Ryba, 28 lutego - Mężczyzna

Ryba, 28 lutego - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Astrologiczny pan ryby urodzony dnia 28 2 bywa jednostką wrażliwą, rozwiązań problemów szuka w zabiegach magicznych i w przepowiedniach, nie przepada za rzeczywistością technologiczną, zatem jego żywot jest burzliwy i nieobliczalny. Często bywa bojaźliwy, brawurowe dokonania preferuje zostawić pozostałym ludziom, jest trwożliwy w towarzystwie innych osób, pomimo tego że częstokroć jednak dokłada starań, by walczyć z tymi właściwościami swojego usposobienia. To osobnik niezdecydowany, często nie wystarcza mu wytrwałości i zbyt często modyfikuje osąd odnośnie kierunku swojego działania, częstokroć złości swoich kolegów. To jednostka wytrwała, umie być wyrozumiałym i otwartym partnerem, determinacja pomaga mu spostrzec współzależności niedostrzegalne dla normalnych ludzi i w minionych wiekach potrafiłby być benedyktynem notującym antycznych książkach. To osobnik wszechstronny, świetnie spełnia się na każdym wakacie i niezwykle ciężko go czymś poruszyć. To osoba troskliwa, bywa wręcz przesadnie wielkoduszny i nie zna małoduszności, toteż niekiedy osobiście wymaga oparcia materialnego. Jest to człowiek szczery, jest niezmiernie serdeczny względem własnego współmałżonka, wierność w rodzinie jest dla niego rzeczą bezdyskusyjną, aczkolwiek jego przyrodzona sprawiedliwość umie być przyczyną paroksyzmów awersji. To jednostka zamknięta, często jest indywidualistą, potrafi poświęcić całą dobę nietypowym zajęciom, ale umieszczony na środku sceny gubi mnóstwo ze swojej atrakcyjności. Charakteryzuje się zdyscyplinowaniem, okazuje opanowanie i upór, umie się odpowiednio inspirować, jednak częstokroć brakuje mu pomysłowości potrzebnej w naglących wypadkach. Bywa niewierny, staranie się o osobisty zarobek jest dla niego naczelną dewizą, jako urzędnik okazuje się sprzedajny, dlatego kompani pragną stronić od wstępowania z niego w umowy.
Cechuje się religijnością, dysponuje twórczym i bardzo empatycznym umysłem i w krótkiej przemowie potrafi zamieścić mrowie afektów, a więc często jest mistrzem mentalnym dla innych. Jest to osobnik przezorny, stara się nie odpowiadać bez zastanowienia, drobiazgowo układa najmniejsze manewry oraz nie polega na koncepcjach sporządzonych byle jak. To osoba uległa, częstokroć musi zajmować się realizacją lekceważonych przez siebie czynności, albowiem często znacząco nie starcza mu asertywności i nie umie uzasadniać przed innymi swoich przekonań. To jednostka spokojna, wykazuje podobieństwo do średniowiecznego mistyka, a zatem lubuje się w niespiesznych, kojących zawodach i zwykle mozoli się rzetelnie, jednakże we własnym rytmie. Częstokroć bywa apatyczny, traci czas na bezskutecznym zrzędzeniu, aż drugi człowiek poweźmie werdykt, zwalniając go od rozterek. Jest to osobnik pobieżny, potrafi po trosze znać się na każdej dziedzinie, lecz nie próbuje niczego dogłębnie zrozumieć, więc często ciska się chaotycznie i bez obranego celu. To osoba defetystyczna, najdrobniejszą jego pracę utrudnia nieustanna nieobecność wiary w sukces, powodując tracenie jego umiejętności oraz zabierając mu siłę wskazaną do finalizacji rozpoczętych inicjatyw. To człowiek słowny, zadanie jest dla niego sprawą świętą, zachowuje jednostajne, aczkolwiek wydajne tempo działalności, a więc pomimo pozornej ospałości przeważnie wciela w życie swoje plany.

Pozostałe cechy trafnie opisujące niniejszego osobnika to także: czujny, kapryśny, srogi, roztropny, leniwy, słaby, uroczy, dziecinny, pomysłowy, wielkoduszny, bezładny, ospały, łaskawy, buntowniczy, obłąkany, sympatyczny, mądry, idealistyczny, próżny, badawczy, wystraszony, szczodry, przekorny, histeryczny, depresyjny, ustatkowany, dobroczynny, ciepły, filozoficzny i małomówny.
Zawodami, w których najtrafniej będzie funkcjonował, są: rybak, zakonnik, terapeuta, terapeuta, plantator, leśnik, myśliwy, lekarz, farmaceuta, ortopeda, agrotechnik, rolnik, terapeuta oraz wychowawca.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Broady Naomi - (1990-) - brytyjska sportowiec, tenis ziemny.
 • Escasi Alberto - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Farrar Geraldine - (1882-1967) - śpiewaczka amerykańska,.
 • Figgis Mike - (1948-) - angielski reżyser, scenarzysta, kompozytor, producent filmowy.
 • Holenderski Fryderyk - (1797-1881) - książę holenderski, admirał floty.
 • Ligoń Juliusz - (1823-1889) - działacz społeczny, publicysta, poeta z Górnego Śląska.
 • Medycejska Eleonora - (1567-) - księżniczka toskańska, księżna Mantui i Montferratu 1587-.
 • N'Dy Guy Rolland Assembé - (1986-) - kameruński sportowiec, piłka nożna.
 • Ochnio Radosław - (1977-) - realizator filmów - operator dźwięku.
 • Phillips Robin - (1942-2015) - aktor angielski.
 • Piłsudska Jadwiga - (1920-) - inżynier architekt, pilot, podporucznik.
 • Polit Michał - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Potocki Ignacy - (1750-1809) - marszałek wielki litewski, członek Komisji Edukacji Narodowej, współtwórca Konstytucji 3 Maja.
 • Renan Ernest - (1823-1892) - francuski pisarz, historyk, filolog, filozof.
 • Scheib Earl - (1907-1992) - przedsiębiorca amerykański.
 • Steamboat Ricky - (1953-) - amerykański sportowiec, wrestling.
 • Tinsley Jamaal - (1978-) - amerykański sportowiec, piłka koszykowa.
 • Witka Piotr - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Zabaleta Mariano - (1978-) - argentyński sportowiec, tenis ziemny.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.