Ryba, 29 lutego - Mężczyzna

Ryba, 29 lutego - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Pan ryby, który przyszedł na świat w dniu 29 2, jest to osoba elastyczna, zmieszanie to u niego uczucie autentycznie nietypowe, dostosowuje prędko i efektywnie i umie współdziałać nieomalże z każdym człowiekiem. Charakteryzuje się wiernością, jest niezmiernie dbały dla swojego partnera, usiłuje działać stosownie do swoich przekonań, lecz częstokroć w tej immanentnej grzeczności potrafi nie zatroszczyć się o własne potrzeby. Jest to jednostka opiekuńcza, bywa wręcz nadmiernie bezinteresowny i bardziej ceni koleżeństwo niźli bogactwo, a więc często nęka go brak zwyczajnej, trywialnej praktyczności. Bywa osobnikiem niewiernym, szybko przestaje pamiętać o swoich zobowiązaniach, jako urzędnik okazuje się przekupny, zatem głębiej otrzaskane osoby starają się unikać z nim głębszych układów. Jest to człowiek nietowarzyski, jest regionalnym mądralą odklejonym od życia, częstokroć umie wykazywać niezwykły upór przy odnawianiu uszkodzonych maszyn, aczkolwiek doznaje trudności z nawiązywaniem przyjacielskich stosunków z pozostałymi osobami. Często bywa lękliwy, paralotniarstwo nie jest zabawą odpowiednią dla tego człowieka, lubiany przez niego charakter działań znamionuje dalekowzroczność, pomimo tego że próbuje zachowywać się rozsądnie i rzetelnie. Bywa zmienny, nie potrafi obstawać przy konsekwentnych decyzjach i częściej od innych modyfikuje sąd odnośnie kierunku swojej aktywności, dlatego niezwykle trudno prowadzi się z nim dyskusje. Jest to jednostka emocjonalna, łatwiej dociera do niego przeczucie niż myślenie, nie współpracuje ze światem maszyn liczących, toteż teraźniejsze otoczenie częstokroć nie odpowiada mu. To człowiek zorganizowany, umie racjonalnie gospodarować swoimi rezerwami, pracuje w sposób wyważony i zamierzony, jednak często nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w narzucających konieczność tego sytuacjach. To osobnik cierpliwy, częstokroć jest wspaniałym mentorem, nieustępliwość dopomaga mu spostrzec związki niezauważalne dla innych osób i radzi sobie w zawodzie uznanego nauczyciela.
Jest to jednostka ustępliwa, na ogół poszukuje guru i zwierzchnika, albowiem często znacząco nie wystarcza mu śmiałości i zbytnio bezproblemowo ulega czyimś perswazjom. To osobnik przewidujący, podejmuje próby, by nie reagować innstynktownie, bierze pod uwagę najrozmaitsze harmonogramy posunięć oraz nie polega na konceptach sporządzonych byle jak. Cechuje się bezwolnością, zazwyczaj chce wyczekiwać, aż drugi człowiek przedsięweźmie osąd, pozwalając mu dalej radować się swoimi myślami. Bywa nieuważny, potrafi po trosze znać się na każdym zagadnieniu, jednakże jego błyskawiczne wybory częstokroć niestety dają się poznać jako niewłaściwe, więc często sam nie ogarnia zupełnie swoich ruchów. Bywa osobą religijną, umie postrzegać rzeczy nieuchwytne dla pozostałych obserwatorów i odczuwa potężne pragnienie towarzyskiego uzewnętrzniania swoich wzruszeń, a zatem ważne jest dla niego istnienie miłośników dla własnych wytworów. Znamionuje się spokojem, przypomina średniowiecznego mistyka, a więc utrzymuje się nieczuły na publiczne zagonienie i denerwuje go współdziałanie z ludźmi kąpanymi w gorącej wodzie. Charakteryzuje się sumiennością, swoje prace traktuje poważnie, zachowuje monotonny, ale skuteczny rytm działalności, zatem w długotrwałym kontekście zwykle wyprzedza gwałtownych przodowników. Jest to jednostka defetystyczna, w każdym wypadku zaprząta go niepokój odnośnie poprawności wykonywanych posunięć, wiodąc go częstokroć do absolutnie bezsensownego niepowodzenia oraz zabierając mu żar niezbędny do zakończenia zaczętych projektów.

Inne cechy trafnie wyrażające owego osobnika to również: płytki, nieszczery, obłąkany, próżny, rozpasany, roztargniony, depresyjny, ugodowy, histeryczny, sentymentalny, humorzasty, kapryśny, obowiązkowy, czujny, samotniczy, wyciszony, introspektywny, rozwiązły, łaskawy, rozsądny, wielkoduszny i współczujący.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie sprawdzał, są: lekarz, duszpasterz, rolnik, myśliwy, dentysta, terapeuta, plantator, farmaceuta oraz chirurg.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Gagné Simon - (1980-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
  • Jason Harvey - (1940-) - aktor angielski.
  • Jones Cullen - (1984-) - amerykański sportowiec, pływanie.
  • Kriuczkow Władimir - (1924-2007) - rosyjski generał, polityk.
  • Machar Josef Svatopluk - (1864-1942) - poeta czeski.
  • Sauerländer Willibald - (1924-) - niemiecki historyk sztuki.
  • Twellman Taylor - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.