Skorpion, 05 listopada - Mężczyzna

Skorpion, 05 listopada - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Astrologiczny mężczyzna skorpion, który przyszedł na świat w dniu 5 11, jest to osobnik szczery, koledzy są dla niego bardzo cenni, do związków odnosi się niezwykle poważnie, aczkolwiek nierzadko w swojej szczerości posuwa się aż do przesady. Częstokroć bywa zmienny, jego przekonania i poglądy często są niespójne i częstokroć nie umie zamknąć rozgrzebanych spraw, więc niezmiernie źle radzi sobie jako niańka lub trener. Bywa emocjonalny, nie unika sentymentalnych ekscytacji, nie docenia typowo logicznej postawy, zatem przed klawiaturą często czuje się niby kot w wodzie. Jest to jednostka zdyscyplinowana, potrafi racjonalnie zarządzać swoimi rezerwami, umie się odpowiednio inspirować, jednak kiepsko znosi dynamicznie przeistaczające się warunki. Znamionuje się troskliwością, jest wręcz przesadnie altruistyczny i wyżej ceni koleżeństwo niźli zamożność, toteż niekiedy samemu wymaga wsparcia ekonomicznego. Jest to człowiek wytrwały, umie cierpliwie słuchać ludzkich opowieści, częstokroć cieszy go wędkowanie i potrafi zrealizować zadania bardzo odpychające dla normalnych osób. Charakteryzuje się introwertyzmem, często bywa samotnikiem, umie poświęcić cały dzień nietypowym działaniom, jednakże wystawiony na eksponowanym miejscu traci wiele ze swojego uroku.
Jest to osobnik posępny, wrodzone czarnowidztwo naprawdę gmatwa mu egzystencję, wiodąc go częstokroć do zupełnie zbędnej porażki oraz wzmagając groźbę nowych klęsk. Jest to człowiek dalekowzroczny, to przewidujący i ambitny strateg, buduje roztropne harmonogramy i nie darzy zaufaniem projektów utworzonych na kolanie. To osoba uduchowiona, potrafi postrzegać rzeczy nieuchwytne dla innych obserwatorów i odczuwa wielki głód towarzyskiego uzewnętrzniania swoich uczuć, dlatego najistotniejsza jest dla niego obecność odbiorców dla własnych wytworów. To osobnik powolny, nie można go raczej opisać jako punktualnym, marudzi z każdą możliwą rzeczą tak strasznie, jakby posiadał na wykonanie jakichkolwiek spraw kompletną wieczność. Cechuje się nietolerancją, uwielbia wychowywać ludzi w pobliżu, jego znajomi muszą myśleć dokładnie jak on, a więc często toczy starcia z kolegami. Jest to jednostka stanowcza, na ogół pracuje gwałtownie i na wysokich obrotach, nie doznaje awersji przed niszczeniem dotychczasowego ładu oraz nie obawia się zaczynania kłótni. To osobnik tolerancyjny, umie kumplować z osobami o wybitnie odmiennych przekonaniach i ludzi niepodobnych i niespotykanych nie uważa z góry za niebezpieczeństwo, a zatem jest organizatorem charytatywnym walczącym o równość ludzi represjonowanych. Jest to jednostka samodzielna, nienawidzi wykonywania czyichś zarządzeń, więc niech ci nie wydaje się, że usłucha wydanych mu przykazań. To osoba pasywna, odkłada wszelkie rzeczy tak długo, aż sytuacja zostanie wyjaśniona przez innych, pomagając mu ciągle zajmować się swoimi rozważaniami.

Pozostałe określenia właściwie określające tego osobnika to też: podejrzliwy, pożądliwy, wiarygodny, bezczynny, nietaktowny, tkliwy, nadwrażliwy, oziębły, samotniczy, przyjacielski, perfidny, skąpy, utalentowany, wyemancypowany, przyjazny, refleksyjny, zgryźliwy, neurotyczny, natchniony, próżny, miłosierny, depresyjny, buntowniczy, nieugięty oraz sprytny.
Zawodami, w których doskonale się będzie sprawdzał, są: lekarz, urbanista, webmaster, chemik, ortopeda, programista, inżynier, farmaceuta, informatyk, technik, anestezjolog, chirurg, budowlaniec, architekt, fizyk i dentysta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Astiz Iñaki - (1983-) - hiszpański sportowiec, piłka nożna.
 • Bort Léon Teisserenc de - (1855-1913) - meteorolog francuski.
 • Britni - (1982-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Enström Tobias - (1984-) - szwedzki sportowiec, hokej na lodzie.
 • Ghazan Mahmud - (1271-1304) - władca Persji.
 • Grzanna Colin - (1979-) - niemiecki sportowiec, rugby.
 • Hayden-Smith Andrew - (1983-) - brytyjski prezenter telewizyjny, aktor.
 • I Ibrahim - (1615-1648) - sułtan Turcji.
 • MacArthur Charles - (1895-1956) - pisarz amerykański.
 • Mastrogiacomo Gina - (1961-) - aktorka amerykańska.
 • Oswald Richard - (1880-1963) - austriacki reżyser filmowy.
 • Reptak Piotr - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Sarp Mustafa - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Sommer Elke - (1940-) - aktorka niemiecka.
 • Sánchez-Gijón Aitana - (1968-) - aktorka hiszpańska.
 • Wituszka Michał - (1907-2006) - białoruski generał, polityk.
 • Żmijowski Damian - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.