Skorpion, 13 listopada - Mężczyzna

Skorpion, 13 listopada - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Astrologiczny pan skorpion, który przyszedł na świat w dniu 13 11, charakteryzuje się troskliwością, jest wręcz przesadnie wielkoduszny i nie pociągają go wpływy i władza, a zatem bywa uznawany za jelenia. Bywa jednostką empatyczną, nie obawia się emocjonalnych wzruszeń, cyfry i obliczenia odpychają go, zatem częstokroć wolałby urodzić się o stulecia dawniej. Często bywa zmienny, nie umie zdecydować się na jedną opinię i częściej niż to wskazane zmienia sąd odnośnie sposobu swojego działania, dlatego bardzo trudno prowadzi się z nim spory. Jest to człowiek wierny, jest niezmiernie kochający wobec własnego współtowarzysza, do miłości podchodzi niezwykle poważnie, aczkolwiek momentami w swoim oddaniu dochodzi aż do bufonady. Znamionuje się cierpliwością, potrafi urzeczywistnić sprawy bardzo odstręczające dla normalnych osób, umie być wyrozumiałym i wrażliwym przyjacielem i w dawnych wiekach potrafiłby być benedyktynem kaligrafującym antycznych woluminach. To osobnik introwertyczny, częstokroć jest odludkiem, umie poświęcić cały dzień nietypowym zajęciom, lecz gawiedź często bezgranicznie go onieśmiela. To jednostka konsekwentna, potrafi rozsądnie dysponować swoimi rezerwami, trudności nie umieją łatwo go zrazić, jednak częstokroć brakuje mu kreatywności koniecznej w niespodziewanych wypadkach.
Cechuje się rozwagą, próbuje nie odpowiadać intuicyjnie, skrupulatnie układa najbłahsze manewry oraz pędzi ku sukcesowi z wolna, ale konsekwentnie. To osoba powolna, jakiekolwiek scenariusze istnieją dla niego jedynie jako abstrakcja, potrafi wykroczyć poza każdy możliwy harmonogram, jakby wspaniale spędzał czas przy takim marnowaniu żywota. To człowiek zaradny, nienawidzi wszelkich dogmatów i ograniczeń, więc bezsensem jest przewidywanie, że podporządkuje się zaordynowanym mu poleceniom. Bywa uduchowiony, posiada artystyczny i niezmiernie otwarty umysł i jest niezwykle uzdolniony plastycznie bądź filologicznie, toteż podstawowe jest dla niego wyszukanie widzów dla własnych wytworów. Uwielbia zachowywać się stanowczo, rewelacyjnie pojmuje swoje oczekiwania, chętnie rywalizuje z innymi oraz nie boi się rozpoczynania zatargów. To osoba pesymistyczna, najsubtelniejszą jego aktywność hamuje chroniczny deficyt asertywności, skłaniając go często do zarzucania zupełnie dobrze rokujących projektów i powodując gwałtowne zniechęcanie się w połowie drogi. Charakteryzuje się kompromisowością, ma bardzo ciekawską i wszechstronną umysłowość i nie bawi go przekonywanie kolegów do swoich przekonań, a więc podejmuje próby, by wystrzegać się postrzelonych radykałów zaaferowanych rozgłaszaniem jedynie słusznych ideologii. Znamionuje się nietolerancją, irytują go ludzie o niezależnych poglądach, na całej całej planecie wyłącznie on widzi rzeczy właściwie, dlatego częstokroć toczy starcia ze znajomymi. Jest to jednostka bierna, marudzi oczekując, aż sytuacja zostanie wyjaśniona poprzez innych, pozwalając mu cały czas bawić się swoimi rozważaniami.

Pozostałe określenia poprawnie obrazujące opisywanego osobnika to też: obłąkany, niezawodny, tajemniczy, nietaktowny, mądry, uroczy, łaskawy, humorzasty, szczodry, czuły, marzycielski, neurotyczny, przeczulony, poważny, introspektywny, ufny, tkliwy, wielkoduszny, depresyjny, namiętny oraz refleksyjny.
Zawodami, w których idealnie będzie działał, są: urbanista, chemik, inżynier, budowlaniec, fizyk, farmaceuta, anestezjolog, technik, ortopeda, chirurg, dentysta, programista, webmaster, architekt, lekarz i informatyk.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Boone Richard - (1917-1981) - aktor amerykański.
 • Elliott Ross - (1917-1999) - aktor amerykański.
 • Fluent Duke Kenneth - (2002-) - syn Marka Fluent'a i Justine Bateman.
 • Grzybowski Michał - (1979-) - aktor.
 • Järvet Jüri - (1919-1995) - aktor radziecki.
 • Kane Carol - (1952-) - aktorka amerykańska.
 • Mild Misty - (1986-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Mitchell Herb - (1937-2011) - aktor amerykański.
 • Rokita Jan Maria - (1959-) - prawnik, polityk.
 • Sut Jacek - (1968-) - aktor, reżyser teatralny, producent programów telewizyjnych.
 • Taylor Steve - (1973-) - aktor w filmach erotycznych.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.