Skorpion, 30 października - Mężczyzna

Skorpion, 30 października - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Skorpion, który urodził się dnia 30 10, jest to człowiek konsekwentny, wykonuje pracę bez nieefektywnych zrywów, przeciwności nie potrafią prędko go zdeprymować, jednak niejednokrotnie zbytnio przyzwyczaja się do już stworzonych projektów. Jest to osobnik zmienny, nie umie wykazywać się metodycznymi zobowiązaniami i ciężko jest mu upierać się przy powziętych decyzjach, dlatego bardzo trudno toczy się z nim negocjacje. Jest to osoba empatyczna, wyjść z kłopotów poszukuje w zabiegach magicznych i w proroctwach, nie przepada za cywilizacją technologiczną, zatem przed laptopem często czuje się niczym pingwin na pustyni. Cechuje się wytrwałością, radzi sobie w zawodzie lubianego przewodnika, potrafi wykonać zadania niezmiernie nieatrakcyjne dla innych ludzi i umie być pobłażliwym i otwartym kompanem. Charakteryzuje się troskliwością, bawi go dostarczanie szczęścia innym ludziom i nie pociągają go władza i hołdy, więc jest brany za jelenia. To jednostka szczera, jest niezwykle ciepły względem własnego partnera, jest bardzo szanowany przez współtowarzyszy, ale częstokroć w tym immanentnym koleżeństwie potrafi nie dopilnować osobistych potrzeb. Znamionuje się introwertyzmem, uwielbia bujać w obłokach, w swoich prywatnych fantazjach, umie poświęcić cały dzień niezrozumiałym zajęciom, jednakże tłum często kompletnie go peszy.
To osobnik kompromisowy, posiada niezwykle dociekliwą i wieloaspektową umysłowość i ekscytuje go rozmaitość rzeczywistości i współpracowników, toteż nie akceptuje u kumpli jedynie nieposiadania szacunku dla innych. Cechuje się stanowczością, z reguły żyje gwałtownie i żwawo, chętnie współzawodniczy z innymi oraz z radością reaguje na wszelkie korzystne reorganizacje w życiu. Bywa apatyczny, trwa w bezwolnym zwątpieniu, aż ktoś obcy wymyśli rozwiązanie, utrzymując go w przyjemnym letargu. Jest to człowiek religijny, przeważnie jest znacznie bardziej emocjonalny niż większość społeczności i jego wytwory potrafią niezmiernie poruszać, a zatem częstokroć jest opiekunem duchowym dla innych. Charakteryzuje się ksenofobią, przeciwstawia się każdemu myślącemu odmiennie, na całej całej planecie tylko on widzi sprawy odpowiednio, a więc momentalnie zraża do siebie pozostałe osoby. To jednostka flegmatyczna, jakiekolwiek plany działają dla niego wyłącznie w teorii, zachowuje się tak, jakby upływ czasu wcale nie dotykał jego persony. Jest to osobnik samodzielny, nie cierpi wdrażania czyichś zaleceń, więc niech ci nie wydaje się, iż podporządkuje się oznajmionym mu nakazom. Cechuje się pesymizmem, na podejmowanych poprzez niego werdyktach zaważa zwykle przekonanie o swojej fatalnej doli, owocując marnowaniem przez niego rozmaitych wartościowych okazji oraz odbierając mu siłę wskazaną do zakończenia rozpoczętych przedsięwzięć. Znamionuje się rozwagą, to przewidujący i wytrawny strateg, tworzy wyrafinowane harmonogramy i nie pokłada ufności w pomysłach utworzonych niestarannie.

Inne przymioty kapitalnie określające wspomnianego człowieka to też: przyzwoity, nieuprzejmy, bezczynny, pomysłowy, bałaganiarski, nadwrażliwy, bezładny, zgryźliwy, gospodarny, szczodry, przeczulony, tkliwy, podejrzliwy, ufny, uprzejmy, wielkoduszny, beznamiętny, histeryczny, refleksyjny, przekorny, introspektywny, surowy oraz samotniczy.
Zawodami, w których najlepiej się będzie spełniał, są: technik, fizyk, farmaceuta, dentysta, webmaster, inżynier, ortopeda, budowlaniec, informatyk, chemik, programista, chirurg i lekarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Buchowiec Monika - (1982-) - aktorka.
 • Dębski Kazimierz - (1895-1968) - inżynier, hydrolog, hydrotechnik.
 • Dufour Damien - (1981-) - francuski sportowiec, piłka nożna.
 • Griswold Claire - (1936-) - aktorka amerykańska.
 • Jonathan Leauba Joseph - (1914-1987) - polityk Lesotho.
 • Kwaśniewski Tomasz - (1975-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lockwood Preston - (1912-1996) - aktor angielski.
 • Melikson Maor - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Meredith David Lloyd - (1933-2008) - aktor walijski.
 • Morgenstern Thomas - (1986-) - austriacki skoczek narciarski.
 • Nosal Czesław - (1942-) - psycholog, profesor.
 • Plotnick Jack - (1968-) - aktor amerykański.
 • Soya Carl Erik - (1896-1983) - pisarz duński.
 • Stanek Robert - (1968-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Sullivan Pat - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Zięba Paweł - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.