Ryba, 09 marca - Mężczyzna

Ryba, 09 marca - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Ryba, który urodził się w dniu 9 3, jest to jednostka szczera, jest bardzo serdeczny w stosunku do swojego współtowarzysza, szczerość w parze małżeńskiej jest dla niego rzeczą bezsporną, lecz nierzadko w swojej uczciwości sięga aż do pompatyczności. Jest to człowiek niezdecydowany, nie umie wykazywać się zdyscyplinowanymi decyzjami i częstokroć nie potrafi dokończyć rozgrzebanych zadań, często irytuje swoich współpracowników. Charakteryzuje się zdyscyplinowaniem, umie dowieść swoje przedsięwzięcia do pomyślnego zamknięcia, trudności nie potrafią prędko go zrazić, jednak momentami zbytnio upiera się przy poprzednio wymyślonych planach. Bywa nielojalny, dbanie o własny zysk jest dla niego naczelną dewizą, umie działać dwulicowo, toteż lepiej znające osoby próbują unikać z nim głębszych relacji. To osobnik zamknięty, jego osobisty duch potrafi być dla niego ogromną i szeroką rzeczywistością, chętnie poświęca się niekonwencjonalnym zainteresowaniom, jednakże wystawiony na widoku publicznym traci mnóstwo ze swojego wdzięku. To jednostka troskliwa, spełnia się w pracy filantropijnej i bardziej ceni koleżeństwo niż bogactwo, zatem częstokroć gnębi go brak banalnej, codziennej praktyczności. Lubi zachowywać się empatycznie, nie lęka się lirycznych afektów, nie przepada za kulturą naukową, więc często wolałby przyjść na świat o setki lat temu. Cechuje się elastycznością, termin „nierealny” nie istnieje w jego zasobie językowym i wspaniale znajduje się nawet w warunkach silnego stresu. Bywa strachliwy, survival nie jest rekreacją stosowną dla tego człowieka, lubiany przez niego styl aktywności znamionuje przezorność, choć częstokroć mimo to podejmuje próby, by zmagać się z tymi cechami swojej natury. Jest to osobnik cierpliwy, nieustępliwość pomaga mu spostrzec związki niedostrzegalne dla normalnych osób, umie wnikliwie przysłuchiwać się cudzym gawędom i w szkole często osiąga wybitne oceny.
Bywa religijny, zazwyczaj jest istotnie bardziej emocjonalny niż większa część zbiorowości i jego dzieła potrafią niezmiernie wzruszać, a więc najistotniejsze jest dla niego istnienie miłośników dla własnych wytworów. Znamionuje się spokojem, wygląda jak średniowieczny pustelnik, a zatem umie zrozumieć wystudiowane rzemiosło i potrafi nie stracić głowy w stresujących sytuacjach. Jest to człowiek rzetelny, to ucieleśniony wzór tytana pracy, funkcjonuje według dokładnie przygotowanego scenariusza, dlatego w długookresowym kontekście przeważnie wyprzedza narwanych wodzirejów. Charakteryzuje się rozwagą, dokłada starań, by nie zachowywać się innstynktownie, tworzy przemyślane harmonogramy oraz nie pokłada ufności w pomysłach wykonanych w pośpiechu. Bywa osobą bierną, odwleka jakiekolwiek sprawy do czasu, aż inny człowiek podejmie osąd, gwarantując mu pełną beztroskę. To osobnik pesymistyczny, wszelką jego działalność hamuje chroniczny niedobór wiary w sukces, popychając go częstokroć do zarzucania dosyć dobrze prezentujących się projektów i odbierając mu animusz nieodzowny do skończenia rozpoczętych działań. To jednostka posłuszna, często musi zajmować się realizacją unikanych przez siebie czynności, ponieważ boi się uczestniczyć w konfliktach z innymi i nadmiernie łatwo podporządkowuje się czyimś namowom. Jest to osoba nieuważna, jest non stop czymś zajęty, aczkolwiek działa częstokroć nazbyt lekkomyślnie, więc nie urzeczywistnia zwykle doniosłych badań i odkryć.

Pozostałe atrybuty odpowiednio obrazujące owego człowieka to także: kreatywny, nieufny, roztropny, wielkoduszny, samotny, afektowany, obowiązkowy, bałaganiarski, wystraszony, potulny, łaskawy, humorzasty, badawczy, miłosierny, bezładny, pracowity, ospały, bałaganiarski, cichy, ponętny, nierozsądny, srogi, humanitarny, bezbarwny, paranoiczny, pomylony, sympatyczny oraz rozsądny.
Zawodami, w których najskuteczniej będzie funkcjonował, są: lekarz, rybak, hodowca, farmaceuta, anestezjolog, nauczyciel, duszpasterz, kapłan, terapeuta, pielęgniarz, rolnik, ortopeda, myśliwy, leśnik, agrotechnik i chirurg.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Acri Anioł z - (1669-1739) - włoski kapucyn, błogosławiony.
 • Avery Brian - (1973-) - amerykański kaskader filmowy.
 • Bernoldi Enrique - (1978-) - brazylijski kierowca wyścigowy.
 • Dausset Jean - (1916-2009) - francuski immunolog, hematolog.
 • Dudek Marcin - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Fenton George - (1950-) - kompozytor angielski.
 • Ficino Marsilio - (1433-1499) - włoski filozof, teoretyk sztuki, lekarz.
 • Gecko Seth - (1969-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Grzondziel Rafał - (1912-1998) - ksiądz katolicki, twórca polskich "Kaszub" w kanadyjskiej prowincji Ontario.
 • Kammerling Anna-Karin - (1980-) - szwedzka sportowiec, pływanie.
 • Landes Bertha - (1868-1943) - polityk amerykański.
 • Olejarz Łukasz - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Page LaWanda - (1920-) - aktorka amerykańska.
 • Perey Marguerite - (1909-) - fizyk francuska.
 • Ponsford Bill - (1900-1991) - australijski sportowiec, krykiet.
 • Starović Saša - (1988-) - serbski sportowiec, piłka siatkowa.
 • Woźniak Sławomir - (1957-) - realizator produkcji filmowej i telewizyjnej.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.