Ryba, 14 marca - Mężczyzna

Ryba, 14 marca - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Mężczyzna ryby, który urodził się dnia 14 3, cechuje się wszechstronnością, nie trwoni godzin na nieproduktywne psioczenie, zdaje się dysponować opracowaną strategią na dowolną prawdopodobną przeciwność i potrafi dostroić się do płynnych okoliczności. To człowiek lojalny, umie być doskonałym towarzyszem użytecznym w opałach, do małżeństw odnosi się bardzo na serio, ale często w tej przyrodzonej grzeczności potrafi nie zatroszczyć się o swoje potrzeby. To jednostka nietowarzyska, jest miejscowym mądralą zdystansowanym od codzienności, częstokroć umie ukazywać niespotykany upór przy naprawianiu zepsutych urządzeń, jednak gawiedź często totalnie go konsternuje. Bywa osobą chwiejną, częstokroć brakuje mu konsekwencji i często nie potrafi zamknąć rozpoczętych zadań, dlatego niezwykle trudno wszczyna się z nim spory. Bywa osobnikiem uczuciowym, wierzy czarnoksięstwu, nie przywiązuje wagi do typowo rozumowej metodologii, toteż współczesna rzeczywistość częstokroć nie podoba się mu. Znamionuje się opiekuńczością, umie nadstawiać grzbietu za przyjaciół i bardziej ceni przyjaźń aniżeli dobrobyt, więc ma szansę zawieść w zderzeniu z surowym życiem. Lubi zachowywać się konsekwentnie, wykonuje pracę bez zbędnych sprintów, trudności nie potrafią szybko go zniechęcić, jednak często nie daje rady błyszczeć elokwencją w wymagających tego sytuacjach. To człowiek wiarołomny, modyfikuje koalicje zależnie od układu sił, jako urzędas okazuje się skorumpowany, zatem nie jest zanadto ceniony poprzez własną grupę. Bywa jednostką nieśmiałą, czuje niechęć do siedzenia w mroku, lubiany przez niego tryb działań charakteryzuje przezorność, mimo że częstokroć umie rewelacyjnie realizować się w zagadnieniach niewymagających zbytniego kozaczenia. Charakteryzuje się cierpliwością, w dawnych stuleciach potrafiłby być benedyktynem notującym starodawnych zwojach, często jest cudownym nauczycielem i nieustępliwość w posuwaniu się do finału częstokroć pomaga mu uzyskać finansowy dobrobyt.
Cechuje się odpowiedzialnością, swoje misje odbiera poważnie, utrzymuje monotonne, aczkolwiek skuteczne tempo aktywności, a zatem pomimo zwodniczej ospałości z reguły wciela w życie swoje plany. Jest to osoba przezorna, wystrzega się nieroztropnych działań, konstruuje przemyślane projekty oraz nie darzy zaufaniem pomysłów utworzonych w pośpiechu. Często bywa pobieżny, nie zniechęcają go pośpiech i rozgardiasz, jednakże jego osądy częstokroć są niespecjalnie ostrożne, a więc nie dokonuje zazwyczaj dziejowych innowacji i poszukiwań. Bywa ustępliwy, niezależne podejmowanie decyzji może być dla niego niezmiernie denerwujące, bo często znacząco nie wystarcza mu odwagi i zbytnio swobodnie poddaje się czyimś naciskom. Jest to osobnik uduchowiony, umie dostrzegać rzeczy niedostrzegalne dla pozostałych widzów i w celnym wystąpieniu potrafi ująć bezlik namiętności, zatem istotne jest dla niego odnalezienie miłośników dla własnych dzieł. Znamionuje się opanowaniem, jest to prawdziwy biurokrata, a zatem cały rok po roku z największą satysfakcją spędza na prywatnych refleksjach i przeważnie mozoli się sumiennie, lecz w swoim rytmie. Charakteryzuje się defetyzmem, w każdym wypadku dręczy go niepewność odnośnie sensowności przeprowadzanych ruchów, skutkując marnowaniem jego potencjału oraz powiększając niebezpieczeństwo kolejnych niepowodzeń. Częstokroć bywa bierny, cacka się zwlekając, aż ktoś inny rozwiąże problem, wyzwalając go od rozterek.

Pozostałe określenia celnie określające przedstawianego człowieka to też: nerwowy, podstępny, kreatywny, napięty, neurotyczny, przekorny, ponętny, srogi, utalentowany, wystraszony, solidny, małomówny, miłosierny, bezbarwny, humorzasty, beznamiętny, potulny, skąpy, niestabilny, stabilny, sentymentalny, rozsądny, namiętny, samotniczy, afektowany i roztrzepany.
Zawodami, w których optymalnie się będzie sprawdzał, są: duszpasterz, wychowawca, mentor, lekarz, terapeuta, rybak, opiekun, anestezjolog, agrotechnik, plantator, kapłan, farmaceuta oraz hodowca.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bujak Łukasz - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Folejewski Zbigniew - (1910-) - historyk literatury, slawista.
 • Giordano Luca - (1634-1705) - włoski malarz, rysownik.
 • Jawny Piotr - (1971-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kohn Albin Jakub - (1820-1880) - geograf, etnograf, z zawodu nauczyciel.
 • Lewiński Jakub Walenty - (1792-1897) - generał, działacz polityczny.
 • Lindstrom Jon - (1957-) - aktor amerykański.
 • Mirończuk Łukasz - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Molander Olof - (1892-1966) - szwedzki reżyser, aktor.
 • Motty Stanisław - (1826-1900) - działacz polityczny i społeczny, prawnik.
 • Mucha Kazimierz - (1923-) - operator filmowy.
 • Posey Tyler - (1991-) - aktor amerykański.
 • Sulski Franciszek - (1964-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wójcik Dariusz - (1978-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Zaczyk Jakub - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.