Skorpion, 27 października - Mężczyzna

Skorpion, 27 października - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Skorpion, który przyszedł na świat w dniu 27 10, jest to osoba wytrwała, umie z uwagą słuchać cudzych opowieści, konsekwencja dopomaga mu zauważyć związki niedostrzegalne dla pozostałych ludzi i często ekscytuje go wędkowanie. To jednostka niezdecydowana, częstokroć nie wystarcza mu hartu ducha i często nie potrafi dokończyć rozpoczętych zadań, zatem niezmiernie marnie radzi sobie jako opiekun lub belfer. To osobnik szczery, umie być najlepszym towarzyszem przydatnym w kłopotach, do związków małżeńskich odnosi się bardzo na serio, lecz częstokroć w tej naturalnej grzeczności potrafi nie zatroszczyć się o własne potrzeby. To osoba uczuciowa, wierzy czarnoksięstwu, nie przepada za cywilizacją matematyczną, dlatego przed pecetem często zachowuje się jak wielbłąd na śniegu. Charakteryzuje się introwertyzmem, częstokroć jest eremitą, często umie ukazywać niesamowity upór przy renowacji uszkodzonych urządzeń, ale wystawiony na środku sceny traci mnóstwo ze swojego uroku. Znamionuje się systematycznością, wykazuje wytrwałość i siłę charakteru, potrafi się odpowiednio inspirować, jednak kiepsko daje sobie radę z żywiołowo przeistaczającymi się sytuacjami. To jednostka opiekuńcza, umie nadstawiać karku za przyjaciół i jest niepoprawnym marzycielem, a więc może rozczarować w zwarciu z bezwzględnym życiem.
Bywa osobnikiem uduchowionym, zwykle jest znacznie bardziej emocjonalny niż większość zbiorowości i potrafi niezwykle zajmująco oddawać psychiczne wrażenia innych, toteż zazwyczaj uprawia jakąś odmianę działalności artystycznej. Cechuje się ksenofobią, lubi wychowywać ludzi w pobliżu, jego współpracownicy mają postrzegać sprawy tak samo jak on, więc częstokroć prowadzi starcia ze znajomymi. Charakteryzuje się ostrożnością, stroni od nieroztropnych działań, tworzy wymyślne projekty oraz pędzi ku bogactwu z namysłem, aczkolwiek systematycznie. To osoba silna, w ucieleśnianiu własnych celów umie być bardzo konsekwentny, czasem aż brutalny, potrafi wymusić zrealizowanie zarządzonych dyspozycji i nie rezygnuje z realizacji długookresowych przedsięwzięć dla dorywczego i iluzorycznego komfortu. Znamionuje się kompromisowością, ochoczo dokształca się w niekonwencjonalnych i fascynujących rzeczach i sprawnie zmienia istniejące przekonania w konfrontacji ze świeżymi doświadczeniami, a zatem jest działaczem charytatywnym dopominającym się o równość ludzi represjonowanych. Jest to jednostka posępna, wrodzony fatalizm naprawdę komplikuje mu egzystencję, powodując u niego często nieuświadomione sabotowanie swojej pracy oraz odbierając mu entuzjazm wskazany do zakończenia zaczętych inicjatyw. Jest to osobnik powolny, nie można go z reguły scharakteryzować jako przewidywalnym, działa tak, jakby upływanie dnia w ogóle nie odnosiło się do jego istoty. Bywa osobą pasywną, odwleka jakiekolwiek sprawy do czasu, aż problem zostanie rozwiązany przez innych, pomagając mu nie ponosić odpowiedzialności. To jednostka samodzielna, nie cierpi wszelkich praw i barier, zatem zawiedzie cię zakładanie, iż podporządkuje się zakomunikowanym mu nakazom.

Pozostałe atrybuty poprawnie opisujące przedstawianego człowieka to także: litościwy, tajemniczy, przyjacielski, tępy, pożądliwy, szczodry, ostry, natchniony, sentymentalny, nietaktowny, poważny, samotniczy, tyrański, tchórzliwy, roztrzepany, solidny, obłąkany, sprytny, humanitarny, bezczynny, seksowny, oziębły, bałaganiarski, podejrzliwy, humorzasty oraz nadwrażliwy.
Zawodami, w których optymalnie się będzie czuł, są: lekarz, budowlaniec, informatyk, dentysta, farmaceuta, anestezjolog, architekt, webmaster, ortopeda, chirurg, inżynier, fizyk, urbanista, technik, chemik i programista.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Andrejew Piotr - (1947-) - reżyser, scenarzysta filmowy.
 • Downing K K - (1951-) - brytyjski muzyk, gitarzysta.
 • Flora Francesco - (1891-1962) - włoski krytyk, historyk literatury.
 • Kaczmarek Krzysztof - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kaczmarska Małgorzata - (1959-) - aktorka.
 • Kingston Maxine Hong - (1940-) - pisarka amerykańska, pochodzenia chińskiego.
 • Krzywiecki Maciej - (1989-) - sportowiec, piłka siatkowa.
 • Ming-liang Tsai - (1957-) - reżyser, scenarzysta filmowy.
 • Onkiewicz Adam - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Quinn Brady - (1984-) - amerykański sportowiec, futbol amerykański.
 • Rappaport Sheeri - (1977-) - aktorka amerykańska.
 • Ringwald Beth - (1964-) - siostra Molly Ringwald.
 • Silver Alexis - (1979-) - angielska aktorka w filmach erotycznych.
 • Sládek Josef Václav - (1845-1912) - poeta czeski.
 • Solska Irena - (1877-) - aktorka, reżyserka, dyrektor teatru.
 • Spencelayh Charles - (1865-1958) - malarz angielski.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.