Ryba, 07 marca - Mężczyzna

Ryba, 07 marca - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Mężczyzna ryby, który urodził się dnia 7 3, jest to człowiek niestały, jego oceny i przekonania częstokroć są niespójne i trudno jest mu trzymać się powziętych zobowiązań, a zatem niezwykle źle radzi sobie jako niańka lub instruktor. To jednostka cierpliwa, umie z uwagą przysłuchiwać się czyimś zwierzeniom, cierpliwość pozwala mu zauważyć powiązania niedostrzegalne dla pozostałych osób i często ekscytuje go wędkowanie. To osobnik nietowarzyski, lubi spędzać czas, w swoich prywatnych fantazjach, potrafi poświęcić cały dzień niezwykłym działaniom, jednak eksponowany na widoku publicznym gubi sporo ze swojego czaru. Bywa człowiekiem trwożliwym, unika znajdowania się w mroku, lubiany przez niego tryb aktywności cechuje dalekowzroczność, chociaż stara się działać racjonalnie i sumiennie. Charakteryzuje się troskliwością, zatraca się w działalności filantropijnej i nie troszczy się o indywidualny interes, dlatego jest poczytywany za głuptasa. Jest to jednostka wierna, kumple są dla niego niezmiernie ważni, próbuje zachowywać się właściwie do swoich poglądów, lecz nieraz w swojej ofiarności dosięga aż do pompatyczności. Cechuje się zdyscyplinowaniem, wykonuje pracę bez nieefektywnych sprintów, przeszkody nie umieją prędko go odstręczyć, jednak kiepsko znosi dynamicznie przeobrażające się sytuacje. To osoba wszechstronna, podejmuje działania energicznie i sprawnie, zamiłowanie do modernizowania jest jego niezmienną własnością i bardzo ciężko go czymś zdumieć. Bywa osobnikiem niewiernym, to ambitny samorządowiec prezentujący mimo to skłonność do cwaniactwa, jako biurokrata daje się poznać jako sprzedajny, a więc częstokroć jest obrażony na niesprawiedliwy los. Bywa emocjonalny, wyjść z problemów poszukuje w zabiegach magicznych i w horoskopach, nie szanuje czysto rozumowej metodologii, więc jego żywot jest pełny wydarzeń i nieprzewidywalny.
Jest to jednostka religijna, jest uczulony na cudze doznania i kłopoty i potrafi niezwykle malowniczo prezentować psychiczne doświadczenia innych, toteż zwykle uprawia jakąś odmianę twórczości. Bywa ustępliwy, uwielbia parać się spokojnymi, niezwiązanymi z obciążeniem zajęciami, bowiem często zdecydowanie nie starcza mu odwagi i zbytnio szybko podporządkowuje się czyimś perswazjom. Bywa bierny, traci czas na czczym jęczeniu, aż ktoś inny wymyśli rozwiązanie, zatrzymując go w miłym letargu. Jest to człowiek rzetelny, jest bardzo wytrwały i konsekwentny, pracuje według dokładnie wykonanego harmonogramu, zatem mimo zwodniczej flegmatyczności na ogół urzeczywistnia swoje plany. To osoba powierzchowna, jest nieustannie w coś zaangażowany, ale działa częstokroć zanadto nierozważnie, dlatego często rzuca się chaotycznie i bez obranego kierunku. Jest to osobnik zrównoważony, nie nudzi go pracowite wykonywanie nudnych obowiązków, a więc pozostaje odporny na ogólną gonitwę i umie zapanować nad sobą w niespokojnych okolicznościach. To jednostka dalekowzroczna, to ostrożny i posiadający duże aspiracje strateg, kreuje skomplikowane projekty oraz nie polega na konceptach sporządzonych byle jak. Znamionuje się pesymizmem, wrodzony fatalizm naprawdę ogranicza mu egzystencję, popychając go częstokroć do zarzucania dość porządnie prezentujących się inicjatyw i odbierając mu dynamizm wymagany do zakończenia zaczętych przedsięwzięć.

Pozostałe atrybuty prawidłowo ukazujące opisywanego osobnika to również: nierozsądny, nerwowy, gospodarny, solidny, potulny, małomówny, delikatny, kapryśny, srogi, utalentowany, neurotyczny, czujny, niestabilny, bezładny, szlachetny, bezbarwny, badawczy, filozoficzny, bezczynny, czuły, uroczy, wystraszony oraz ufny.
Zawodami, w których perfekcyjnie będzie działał, są: leśnik, zakonnik, hodowca, nauczyciel, anestezjolog, kapłan, agrotechnik, rybak, plantator, myśliwy, rolnik, wychowawca i terapeuta.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abutbul Shay - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Artymowska Zofia - (1923-) - artysta malarz, pedagog.
 • Bała Tomasz - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Clarke Dameon - (1972-) - aktor kanadyjski.
 • Darín Ricardo - (1957-) - argentyński aktor, scenarzysta, reżyser filmowy.
 • George Francis Eugene - (1937-) - amerykański duchowny katolicki, arcybiskup Portland i Chicago, kardynał.
 • Januchta Jolanta - (1955-) - sportowiec, lekkoatletyka, biegi średniodystansowe.
 • Lattek Udo - (1935-2015) - niemiecki sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Lynn Barbara - (1942-) - piosenkarka amerykańska.
 • Pareto Paula - (1986-) - argentyńska sportowiec, judo.
 • Petrova Olinka - (1960-) - francuska aktorka w filmach erotycznych.
 • Rau Johannes - (1931-2006) - polityk niemiecki.
 • Ryder Charles Wolcott - (1892-1960) - generał amerykański.
 • Sontag Susan - (1933-) - pisarka, eseistka, publicystka, krytyk literacki.
 • Stępiński Patryk - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tanjič Almir - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.