Skorpion, 16 listopada - Mężczyzna

Skorpion, 16 listopada - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Zodiakalny pan skorpion urodzony w dniu 16 11 jest to osoba troskliwa, cieszy go sprawianie szczęścia innym ludziom i nie ma pojęcia, co to chciwość, więc jest uznawany za osła. Charakteryzuje się introwertyzmem, bywa prywatnym filozofem zdystansowanym od rzeczywistości, często umie wykazywać niesamowitą cierpliwość przy renowacji zużytych mechanizmów, jednak gawiedź częstokroć kompletnie go peszy. Bywa uczuciowy, łatwiej oddziałuje na niego szósty zmysł aniżeli intelekt, nie współpracuje ze sferą urządzeń technicznych, a zatem wszędobylska mechanizacja często oznacza dla niego niezaprzeczalny koszmar. Znamionuje się systematycznością, potrafi dowieść swoje zamierzenia do zyskownego finału, przeszkody nie umieją szybko go zniechęcić, jednak nierzadko zbytnio przyzwyczaja się do poprzednio obmyślonych projektów. Cechuje się szczerością, jest zacnym i odpowiedzialnym podwładnym, oddanie w parze małżeńskiej jest dla niego sprawą nie budzącą wątpliwości, ale czasem w swoim zaangażowaniu posuwa się aż do sztuczności. Jest to jednostka cierpliwa, spełnia się w charakterze uznanego mentora, częstokroć jest wyśmienitym wychowawcą i potrafi zrealizować zadania bardzo zniechęcające dla pozostałych osób. To osobnik niestały, często nie starcza mu konsekwencji i częstokroć nie umie zakończyć rozgrzebanych spraw, często złości swoich kolegów.
To jednostka ksenofobiczna, jest święcie przekonany o osobistej wspaniałości, jego znajomi muszą oceniać wszystko dokładnie jak on, zatem prędko zraża do siebie normalnych ludzi. To osobnik tolerancyjny, posiada niezmiernie uważny i wszechstronny umysł i jednostek niepodobnych i niespotykanych nie uznaje z góry za zagrożenie, toteż stara się unikać narwanych maniaków zajętych rozgłaszaniem najwspanialszych ideologii. To osoba flegmatyczna, zdaje się totalnie zrelaksowanym, potrafi wykroczyć poza wszelki sensowny czas realizacji, jakby wcale nie zabiegał o ukończenie swoich działań. Znamionuje się samodzielnością, nie znosi realizowania czyichś poleceń, dlatego zawiedzie cię przewidywanie, iż podporządkuje się wydanym mu dyrektywom. Bywa religijny, dysponuje kreatywną i niezwykle otwartą osobowością i doświadcza ogromnego pragnienia publicznego uzewnętrzniania swoich wzruszeń, a więc na ogół trudni się jakąś formą twórczości. Jest to człowiek posępny, najsubtelniejszą jego aktywność ogranicza notoryczny niedobór pewności siebie, powodując u niego częstokroć nieuświadomione partaczenie własnej pracy oraz zabierając mu zapał wymagany do finalizacji zaczętych inicjatyw. Często bywa bierny, opóźnia jakiekolwiek rzeczy do momentu, aż problem zostanie załatwiony poprzez innych, oswobadzając go od wątpliwości. Charakteryzuje się rozwagą, wystrzega się niefrasobliwych działań, skrupulatnie planuje najdrobniejsze manewry i mknie ku finansowemu dobrobytowi mozolnie, lecz metodycznie. Lubi zachowywać się stanowczo, podąża do celu bez niepotrzebnych wahań, chętnie walczy z innymi oraz radośnie wita wszelkie pozytywne reformy w życiu.

Pozostałe atrybuty poprawnie odzwierciedlające niniejszą jednostkę to też: humorzasty, podły, utalentowany, gospodarny, dobroczynny, tkliwy, przyjacielski, idealistyczny, oziębły, samotniczy, mądry, filozoficzny, sprytny, solidny, natchniony, pomysłowy, ciepły, małomówny, próżny, łaskawy, delikatny, zdystansowany i ufny.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie czuł, są: programista, architekt, technik, informatyk, urbanista, ortopeda, anestezjolog, chirurg, fizyk, dentysta, budowlaniec, webmaster, farmaceuta, chemik, lekarz oraz inżynier.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bojanowski Jerzy - (1963-) - reżyser, realizator telewizyjny.
 • Born Max - (1882-1970) - niemiecki fizyk teoretyk.
 • Foxxx Courtney - (1982-) - aktorka w filmach erotycznych.
 • Garr Teri - (1949-) - aktorka amerykańska.
 • Guardia Fiorello Henry La - (1882-1947) - prawnik amerykański.
 • Herzog George - (1901-) - amerykański etnomuzykolog.
 • Jaber Sami Abdullah Al- - (1972-) - saudyjski sportowiec, piłka nożna.
 • Konrad Sebastian - (1971-) - aktor.
 • Mordarski Waldemar - (1978-) - operator filmowy.
 • Olszewski Paweł - (1979-) - ekonomista, polityk.
 • Stefański Adrian - (1987-) - sportowiec, piłka nożna, obrońca.
 • Stoppelkamp Moritz - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Waczkowski Tadeusz - (1919-1981) - aktor.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.