Skorpion, 20 listopada - Mężczyzna

Skorpion, 20 listopada - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Mężczyzna skorpion urodzony dnia 20 11 to osobnik opiekuńczy, spełnia się w aktywności prospołecznej i nie zajmuje się indywidualnym zyskiem, a więc jest uznawany za osła. Cechuje się lojalnością, potrafi być najlepszym kompanem pomocnym w zmartwieniach, jest niezwykle szanowany przez współpracowników, jednakże jego przyrodzona prawość umie być powodem erupcji antypatii. Znamionuje się nietowarzyskością, częstokroć bywa indywidualistą, chętnie poświęca się niespotykanym zainteresowaniom, lecz pokazany na eksponowanym miejscu gubi wiele ze swojego powabu. Jest to osoba cierpliwa, potrafi przyswoić sobie mistrzostwo w sprawach narzucających konieczność długiego przeszkolenia, na uczelni często zdobywa pierwszorzędne oceny i umie z uwagą przysłuchiwać się ludzkim historiom. Lubi zachowywać się konsekwentnie, potrafi mądrze dysponować swoimi środkami, umie się właściwie inspirować, jednak częstokroć brakuje mu polotu koniecznego w niespodziewanych wypadkach. Często bywa niekonsekwentny, częstokroć nie starcza mu hartu ducha i potrafi uaktualniać najważniejsze założenia z godziny na godzinę, często podejmuje się różnych profesji. Uwielbia zachowywać się emocjonalnie, prędzej oddziałuje na niego czucie niż myślenie, nie przywiązuje wagi do czysto racjonalnego stanowiska, a zatem powszechna technologia częstokroć stanowi dla niego autentyczną mękę.
Jest to człowiek uduchowiony, posiada artystyczną i bardzo wrażliwą duszę i jego prace umieją niezmiernie wzruszać, dlatego ważne jest dla niego znalezienie miłośników dla własnych dzieł. Charakteryzuje się kompromisowością, ma bardzo otwartą i wielostronną umysłowość i jednostek odmiennych i obcych nie uważa natychmiast za niebezpieczeństwo, toteż jest wolontariuszem charytatywnym dopominającym się o wolność grup dyskryminowanych. To osobnik apatyczny, przepuszcza dzień na bezproduktywnym lamentowaniu, aż ktoś inny odnajdzie wyjście, dopomagając mu nie martwić się niczym. Jest to człowiek flegmatyczny, żółw to przy nim naturalne wcielenie bystrości, do swoich obowiązków odnosi się tak, jakby w ogóle nie zabiegał o zakończenie swoich działań. Często bywa nietolerancyjny, żąda precyzyjnego wykonywania swoich dyspozycji, jego towarzysze mają obowiązek myśleć w taki sam sposób jak on, zatem częstokroć zaczyna potyczki ze znajomymi. Jest to osoba rozważna, to przezorny i posiadający duże aspiracje zarządca, bacznie bada istniejące zbiory danych i predykcje oraz śpieszy ku finansowemu dobrobytowi z namysłem, aczkolwiek metodycznie. To jednostka defetystyczna, w każdym wypadku martwi go rozterka odnośnie sensowności wykonywanych ruchów, owocując przepuszczaniem przez niego najrozmaitszych użytecznych możliwości i zabierając mu wigor pożądany do dokończenia rozgrzebanych inicjatyw. Jest to osoba stanowcza, zrozumiale i precyzyjnie manifestuje swoje pragnienia, potrafi wyegzekwować wykonanie zarządzonych rozkazów oraz nie boi się wszczynania sporów. To człowiek niezależny, unika wdrażania czyichś zaleceń, więc niech ci nie zdaje się, że będzie liczył się z twoimi barierami i pouczeniami.

Pozostałe określenia prawidłowo określające wspomnianą jednostkę to też: tajemniczy, oziębły, ociężały, uroczy, przyjacielski, ostry, nietaktowny, obłąkany, pomysłowy, snobistyczny, beznamiętny, seksowny, gospodarny, zgryźliwy, tyrański, czuły, refleksyjny, nieugięty, poważny, roztropny, podły, szlachetny, paranoiczny, szczodry, współczujący, leniwy, próżny oraz nadwrażliwy.
Zawodami, w których optymalnie się będzie czuł, są: architekt, inżynier, budowlaniec, farmaceuta, dentysta, fizyk, informatyk i technik.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Anderson David - (1937-) - polityk kanadyjski.
 • Anisimow Nikołaj P - (1896-1981) - generał radziecki.
 • Baird Sharon - (1943-) - amerykańska aktorka, tancerka.
 • Carlton Vanessa - (1980-) - amerykańska piosenkarka, pianistka.
 • Cohen Albert - (1895-1981) - pisarz szwajcarski.
 • Cordero Roque - (1917-2008) - kompozytor panamski.
 • Ferrara Cony - (1982-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Hadžić Anel - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Manesh Marshall - (1950-) - aktor amerykański.
 • Matilla Javier - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Monaghan Cameron - (1993-) - aktor amerykański.
 • Moore Jessica - (1990-) - australijska sportowiec, tenis ziemny.
 • Perry Jeff - (1955-) - aktor amerykański.
 • Ross John Jones - (1831-1901) - kanadyjski lekarz, polityk.
 • Schruff Julia - (1982-) - niemiecka sportowiec, tenis ziemny.
 • Stanley Wendell - (1904-1971) - biochemik amerykański.
 • Stelmasiak Piotr - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Szmit Adam - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Virgin Vanessa - (1983-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.