Ryba, 18 marca - Mężczyzna

Ryba, 18 marca - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Pan ryby, który urodził się w dniu 18 3, jest to jednostka wszechstronna, adaptuje się szybko i efektywnie i bardzo dobrze spełnia się na każdej posadzie. Charakteryzuje się cierpliwością, nieustępliwość w dążeniu do mety często pomaga mu uzyskać sukces, potrafi być wielkodusznym i empatycznym kumplem i na uczelni częstokroć uzyskuje wybitne stopnie. To człowiek niezdecydowany, nie umie podejmować zdyscyplinowanych decyzji i potrafi zmieniać newralgiczne przekonania codziennie, dlatego niezwykle ciężko toczy się z nim negocjacje. Często bywa wrażliwy, nie lęka się lirycznych afektów, lekceważy typowo rozumną postawę, a zatem wszechogarniająca technika częstokroć oznacza dla niego niezaprzeczalną dokuczliwość. Bywa osobą wiarołomną, respektuje wyłącznie wygodne dla własnej osoby traktaty, jako funkcjonariusz daje się poznać jako skorumpowany, zatem często jest zagniewany na całe otoczenie. Cechuje się systematycznością, systematycznie podąża do finału, umie się właściwie mobilizować, jednak częstokroć nie starcza mu pomysłowości pożądanej w nagłych wypadkach. Jest to osobnik opiekuńczy, realizuje się w pracy dobroczynnej i nie interesuje się prywatną korzyścią, toteż niekiedy osobiście wymaga ratunku materialnego. Znamionuje się nietowarzyskością, ubóstwia bujać w obłokach, w swoich własnych marzeniach, często potrafi okazywać niezwykłą wytrwałość przy remoncie popsutych mechanizmów, aczkolwiek tłum częstokroć całkowicie go peszy. To człowiek lojalny, jest zacnym i rzetelnym podkomendnym, stara się działać stosownie do swoich poglądów, lecz nierzadko w swoim zaangażowaniu dosięga aż do pompatyczności. Bywa lękliwy, przesiedzenie burzy pod gołym niebem to dla niego autentycznie stresujące doznanie, lubiany przez niego tryb aktywności cechuje przezorność, pomimo tego że usiłuje jednakże wynajdywać rozliczne sposoby ominięcia własnych mankamentów.
To jednostka rozważna, wystrzega się nieostrożnych działań, bierze pod uwagę różnorodne projekty wydarzeń oraz śpieszy ku bogactwu powoli, ale konsekwentnie. Bywa osobnikiem pasywnym, opóźnia wszelkie rzeczy tak długo, aż ktoś inny wymyśli rozwiązanie, oswobadzając go od wahań. Charakteryzuje się opanowaniem, jest to naturalny urzędnik, więc bardzo nie znosi być poganiany i umie zapanować nad sobą w niespokojnych sytuacjach. Cechuje się pobożnością, ma artystyczny i niezmiernie otwarty umysł i jego wytwory potrafią niezwykle pobudzać, a więc często jest nauczycielem mentalnym dla innych. Charakteryzuje się słownością, swoje misje postrzega poważnie, utrzymuje jednostajny, jednakże produktywny rytm działalności, dlatego mimo złudnej opieszałości z reguły wciela w życie swoje koncepcje. Znamionuje się pobieżnością, nie odstraszają go tempo i chaos, aczkolwiek jego błyskawiczne wybory częstokroć na nieszczęście okazują się niewłaściwe, zatem nie umie uporać się z analizowaniem bardziej wieloaspektowych spraw. Bywa osobą ustępliwą, zwykle wypatruje przywódcy i mistrza, albowiem często zauważalnie brakuje mu odwagi i zderzony z cudzym przymusem nie daje rady zachować się asertywnie. Jest to człowiek defetystyczny, przyrodzony fatalizm naprawdę komplikuje mu życie, owocując trwonieniem jego zdolności oraz zabierając mu energię niezbędną do zakończenia zaczętych przedsięwzięć.

Pozostałe określenia celnie wyrażające ową osobę to także: pożądliwy, delikatny, bałaganiarski, próżny, postępowy, sympatyczny, badawczy, nieprzewidywalny, poważany, małomówny, pomylony, samotny, zepsuty, współczujący, romantyczny, szczodry, przekorny, skąpy, bezbronny, niestabilny, ufny, łaskawy, roztropny, roztargniony, paranoiczny, neurotyczny, marzycielski, nierozsądny, wystraszony i utalentowany.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie czuł, są: myśliwy, chirurg, zakonnik, pielęgniarz, rolnik, lekarz, hodowca, agrotechnik, anestezjolog, farmaceuta, kapłan, rybak, duszpasterz oraz terapeuta.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Finsen Niels Ryberg - (1860-1904) - lekarz duński.
 • Gibernau Sete - (1972-) - motocyklista hiszpański.
 • Imedaszwili Dawit - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kowalik Adam - (1933-) - prawnik, polityk.
 • Pankiewicz Eugeniusz - (1857-1898) - kompozytor, pianista.
 • Półchłopek Arkadiusz - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Quinn James - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Retlewski Adam - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Sawka Karolina - (1991-) - aktorka dziecięca.
 • Wilhelm Manuel - (1980-) - niemiecki sportowiec, rugby.
 • Wydrzyński Maciej - (1974-) - przedsiębiorca, polityk.
 • Yasgur Max - (1919-1973) - farmer amerykański.
 • Zamenhof Ludwik - (1859-1917) - poliglota, lekarz.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.