Skorpion, 14 listopada - Mężczyzna

Skorpion, 14 listopada - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Zodiakalny mężczyzna skorpion, który przyszedł na świat dnia 14 11, to człowiek opiekuńczy, fascynuje go dostarczanie zadowolenia innym ludziom i nie ma pojęcia, co to zachłanność, więc nierzadko przeżywa problemy finansowe. Jest to osoba lojalna, towarzysze są dla niego bardzo istotni, oddanie w parze małżeńskiej jest dla niego sprawą bezdyskusyjną, aczkolwiek jego spontaniczna sprawiedliwość umie owocować erupcjami antypatii. To jednostka konsekwentna, metodycznie podąża do finału, trudności nie potrafią prędko go zrazić, jednak często nie starcza mu wszechstronności wskazanej w nagłych sytuacjach. Znamionuje się nietowarzyskością, częstokroć jest eremitą, często umie wykazywać ogromną cierpliwość przy odnawianiu zepsutych maszyn, jednakże gawiedź częstokroć kompletnie go krępuje. Bywa zmienny, często nie wystarcza mu hartu ducha i zbyt często modyfikuje sąd odnośnie celu swojej pracy, częstokroć podejmuje się rozmaitych profesji. Bywa wrażliwy, rozstrzygnięć kłopotów szuka w czarach i w przepowiedniach, nie darzy zaufaniem racjonalnej techniki usuwania przeszkód, a zatem przed monitorem często zachowuje się niczym kot w wodzie. Jest to osobnik wytrwały, sprawdza się w zawodzie uznanego opiekuna, częstokroć jest świetnym mentorem i wytrwałość pomaga mu spostrzec korelacje niewidoczne dla normalnych ludzi.
To osobnik ponury, najdrobniejszą jego aktywność tłamsi permanentny niedostatek śmiałości, skutkując marnowaniem jego możliwości oraz powodując raptowne rezygnowanie przed końcem. To osoba tolerancyjna, potrafi kolegować się z jednostkami o wielce odmiennych poglądach i nie interesuje go nakłanianie przyjaciół do swoich przekonań, a więc nie aprobuje u kolegów wyłącznie braku szacunku dla innych. To człowiek samodzielny, czuje niechęć do wdrażania odgórnych zaleceń, toteż absurdem jest zakładanie, że podporządkuje się komuś bez konfrontacji. Często bywa ksenofobiczny, życzy sobie nienagannego realizowania swoich poleceń, dowolną sprzeczność punktu widzenia uznaje za akt wrogości, zatem w krótkim czasie zraża do siebie pozostałe osoby. To człowiek przezorny, to dalekowzroczny i wytrawny planista, skrupulatnie układa wszelkie posunięcia oraz nie pokłada ufności w konceptach napisanych niestarannie. To jednostka stanowcza, w ucieleśnianiu własnych zamierzeń umie być niezmiernie metodyczny, czasem na wskroś drapieżny, potrafi wymusić zrealizowanie wydanych rozkazów i radośnie podchodzi do wszelkich pozytywnych przemian w rzeczywistości. Jest to osoba powolna, szachista to przy nim urodzona personifikacja bystrości, umie wykroczyć poza każdy sensowny czas realizacji, jakby dobrze spędzał czas przy takim marnotrawieniu żywota. Bywa osobnikiem religijnym, przeważnie jest zasadniczo wrażliwszy niż lwia część społeczności i w krótkiej wypowiedzi potrafi zamieścić mnóstwo uniesień, dlatego zazwyczaj uprawia jakiś typ twórczości. Bywa bezwolny, pozostaje w pasywnej niepewności, aż drugi człowiek poweźmie werdykt, dopomagając mu nie podejmować się obowiązków.

Inne określenia trafnie obrazujące tego osobnika to również: indywidualistyczny, próżny, mądry, bezbarwny, marzycielski, sentymentalny, natchniony, filozoficzny, ostry, zrzędliwy, hałaśliwy, podły, pomysłowy, niezawodny, oryginalny, solidny, ufny, nieuprzejmy, histeryczny, ciepły, miłosierny, zagubiony, bezładny, nietaktowny oraz przyjazny.
Zawodami, w których najlepiej się będzie realizował, są: informatyk, budowlaniec, farmaceuta, anestezjolog, urbanista, architekt, lekarz i fizyk.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Afonso - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Bellina - (1987-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Florek Adam - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Hensel Fanny - (1805-1847) - niemiecka kompozytorka, siostra Mendelssohna.
 • Ilnicki Tomasz - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Jaggy Kim - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kar Alma - (1908-) - aktorka.
 • Maciejewski Łukasz M - (1980-) - scenarzysta.
 • Patkowski Maciej - (1936-) - pisarz, scenarzysta.
 • Ramsey Laura - (1982-) - aktorka amerykańska.
 • Sydonia Zdeňka z Podiebradów; - (1449-) - księżna saksońska.
 • Turner Frederick Jackson - (1861-1932) - historyk amerykański.
 • Warburton Patrick - (1964-) - aktor amerykański.
 • Young James - (1949-) - amerykański muzyk rockowy.
 • Zonn Włodzimierz - (1905-1975) - astronom, profesor.
 • Żuraw Dariusz - (1972-) - sportowiec, piłka nożna.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.