Skorpion, 17 listopada - Mężczyzna

Skorpion, 17 listopada - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Skorpion urodzony dnia 17 11 jest to osoba niekonsekwentna, nie potrafi jasno zdeklarować jednego stanowiska i częstokroć nie umie zamknąć rozpoczętych spraw, często denerwuje swoich kolegów. Jest to osobnik empatyczny, łatwiej wpływa na niego szósty zmysł niż myślenie, nie współdziała ze światem maszyn liczących, a zatem jego żywot jest pełny wydarzeń i nieposkromiony. Znamionuje się introwertyzmem, jego osobista dusza potrafi być dla niego gigantyczną i ogromną rzeczywistością, ochoczo zajmuje się oryginalnymi zainteresowaniami, jednak doznaje kłopotów z tworzeniem przyjaźni z innymi ludźmi. Jest to jednostka opiekuńcza, rozrzutnie obdarowuje przyjaciół we własnym otoczeniu i nie ma pojęcia, co to małoduszność, toteż nierzadko doświadcza problemów finansowych. Charakteryzuje się zdyscyplinowaniem, konsekwentnie zmierza do finału, przeszkody nie umieją prędko go zrazić, jednak potrafi być zbytnio oficjalny w nieznanych sytuacjach. Cechuje się wiernością, jest odpowiedzialnym i rzetelnym podwładnym, jest bardzo lubiany przez współpracowników, jednakże jego wrodzona prawość umie rodzić przypływy awersji. Jest to osoba wytrwała, potrafi umiejętnie wyczekiwać na właściwy moment, częstokroć jest wspaniałym wychowawcą i często ekscytuje go łowienie ryb.
Znamionuje się ksenofobią, jest święcie przekonany o swojej doskonałości, jego znajomi muszą postrzegać sprawy dokładnie jak on, więc częstokroć toczy potyczki z kolegami. Jest to osobnik posępny, przyrodzony fatalizm autentycznie gmatwa mu egzystencję, owocując traceniem przez niego różnorodnych pożytecznych szans oraz skutkując gwałtownym zniechęcaniem się w połowie drogi. Charakteryzuje się stanowczością, przeważnie działa gwałtownie i energicznie, chętnie rywalizuje z innymi i nie unika zaczynania sporów. Jest to jednostka samodzielna, nie cierpi jakichkolwiek praw i ograniczeń, dlatego bezsensem jest zakładanie, że ustąpi komuś bez konfrontacji. Jest to człowiek pasywny, przeciąga wszelkie rzeczy do chwili, aż sytuacja zostanie rozwiązana poprzez innych, oswobadzając go od wątpliwości. Jest to osobnik powolny, leniwiec to przy nim autentyczne uosobienie żywiołowości, do własnych zleceń zabiera się tak, jakby posiadał na załatwienie dowolnych zadań kompletne stulecie. Jest to człowiek tolerancyjny, dysponuje niezwykle dociekliwą i wszechstronną psychiką i nie interesuje go przekonywanie kompanów do swoich przekonań, a więc bywa aktywistą charytatywnym starającym się o swobodę osób nękanych. Cechuje się przezornością, to rozważny i posiadający duże aspiracje strateg, kreuje wymyślne plany oraz mknie ku sukcesowi mozolnie, lecz metodycznie. Bywa osobnikiem pobożnym, umie widzieć zjawiska niezauważalne dla pozostałych obserwatorów i odczuwa duży głód społecznego manifestowania swoich afektów, zatem często jest przewodnikiem mentalnym dla innych.

Inne określenia kapitalnie charakteryzujące tego człowieka to również: oryginalny, seksowny, miłosierny, introspektywny, hałaśliwy, podły, mądry, sarkastyczny, tępy, bałaganiarski, obłąkany, nieugięty, gospodarny, humorzasty, łaskawy, beznamiętny, roztropny, przekorny, współczujący, zagubiony, bałaganiarski, bezbarwny oraz surowy.
Zawodami, w których optymalnie się będzie czuł, są: chemik, anestezjolog, informatyk, chirurg, budowlaniec, webmaster, lekarz, urbanista, technik, programista, architekt, inżynier, farmaceuta, fizyk i dentysta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Avnet Jon - (1949-) - amerykański reżyser filmowy.
 • Azaouagh Mimoun - (1982-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Barre Martin - (1946-) - angielski muzyk rockowy, gitarzysta.
 • Barzola Pablo - (1983-) - argentyński sportowiec, piłka nożna.
 • Bulman Radosław - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Dobles Santiago - (1976-) - amerykański muzyk, gitarzysta.
 • Gold Victoria - (1976-) - aktorka w filmach erotycznych.
 • Joffé Roland - (1945-) - brytyjski reżyser, producent, scenarzysta filmowy.
 • Lancaster Billy - (1947-1997) - amerykański scenarzysta filmowy, aktor.
 • MacDonald Alexandre - (1765-1840) - marszałek Francji.
 • Maruk Dennis - (1955-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Mastrantonio Mary Elizabeth - (1958-) - aktorka amerykańska.
 • Mecklenburg-Strelitz Charlotte von - (1769-) - księżna niemiecka.
 • Michaels Lorne - (1944-) - kanadyjski producent filmowy, scenarzysta.
 • Śliwa Magdalena - (1969-) - sportowiec, piłka siatkowa.
 • Ward Kelly - (1956-) - amerykański aktor, reżyser, scenarzysta, producent filmowy.
 • Ziemiański Władysław - (1921-1996) - aktor, dyrektor teatrów.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.