Skorpion, 02 listopada - Mężczyzna

Skorpion, 02 listopada - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Astrologiczny mężczyzna skorpion urodzony dnia 2 11 często bywa niezdecydowany, częstokroć nie starcza mu uporu i częściej niż to wskazane zmienia ocenę odnośnie kierunku swojej aktywności, dlatego niezwykle trudno zaczyna się z nim dyskusje. To człowiek nietowarzyski, często jest odludkiem, częstokroć potrafi ukazywać ogromną wytrwałość przy remoncie zużytych aparatów, ale doznaje trudności z budowaniem przyjaźni z innymi osobami. Jest to jednostka empatyczna, darzy zaufaniem cudotwórstwo, nie współpracuje z kulturą maszyn, więc powszechna technologia często stanowi dla niego niezaprzeczalną plagę. Jest to osobnik zdyscyplinowany, umie rozsądnie zarządzać swoimi zasobami, funkcjonuje w sposób rozważny i przemyślany, jednak słabo radzi sobie z szybko przeobrażającymi się warunkami. Cechuje się szczerością, jest niezmiernie kochający w stosunku do własnego małżonka, stara się działać właściwie do swoich przekonań, aczkolwiek chwilami w swojej ofiarności dociera aż do przesady. To człowiek opiekuńczy, raduje go przynoszenie szczęścia innym ludziom i nie pociągają go władza i wpływy, zatem niekiedy samemu potrzebuje pomocy finansowej. To jednostka cierpliwa, częstokroć jest cudownym mentorem, często cieszy go łowienie ryb i potrafi urzeczywistnić zadania bardzo zniechęcające dla normalnych osób.
To osobnik samodzielny, nie cierpi wdrażania zewnętrznych nakazów, a więc zawiedzie cię uważanie, że będzie poważał twoje zakazy i dyspozycje. Charakteryzuje się przezornością, dokłada starań, by nie reagować emocjonalnie, skrupulatnie planuje najsubtelniejsze akcje oraz nie ufa konceptom napisanym w pośpiechu. Znamionuje się siłą, klarownie i starannie wyraża swoje potrzeby, jeśli to konieczne, nieustępliwie i konkretnie dowodzi swoich osądów i z radością odbiera wszelkie korzystne reorganizacje w życiu. Jest to jednostka pobożna, ma artystyczne i niezwykle wrażliwe psyche i w zwięzłej przemowie umie ująć bezlik namiętności, a zatem najważniejsze jest dla niego istnienie entuzjastów dla własnych wytworów. Jest to człowiek powolny, leniwiec to przy nim naturalna personifikacja szybkości, zachowuje się tak, jakby posiadał na wykonanie dowolnych spraw kompletne stulecie. Charakteryzuje się tolerancyjnością, nie stroni od zagadnień nowatorskich i różnych od wcześniej poznanych i nie interesuje go nakłanianie kompanów do swoich poglądów, toteż usiłuje unikać narwanych radykałów zaaferowanych oznajmianiem jedynie słusznych dogmatów. Bywa ksenofobiczny, pragnie skrupulatnej realizacji swoich zarządzeń, jego kumple muszą osądzać rzeczywistość tak samo jak on, dlatego w krótkim czasie zraża do siebie pozostałe osoby. Uwielbia zachowywać się pasywnie, marudzi w oczekiwaniu, aż drugi człowiek poweźmie decyzję, dopomagając mu nie podejmować się obowiązków. Cechuje się defetyzmem, na przedsiębranych poprzez niego werdyktach zaważa z reguły przeświadczenie o swojej złej doli, wyzwalając u niego częstokroć bezwiedne niszczenie własnej pracy oraz zabierając mu zapał wymagany do sfinalizowania rozgrzebanych inicjatyw.

Inne atrybuty celnie określające tego osobnika to również: roztargniony, przyzwoity, tyrański, natchniony, uroczy, leniwy, histeryczny, marzycielski, zrzędliwy, sprytny, uprzejmy, beznamiętny, sarkastyczny, oziębły, miłosierny, szlachetny, indywidualistyczny, idealistyczny, pomylony i neurotyczny.
Zawodami, w których doskonale będzie działał, są: farmaceuta, architekt, chirurg, chemik, inżynier, fizyk, anestezjolog, dentysta, informatyk, webmaster, budowlaniec oraz ortopeda.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Cieślewski Tadeusz - (1870-1956) - malarz.
 • Czuma Ignacy - (1891-1963) - prawnik, polityk.
 • Dione Rose - (1875-) - aktorka francuska.
 • Griswold Oscar Woolverton - (1886-1959) - generał amerykański.
 • Lisle Charles Marie René Leconte de - (1818-1894) - poeta francuski.
 • Maćkowiak Kamil - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Monty Ole - (1908-) - aktor duński.
 • Pawlicki Antoni - (1983-) - aktor.
 • Przybylski Marcin - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Radu Ștefan - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Shaggy - (1968-) - jamajski wokalista reggae,.
 • Sweets Tia - (1980-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.