Ryba, 06 marca - Mężczyzna

Ryba, 06 marca - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Pan ryby urodzony dnia 6 3 to jednostka szczera, kompani są dla niego niezmiernie cenni, jest niezwykle chwalony przez współtowarzyszy, jednak momentami w swojej szczerości dochodzi aż do przesady. Lubi zachowywać się konsekwentnie, ukazuje opanowanie i wytrwałość, funkcjonuje w sposób rozsądny i zaplanowany, jednak często nie daje rady improwizować w wymagających tego sytuacjach. Cechuje się cierpliwością, upór w zmierzaniu do celu częstokroć pomaga mu osiągnąć dostatek, w dawnych stuleciach potrafiłby być kopistą notującym zdobionych zwojach i umie być pobłażliwym i empatycznym przyjacielem. Bywa lękliwy, bohaterskie akty pragnie oddać innym osobom, jest trwożliwy w towarzystwie nieznajomych ludzi, mimo że często potrafi wyśmienicie odnajdywać się w sprawach niedomagających się nadmiernego popisywania się. Bywa osobnikiem uczuciowym, pokłada ufność w cudotwórstwie, nie ufa rachunkowemu sposobowi likwidowania przeciwności, a więc teraźniejsze otoczenie częstokroć nie odpowiada mu. Znamionuje się troskliwością, rozrzutnie obdarowuje kolegów we własnym środowisku i wyżej ceni dobry kontakt z ludźmi aniżeli bogactwo, toteż nierzadko doświadcza kłopotów pieniężnych. Bywa nielojalny, staranie się o osobisty zarobek jest dla niego fundamentalnym prawem, umie zachowywać się nieuczciwie, zatem towarzysze wolą unikać wstępowania z niego w umowy. Jest to jednostka niestała, nie potrafi zdecydować się na jedną opinię i umie aktualizować kluczowe decyzje dwa razy dziennie, często chwyta się różnych zawodów. Charakteryzuje się introwertyzmem, częstokroć jest pustelnikiem, potrafi poświęcić całą dobę niezrozumiałym czynnościom, lecz odczuwa problemy z budowaniem przyjacielskich stosunków z pozostałymi osobami. To osobnik elastyczny, umie dopasować się do płynnych warunków, słowo „niemożliwe” nie istnieje w jego doktrynie życiowej i zdaje się dysponować przygotowanym rozwiązaniem na każdą zakładaną przeszkodę.
Jest to człowiek przezorny, to ostrożny i posiadający duże aspiracje planista, wnikliwie przepatruje dostępne ekstrapolacje i statystyki oraz nie darzy zaufaniem projektów utworzonych niestarannie. To osoba bezwolna, odkłada wszelkie rzeczy do chwili, aż drugi człowiek przedsięweźmie werdykt, zatrzymując go w przyjemnym marazmie. To osobnik opanowany, wykonuje pracę bez pośpiechu i z namysłem, a zatem utrzymuje się odporny na publiczny rozgardiasz i potrafi nie stracić głowy w nerwowych okolicznościach. To jednostka uduchowiona, umie widzieć fenomeny niedostrzegalne dla innych obserwatorów i jest bardzo uzdolniony malarsko lub lingwistycznie, więc ważne jest dla niego znalezienie odbiorców dla swoich wytworów. Często bywa posłuszny, zazwyczaj wypatruje mistrza i przywódcy, bo częstokroć znacząco nie starcza mu wiary w sukces i nie potrafi dowodzić przed innymi swoich przekonań. Cechuje się pobieżnością, umie po części znać się na każdym zagadnieniu, jednakże działa często zbytnio beztrosko, dlatego nie dokonuje z reguły doniosłych diagnoz i poszukiwań. To człowiek słowny, zadanie jest dla niego sprawą niekwestionowaną, pracuje podług skrupulatnie wykonanego scenariusza, toteż należy uczyć się od niego efektywności oraz ergonomii. To osoba defetystyczna, naturalne czarnowidztwo autentycznie komplikuje mu egzystencję, skutkując trwonieniem jego potencjału i zwiększając ryzyko kolejnych fiask.

Pozostałe cechy odpowiednio opisujące owego osobnika to też: idealistyczny, nerwowy, próżny, przewrażliwiony, dziecinny, rozwiązły, milczący, pomysłowy, mądry, ufny, zepsuty, kreatywny, pomylony, sarkastyczny, filozoficzny, postępowy, ciepły, szlachetny, bałaganiarski, pracowity oraz delikatny.
Zawodami, w których najlepiej się będzie czuł, są: duszpasterz, anestezjolog, opiekun, kapłan, ortopeda, rybak, hodowca, leśnik, agrotechnik, farmaceuta, pielęgniarz, terapeuta, chirurg, lekarz i myśliwy.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abutbul Shay - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Artymowska Zofia - (1923-) - artysta malarz, pedagog.
 • Bała Tomasz - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Clarke Dameon - (1972-) - aktor kanadyjski.
 • Darín Ricardo - (1957-) - argentyński aktor, scenarzysta, reżyser filmowy.
 • George Francis Eugene - (1937-) - amerykański duchowny katolicki, arcybiskup Portland i Chicago, kardynał.
 • Januchta Jolanta - (1955-) - sportowiec, lekkoatletyka, biegi średniodystansowe.
 • Lattek Udo - (1935-2015) - niemiecki sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Lynn Barbara - (1942-) - piosenkarka amerykańska.
 • Pareto Paula - (1986-) - argentyńska sportowiec, judo.
 • Petrova Olinka - (1960-) - francuska aktorka w filmach erotycznych.
 • Rau Johannes - (1931-2006) - polityk niemiecki.
 • Ryder Charles Wolcott - (1892-1960) - generał amerykański.
 • Sontag Susan - (1933-) - pisarka, eseistka, publicystka, krytyk literacki.
 • Stępiński Patryk - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tanjič Almir - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.