Ryba, 28 lutego - Mężczyzna

Ryba, 28 lutego - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Astrologiczny pan ryby urodzony dnia 28 2 bywa jednostką wrażliwą, rozwiązań problemów szuka w zabiegach magicznych i w przepowiedniach, nie przepada za rzeczywistością technologiczną, zatem jego żywot jest burzliwy i nieobliczalny. Często bywa bojaźliwy, brawurowe dokonania preferuje zostawić pozostałym ludziom, jest trwożliwy w towarzystwie innych osób, pomimo tego że częstokroć jednak dokłada starań, by walczyć z tymi właściwościami swojego usposobienia. To osobnik niezdecydowany, często nie wystarcza mu wytrwałości i zbyt często modyfikuje osąd odnośnie kierunku swojego działania, częstokroć złości swoich kolegów. To jednostka wytrwała, umie być wyrozumiałym i otwartym partnerem, determinacja pomaga mu spostrzec współzależności niedostrzegalne dla normalnych ludzi i w minionych wiekach potrafiłby być benedyktynem notującym antycznych książkach. To osobnik wszechstronny, świetnie spełnia się na każdym wakacie i niezwykle ciężko go czymś poruszyć. To osoba troskliwa, bywa wręcz przesadnie wielkoduszny i nie zna małoduszności, toteż niekiedy osobiście wymaga oparcia materialnego. Jest to człowiek szczery, jest niezmiernie serdeczny względem własnego współmałżonka, wierność w rodzinie jest dla niego rzeczą bezdyskusyjną, aczkolwiek jego przyrodzona sprawiedliwość umie być przyczyną paroksyzmów awersji. To jednostka zamknięta, często jest indywidualistą, potrafi poświęcić całą dobę nietypowym zajęciom, ale umieszczony na środku sceny gubi mnóstwo ze swojej atrakcyjności. Charakteryzuje się zdyscyplinowaniem, okazuje opanowanie i upór, umie się odpowiednio inspirować, jednak częstokroć brakuje mu pomysłowości potrzebnej w naglących wypadkach. Bywa niewierny, staranie się o osobisty zarobek jest dla niego naczelną dewizą, jako urzędnik okazuje się sprzedajny, dlatego kompani pragną stronić od wstępowania z niego w umowy.
Cechuje się religijnością, dysponuje twórczym i bardzo empatycznym umysłem i w krótkiej przemowie potrafi zamieścić mrowie afektów, a więc często jest mistrzem mentalnym dla innych. Jest to osobnik przezorny, stara się nie odpowiadać bez zastanowienia, drobiazgowo układa najmniejsze manewry oraz nie polega na koncepcjach sporządzonych byle jak. To osoba uległa, częstokroć musi zajmować się realizacją lekceważonych przez siebie czynności, albowiem często znacząco nie starcza mu asertywności i nie umie uzasadniać przed innymi swoich przekonań. To jednostka spokojna, wykazuje podobieństwo do średniowiecznego mistyka, a zatem lubuje się w niespiesznych, kojących zawodach i zwykle mozoli się rzetelnie, jednakże we własnym rytmie. Częstokroć bywa apatyczny, traci czas na bezskutecznym zrzędzeniu, aż drugi człowiek poweźmie werdykt, zwalniając go od rozterek. Jest to osobnik pobieżny, potrafi po trosze znać się na każdej dziedzinie, lecz nie próbuje niczego dogłębnie zrozumieć, więc często ciska się chaotycznie i bez obranego celu. To osoba defetystyczna, najdrobniejszą jego pracę utrudnia nieustanna nieobecność wiary w sukces, powodując tracenie jego umiejętności oraz zabierając mu siłę wskazaną do finalizacji rozpoczętych inicjatyw. To człowiek słowny, zadanie jest dla niego sprawą świętą, zachowuje jednostajne, aczkolwiek wydajne tempo działalności, a więc pomimo pozornej ospałości przeważnie wciela w życie swoje plany.

Pozostałe cechy trafnie opisujące niniejszego osobnika to także: czujny, kapryśny, srogi, roztropny, leniwy, słaby, uroczy, dziecinny, pomysłowy, wielkoduszny, bezładny, ospały, łaskawy, buntowniczy, obłąkany, sympatyczny, mądry, idealistyczny, próżny, badawczy, wystraszony, szczodry, przekorny, histeryczny, depresyjny, ustatkowany, dobroczynny, ciepły, filozoficzny i małomówny.
Zawodami, w których najtrafniej będzie funkcjonował, są: rybak, zakonnik, terapeuta, terapeuta, plantator, leśnik, myśliwy, lekarz, farmaceuta, ortopeda, agrotechnik, rolnik, terapeuta oraz wychowawca.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abutbul Shay - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Artymowska Zofia - (1923-) - artysta malarz, pedagog.
 • Bała Tomasz - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Clarke Dameon - (1972-) - aktor kanadyjski.
 • Darín Ricardo - (1957-) - argentyński aktor, scenarzysta, reżyser filmowy.
 • George Francis Eugene - (1937-) - amerykański duchowny katolicki, arcybiskup Portland i Chicago, kardynał.
 • Januchta Jolanta - (1955-) - sportowiec, lekkoatletyka, biegi średniodystansowe.
 • Lattek Udo - (1935-2015) - niemiecki sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Lynn Barbara - (1942-) - piosenkarka amerykańska.
 • Pareto Paula - (1986-) - argentyńska sportowiec, judo.
 • Petrova Olinka - (1960-) - francuska aktorka w filmach erotycznych.
 • Rau Johannes - (1931-2006) - polityk niemiecki.
 • Ryder Charles Wolcott - (1892-1960) - generał amerykański.
 • Sontag Susan - (1933-) - pisarka, eseistka, publicystka, krytyk literacki.
 • Stępiński Patryk - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tanjič Almir - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.