieją prędko go zdeprymować, jednak często nie potrafi błyszczeć elokwencją w wymagających tego okolicznościach. Jest to osobnik altruistyczny, cieszy go przynoszenie radości innym ludziom i nie ma pojęcia, co to zachłanność, a więc jest poczytywany za głupka. Jest to jednostka cierpliwa, umie osiągnąć mistrzostwo w dziedzinach narzucających konieczność długotrwałej praktyki, umie wnikliwie słuchać czyichś gawęd i w dawnych epokach potrafiłby być kopistą piszącym wiekowych kodeksach. To osoba wrażliwa, wierzy tarotowi, nie współdziała ze sferą maszyn liczących, zatem wszechogarniająca mechanizacja częstokroć stanowi dla niego prawdziwy koszmar. Jest to osobnik zamknięty, pragnie spędzać czas, w swoich własnych marzeniach, umie poświęcić cały dzień oryginalnym działaniom, jednakże miewa kłopoty z nawiązywaniem bliskich stosunków z normalnymi ludźmi. To jednostka lojalna, jest bardzo ciepły wobec swojego towarzysza życia, do miłości podchodzi niezwykle serio, lecz chwilami w swoim zaangażowaniu dochodzi aż do sztuczności. Często bywa niestały, nie potrafi trwać przy zorganizowanych decyzjach i ciężko jest mu obstawać przy wybranych zobowiązaniach, dlatego niezmiernie trudno wszczyna się z nim dyskusje.
Bywa osobnikiem biernym, żyje w apatycznej rozterce, aż druga osoba przedsięweźmie werdykt, dopomagając mu wciąż cieszyć się swoimi rozważaniami. Jest to jednostka zaradna, autentycznie kocha się w zupełnej suwerenności decydowania, więc niech ci nie roi się, że będzie liczył się z twoimi przykazaniami i ograniczeniami. Jest to osobnik defetystyczny, naturalne czarnowidztwo naprawdę komplikuje mu życie, powodując przepuszczanie przez niego licznych nieocenionych sposobności oraz skutkując raptownym porzucaniem działań przed końcem. Charakteryzuje się uduchowieniem, jest uczulony na cudze bodźce i problemy i odczuwa dużą potrzebę towarzyskiego manifestowania swoich afektów, toteż częstokroć jest mentorem mentalnym dla innych. Uwielbia zachowywać się stanowczo, przejrzyście i starannie manifestuje swoje pragnienia, z zapałem wciela w życie potężne przewroty i udoskonalenia oraz nie obawia się rozpoczynania sprzeczek. Jest to człowiek kompromisowy, umie bratać się z osobami o ogromnie różniących się przekonaniach i osobników różnych i nietypowych nie uznaje z marszu za niebezpieczeństwo, a zatem nie aprobuje u współtowarzyszy jedynie braku wyrozumiałości. Cechuje się przezornością, stroni od lekkomyślnych aktywności, drobiazgowo planuje najsubtelniejsze posunięcia oraz nie pokłada ufności w koncepcjach napisanych niestarannie. Jest to jednostka powolna, sfinalizowanie czegokolwiek w terminie to dla niego nierealne wyzwanie, działa tak, jakby wyśmienicie bawił się przy takim trwonieniu żywota. Bywa nietolerancyjny, oczekuje nienagannego realizowania swoich poleceń, jego współpracownicy muszą oceniać wszystko dokładnie jak on, zatem często toczy konfrontacje z kolegami.

Pozostałe cechy prawidłowo portretujące niniejszego człowieka to również: zgryźliwy, neurotyczny, łaskawy, litościwy, nadwrażliwy, sprytny, oryginalny, perfidny, bałaganiarski, introspektywny, miłosierny, wystraszony, dobroczynny, ciepły, skąpy, samotniczy, natchniony, zagubiony, bezczynny, depresyjny, punktualny, czuły, delikatny, mądry, roztrzepany, leniwy i przekorny.
Zawodami, w których idealnie się będzie realizował, są: programista, farmaceuta, anestezjolog, chirurg, chemik, ortopeda, informatyk oraz inżynier.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Afineevsky Evgeny - (1972-) - rosyjski impresario, producent, pochodzenia żydowskiego.
 • Bloom Satin - (1983-) - czeska aktorka w filmach erotycznych.
 • Boycott Geoff - (1940-) - angielski sportowiec, krykiet.
 • Brière Michel - (1949-1971) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Bychowski Andrzej - (1937-) - aktor, piosenkarz, parodysta.
 • Caszo Cleopatra - (1974-) - rosyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Cooper Kenny - (1984-) - amerykański sportowiec, piłka nożna.
 • Dobrzycka Irena - (1909-) - anglistka.
 • Everett Tom - (1948-) - aktor amerykański.
 • Godlewski Michał - (1872-1956) - duchowny katolicki.
 • Hellriegel Hermann - (1831-1895) - niemiecki chemik rolny, fizjolog roślin.
 • Khalifa Salman bin Hamad bin Isa Al - (1969-) - bahrajński polityk, następca tronu.
 • Loughnane Lee - (1946-) - muzyk amerykański.
 • Lukather Steve - (1957-) - amerykański muzyk, gitarzysta.
 • Mundus Frank - (1925-2008) - amerykański łowca rekinów.
 • Petersen Marita - (1940-) - polityk farerska.
 • Sheedy Kevin - (1959-) - irlandzki sportowiec, piłka nożna.
 • Szczepański Feliks - (1905-1978) - śpiewak, aktor.
 • Toruńczyk Henryk - (1945-) - matematyk, profesor.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.