Ryba, 13 marca - Mężczyzna

Ryba, 13 marca - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Pan ryby urodzony dnia 13 3 bywa osobnikiem uczuciowym, wierzy tarotowi, nie współdziała ze sferą maszyn, dlatego jego życie jest niespokojne i nieuładzone. To człowiek niezdecydowany, jego poglądy i stanowiska często są ambiwalentne i potrafi gwałtownie zniechęcić się tuż przed uzyskaniem mety, częstokroć wkurza swoich wspólników. To jednostka zamknięta, wyśmienicie funkcjonuje bez towarzystwa, często umie okazywać ogromny upór przy reperacji podniszczonych aparatów, ale doznaje kłopotów z zadzierzganiem przyjacielskich stosunków z normalnymi osobami. Jest to człowiek wiarołomny, ustala strony zależnie od klimatu, jako urzędas daje się poznać jako przekupny, zatem nie jest nadmiernie lubiany przez własne otoczenie. Jest to osobnik strachliwy, unika siedzenia w ciemności, jest nieśmiały w towarzystwie innych osób, pomimo tego że częstokroć równoważy to rozsądkiem i kombinowaniem. To człowiek wytrwały, często cieszy go łowienie ryb, potrafi zdobyć sprawność w dziedzinach narzucających konieczność długofalowego przeszkolenia i umie być wielkodusznym i wrażliwym kompanem. To osoba zorganizowana, metodycznie dąży do finału, przeciwności nie potrafią szybko go zdeprymować, jednak częstokroć nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w wymagających tego sytuacjach. To jednostka altruistyczna, szczodrobliwie wspiera przyjaciół w swojej okolicy i nie dba o osobistą korzyść, toteż niekiedy osobiście wymaga oparcia materialnego. To osobnik wierny, umie być prawdziwym towarzyszem przydatnym w trudnościach, do miłości odnosi się niezwykle na serio, aczkolwiek jego spontaniczna sprawiedliwość potrafi powodować paroksyzmy awersji. Jest to człowiek elastyczny, przystosowuje energicznie i sprawnie i umie dostroić się do płynnych warunków.
Bywa jednostką posłuszną, niezależne dokonywanie wyborów może być dla niego niezmiernie denerwujące, bowiem pozostałych ludzi często uznaje za opiniotwórców i przemoc i tupet potrafią wydębić na nim modyfikację punktu widzenia. Bywa bezwolny, dryfuje w pasywnym niezdecydowaniu, aż druga osoba poweźmie osąd, zatrzymując go w błogiej bierności. Charakteryzuje się przezornością, stroni od nieostrożnych aktywności, drobiazgowo aranżuje najsubtelniejsze działania oraz śpieszy ku dostatkowi z wolna, lecz konsekwentnie. To człowiek słowny, swoje powinności postrzega serio, jego koncepcje nie kryją dziur, a zatem mimo zwodniczej opieszałości na ogół realizuje swoje pomysły. To jednostka pobożna, umie widzieć fenomeny nieuchwytne dla innych gapiów i doświadcza potężnego głodu jawnego manifestowania swoich afektów, a więc częstokroć jest mentorem mentalnym dla innych. Bywa osobnikiem powierzchownym, potrafi migiem zbadać bezkresną dozę informacji, jednakże jego opinie często są niespecjalnie przezorne, więc częstokroć sam nie ogarnia tak naprawdę swoich posunięć. Jest to człowiek spokojny, wykonuje pracę z namysłem oraz rozważnie, dlatego umie właściwie uhonorować kunsztowną wirtuozerię i drażni go kooperacja z osobami kąpanymi w gorącej wodzie. Jest to osobnik fatalistyczny, na obieranych poprzez niego werdyktach ciąży zwykle przeświadczenie o swojej niefortunnej doli, wyzwalając u niego często nieświadome niszczenie własnej roboty oraz owocując zaskakującym porzucaniem działań przed osiągnięciem celu.

Pozostałe atrybuty odpowiednio portretujące tę jednostkę to także: sympatyczny, wiarygodny, ponętny, marzycielski, przewrażliwiony, filozoficzny, humorzasty, bezczynny, natchniony, bałaganiarski, stabilny, płochliwy, wielkoduszny, badawczy, delikatny, współczujący, szczodry, leniwy, milczący, kreatywny, ciepły, nieprzewidywalny, cichy, sarkastyczny, depresyjny, nieufny i nierozsądny.
Zawodami, w których najtrafniej będzie działał, są: agrotechnik, terapeuta, plantator, chirurg, rolnik, opiekun, pielęgniarz, nauczyciel, dentysta oraz hodowca.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bella Rachael - (1984-) - aktorka amerykańska.
 • Brady Terence - (1939-2016) - angielski scenarzysta, aktor.
 • Breck Peter - (1929-2012) - aktor amerykański.
 • Chaciński Józef - (1889-1954) - prawnik.
 • Chichłowski Andrzej - (1957-) - aktor.
 • Daniluk-Daniłowski Stanisław - (1896-1955) - generał.
 • Desaguliers John Theophilus - (1683-1744) - filozof francuski.
 • Dewees James - (1976-) - muzyk amerykański.
 • Głowacki Arkadiusz - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Grzegorczyk Tomasz - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kemnitz Magdalena - (1985-) - sportowiec, wioślarstwo.
 • Konrad Adrian - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Małek Robert - (1971-) - funkcjonariusz policji.
 • Masterson Danny - (1976-) - aktor amerykański.
 • Nowakowski Eugeniusz - (1937-) - aktor.
 • Ólafsson Ólafur Darri - (1973-) - aktor islandzki.
 • Pastell George - (1923-1976) - aktor cypryjski.
 • Pooley Olaf - (1914-2015) - aktor angielski.
 • Scodelario Kaya - (1992-) - aktorka angielska.
 • Szenwald Lucjan - (1909-1944) - poeta, tłumacz, żołnierz.
 • Sânmartean Lucian - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.