Skorpion, 28 października - Mężczyzna

Skorpion, 28 października - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Pan skorpion, który przyszedł na świat w dniu 28 10, znamionuje się wytrwałością, umie uważnie czekać na odpowiednią chwilę, w minionych czasach potrafiłby być mnichem kaligrafującym starożytnych kodeksach i umie być wspaniałomyślnym i empatycznym kompanem. Uwielbia zachowywać się emocjonalnie, polega na kabale, nie wierzy matematycznej metodzie usuwania problemów, zatem teraźniejsze otoczenie często nie odpowiada mu. Jest to osobnik opiekuńczy, potrafi ponosić ofiary za przyjaciół i bardziej ceni dobry kontakt z ludźmi aniżeli dobrobyt, dlatego może zawieść w zderzeniu z surową codziennością. Lubi zachowywać się konsekwentnie, metodycznie dąży do mety, przeciwności nie umieją łatwo go zrazić, jednak częstokroć nie daje rady błyszczeć elokwencją w narzucających konieczność tego sytuacjach. Jest to osoba szczera, potrafi być doskonałym kolegą użytecznym w zgryzotach, jest bardzo szanowany przez wspólników, lecz często w tej naturalnej życzliwości umie zapomnieć własne interesy. Bywa człowiekiem chwiejnym, nie potrafi wybrać jednego stanowiska i trudno jest mu trzymać się podjętych zobowiązań, częstokroć bierze się za rozmaite zajęcia. To jednostka nietowarzyska, jest lokalnym mądralą odklejonym od życia, często umie okazywać nieziemską cierpliwość przy remoncie popsutych mechanizmów, ale ma kłopoty z inicjowaniem bliskich stosunków z normalnymi osobami.
Charakteryzuje się nietolerancją, wkurzają go ludzie o niezależnych opiniach, dowolną niezgodność punktu widzenia uważa za atak, więc w krótkim czasie zniechęca do siebie pozostałe osoby. To człowiek ponury, przyrodzony fatalizm autentycznie utrudnia mu egzystencję, owocując trwonieniem jego umiejętności oraz powiększając ryzyko nowych przegranych. To osobnik uduchowiony, potrafi widzieć zjawiska niewidoczne dla innych widzów i jego wytwory umieją niezmiernie poruszać, a zatem częstokroć bywa guru mentalnym dla innych. To jednostka samodzielna, decyzje obiera na kanwie osobistych rozważań, toteż niech ci nie zdaje się, iż wykona zakomunikowane mu polecenia. Uwielbia zachowywać się pasywnie, utrzymuje się w bezwolnym niezdecydowaniu, aż druga osoba przedsięweźmie osąd, uwalniając go od wahań. Jest to człowiek rozważny, to ostrożny i śmiały zarządca, dokładnie organizuje najdrobniejsze manewry oraz prze ku bogactwu z namysłem, aczkolwiek systematycznie. Jest to jednostka flegmatyczna, wszelkie plany istnieją dla niego wyłącznie w teorii, potrafi wykroczyć poza każdy sensowny plan czasowy, jakby dysponował na zrealizowanie jakichkolwiek zadań całą wiecznością. Cechuje się zdecydowaniem, wyśmienicie rozumie swoje pragnienia, nie doznaje obiekcji przed burzeniem istniejącego porządku i nie rezygnuje z realizowania dalekosiężnych projektów dla chwilowego i złudnego udogodnienia. Jest to osobnik kompromisowy, nie stroni od dziedzin awangardowych i różnych od poprzednio poznanych i sprawnie zmienia dotychczasowe poglądy w konfrontacji z nieznanymi wcześniej doznaniami, a więc nie toleruje u współpracowników jedynie niedostatku wielkoduszności.

Pozostałe określenia prawidłowo charakteryzujące wspomnianą osobę to także: hałaśliwy, miłosierny, tępy, paranoiczny, oryginalny, łaskawy, mądry, introspektywny, wiarygodny, sprytny, refleksyjny, surowy, sentymentalny, przekorny, szlachetny, punktualny, roztargniony, depresyjny, gospodarny, zgryźliwy, wyemancypowany oraz ufny.
Zawodami, w których doskonale się będzie spełniał, są: urbanista, architekt, dentysta, chirurg, technik, informatyk, inżynier, chemik, ortopeda, fizyk, budowlaniec, programista, anestezjolog, farmaceuta i lekarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Ahmadineżad Mahmud - (1956-) - polityk irański.
 • Brzeski Erazm - (1922-) - profesor, hodowla zwierząt, etologia.
 • Heemeyer Marvin - (1951-2004) - przedsiębiorca amerykański.
 • Hewitt John - (1907-1987) - poeta północnoirlandzki.
 • Holek Mario - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Huppert Caroline - (1950-) - francuska reżyser telewizyjny.
 • Kaczmarek Krzysztof - (1988-) - sportowiec, piłka nożna, pomocnik.
 • Katy - (1985-) - czeska aktorka w filmach erotycznych.
 • Knight Alecia - (1965-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Krzykowski Piotr - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Maciejewski Bartłomiej - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Słoma Zygfryd - (1927-2007) - sportowiec, piłka nożna.
 • Thomas Joe - (1983-) - aktor angielski.
 • Vercauteren Franky - (1956-) - belgijski sportowiec, piłka nożna.
 • Zhuguo He - (1897-1985) - generał chiński,.
 • Zotz Volker - (1956-) - filozof austriacki.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.