Skorpion, 15 listopada - Mężczyzna

Skorpion, 15 listopada - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Astrologiczny pan skorpion, który przyszedł na świat dnia 15 11, to człowiek metodyczny, metodycznie prze do finału, przeciwności nie umieją szybko go odstręczyć, jednak niejednokrotnie przesadnie przywiązuje się do wcześniej wymyślonych planów. To osoba cierpliwa, umie wnikliwie przysłuchiwać się cudzym gawędom, potrafi przyswoić sobie sprawność w zagadnieniach narzucających konieczność długookresowej praktyki i spełnia się w zawodzie lubianego przewodnika. Cechuje się szczerością, kumple są dla niego bardzo cenni, lojalność w małżeństwie jest dla niego rzeczą nie budzącą wątpliwości, aczkolwiek częstokroć w tej spontanicznej uprzejmości umie nie zaspokoić własnych potrzeb. To osobnik troskliwy, bywa wręcz zbytnio hojny i nie troszczy się o indywidualną korzyść, zatem niekiedy osobiście potrzebuje pomocy pieniężnej. Charakteryzuje się introwertyzmem, często jest indywidualistą, częstokroć potrafi okazywać niespotykaną cierpliwość przy reperacji uszkodzonych przedmiotów, lecz doznaje kłopotów z tworzeniem kontaktów z innymi ludźmi. To jednostka wrażliwa, ufa kabale, nie współpracuje z domeną komputerów, a więc przed pecetem często zachowuje się jak małpa na drucie. Bywa niezdecydowany, nie umie zdecydować się na jeden punkt widzenia i nazbyt często modyfikuje ocenę odnośnie celu swojej pracy, częstokroć złości swoich wspólników.
Jest to osoba kompromisowa, dysponuje niezwykle wścibską i wszechstronną umysłowością i nie bawi go przekonywanie kompanów do swoich przekonań, a zatem nie aprobuje u znajomych jedynie nieposiadania tolerancji. Znamionuje się ponurością, na obieranych przez niego decyzjach kładzie się cieniem zazwyczaj przeświadczenie o swojej złej passie, prowokując u niego często nieświadome partaczenie własnego działania oraz odbierając mu zapał potrzebny do dokończenia zaczętych projektów. To człowiek pobożny, ma artystyczny i niezmiernie empatyczny umysł i jego dzieła potrafią niezwykle wzruszać, więc częstokroć jest nauczycielem duchowym dla innych. To jednostka powolna, ślimak to przy nim urodzone wcielenie bystrości, ślimaczy się ze wszystkim tak okropnie, jakby dobrze czuł się przy takim marnowaniu żywota. To osobnik stanowczy, w urzeczywistnieniu swoich zamierzeń umie być bardzo zorganizowany, nierzadko nawet drapieżny, w razie potrzeby śmiało i merytorycznie broni swoich opinii oraz nie porzuca realizowania dalekowzrocznych inicjatyw dla doraźnej i złudnej wygody. Jest to osoba zaradna, postanowienia podejmuje na bazie osobistych rozważań, dlatego niech ci nie wydaje się, iż posłucha zaordynowanych mu dyrektyw. Cechuje się przezornością, próbuje nie reagować emocjonalnie, rozpatruje różne grafiki posunięć i nie pokłada ufności w konceptach stworzonych niestarannie. Bywa apatyczny, dryfuje w bezwolnym niezdecydowaniu, aż sprawa zostanie rozwiązana poprzez innych, pozostawiając go w słodkim letargu. Bywa nietolerancyjny, przeciwstawia się każdemu sądzącemu w inny sposób, jego koledzy mają obowiązek postrzegać sprawy w taki sam sposób jak on, toteż często prowadzi konfrontacje z ludźmi.

Pozostałe cechy właściwie wyrażające przedstawianego osobnika to również: pomysłowy, ufny, pomylony, dobroczynny, utalentowany, czuły, bałaganiarski, seksowny, depresyjny, litościwy, tchórzliwy, filozoficzny, zdystansowany, przekorny, nieuprzejmy, oziębły, roztargniony, zgryźliwy, sentymentalny, natchniony, tyrański, solidny, leniwy, uroczy, tajemniczy, snobistyczny oraz przeczulony.
Zawodami, w których doskonale się będzie sprawdzał, są: programista, anestezjolog, webmaster, informatyk, urbanista, chirurg, technik, architekt, fizyk, dentysta, budowlaniec i ortopeda.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Aviz Alfons - (1475-1491) - infant portugalski, książę Portugalii 1481-.
 • Banning Leslie - (1930-) - aktorka amerykańska.
 • Cieślewicz Łukasz - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Cikas Martynas - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Dobrzyński Zbigniew - (1935-1984) - aktor, dyrektor artystyczny teatru.
 • Lavater Johann Kaspar - (1741-1801) - szwajcarski filozof, poeta tworzący w języku niemieckim, pastor.
 • Łukasiewicz Ewa - (1980-) - aktorka.
 • Parczewski Alfons - (1849-1933) - prawnik, historyk, działacz społeczno-polityczny.
 • Rawlinson Herbert - (1885-1953) - aktor angielski.
 • Rossi Francesco - (1922-2015) - włoski reżyser, scenarzysta filmowy.
 • Trufanow Kuźma Grigoriewicz - (1901-1958) - generał radziecki.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.