Skorpion, 24 października - Mężczyzna

Skorpion, 24 października - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Astrologiczny pan skorpion urodzony dnia 24 10 częstokroć bywa zmienny, nie potrafi jasno zdeklarować jednego punktu widzenia i umie raptownie odpuścić tuż przed uzyskaniem celu, więc niezmiernie kiepsko radzi sobie jako rodzic lub pedagog. Znamionuje się troskliwością, zatraca się w działalności dobroczynnej i wyżej ceni przyjaźń niż majętność, a więc chwilami ma problemy materialne. To jednostka introwertyczna, wspaniale bawi się w odosobnieniu, chętnie zajmuje się egzotycznymi zamiłowaniami, jednak tłum często totalnie go peszy. Charakteryzuje się konsekwencją, mozoli się bez nieefektywnych zrywów, potrafi się odpowiednio inspirować, jednak marnie daje sobie radę z żywiołowo zmieniającymi się warunkami. Częstokroć bywa empatyczny, nie lęka się lirycznych wzruszeń, nie współdziała z cywilizacją maszyn liczących, zatem współczesne otoczenie często nie odpowiada mu. To osobnik cierpliwy, w dawnych wiekach umiałby być skrybą notującym wiekowych zwojach, częstokroć jest świetnym opiekunem i potrafi cierpliwie oczekiwać na właściwą okazję. Cechuje się lojalnością, przyjaciele są dla niego bardzo ważni, do związków małżeńskich odnosi się niezwykle serio, aczkolwiek jego spontaniczna sprawiedliwość umie owocować paroksyzmami niechęci.
Jest to człowiek samodzielny, stroni od wykonywania odgórnych nakazów, dlatego szaleństwem jest uważanie, iż wykona zaordynowane mu polecenia. To osoba flegmatyczna, wydaje się zupełnie zrelaksowanym, do swoich zadań podchodzi tak, jakby w ogóle nie troszczył się o zamknięcie swoich prac. Znamionuje się religijnością, potrafi postrzegać sprawy niezauważalne dla pozostałych gapiów i doznaje potężnego głodu towarzyskiego wyrażania swoich uczuć, toteż zwykle uprawia jakiś rodzaj działalności artystycznej. Charakteryzuje się przezornością, stara się nie reagować innstynktownie, rozpatruje przeróżne plany posunięć oraz mknie ku finansowemu dobrobytowi powoli, lecz konsekwentnie. To jednostka defetystyczna, na obieranych przez niego osądach zaważa przeważnie przeświadczenie o swoim złym losie, powodując u niego często nieuświadomione partolenie własnej roboty i skutkując zaskakującym rezygnowaniem przed osiągnięciem celu. To człowiek kompromisowy, ochoczo uczy się niekonwencjonalnych i porywających rzeczy i bez problemu aktualizuje istniejące przekonania w zderzeniu z najnowszymi doznaniami, a zatem próbuje unikać zaślepionych maniaków pochłoniętych propagowaniem najsłuszniejszych dogmatów. Lubi zachowywać się pasywnie, na ogół życzy sobie wyczekiwać, aż inna osoba przedsięweźmie decyzję, zwalniając go od wątpliwości. Jest to osobnik zdecydowany, w realizacji swoich zamierzeń umie być niezmiernie metodyczny, niejednokrotnie nawet bezwzględny, chętnie rywalizuje z innymi oraz nie pozwala się zdezorientować. Cechuje się nietolerancją, uwielbia strofować ludzi wokoło, każdą rozbieżność stanowiska uznaje za napaść, a więc częstokroć zaczyna starcia z kolegami.

Pozostałe przymioty celnie ukazujące przedstawianą jednostkę to również: czuły, bezładny, snobistyczny, przyjazny, nieufny, natchniony, przyjacielski, oryginalny, nieugięty, hałaśliwy, afektowany, samotniczy, refleksyjny, roztargniony, histeryczny, dobroczynny, bezbarwny, nadwrażliwy, tyrański, idealistyczny, delikatny, neurotyczny, indywidualistyczny, sentymentalny, tępy, łaskawy i współczujący.
Zawodami, w których optymalnie się będzie czuł, są: programista, chirurg, informatyk, lekarz, inżynier, fizyk, dentysta oraz webmaster.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Froschmayer Florian - (1972-) - aktor szwajcarski.
  • Richardson Jiles Perry - (1930-1959) - amerykański muzyk, kompozytor rockowy.
  • Sherman James S - (1855-1912) - polityk amerykański, wiceprezydent USA 1909-1912.
  • Wojewoda Tomasz - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Zamorski Wojciech - (1952-) - dziennikarz radiowy.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.