Ryba, 27 lutego - Mężczyzna

Ryba, 27 lutego - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Pan ryby, który urodził się w dniu 27 2, jest to jednostka lękliwa, nie znosi przebywania w ciemności, niespecjalnie polega na słabo poznanych osobach, mimo że częstokroć jednakże usiłuje zmagać się z tymi atrybutami swojego usposobienia. Często bywa uczuciowy, nie boi się sentymentalnych afektów, lekceważy typowo logiczne stanowisko, a zatem częstokroć wolałby przyjść na świat o setki lat temu. Cechuje się wszechstronnością, dostosowuje żwawo i efektywnie, bardzo trudno go czymś zaszokować i zacięcie do poprawiania jest jego nieodmienną właściwością. Znamionuje się introwertyzmem, jego własny umysł potrafi być dla niego obszernym i ogromnym światem, ochoczo oddaje się tajemniczym zainteresowaniom, lecz tłum często całkowicie go konsternuje. To człowiek niewierny, szanuje wyłącznie zyskowne dla własnej osoby układy, umie zachowywać się nieszczerze, a więc kompani mają ochotę unikać angażowania się z niego w spółki. Jest to osobnik opiekuńczy, jest wręcz nadmiernie wielkoduszny i nie troszczy się o osobisty zarobek, dlatego bywa poczytywany za głuptasa. Charakteryzuje się cierpliwością, na uczelni częstokroć zdobywa doskonałe oceny, nieustępliwość w kroczeniu do mety często dopomaga mu uzyskać finansowy dobrobyt i umie z uwagą zagłębiać się w czyjeś zwierzenia. To osoba niezdecydowana, jego opinie i przekonania częstokroć są ambiwalentne i potrafi gwałtownie zniechęcić się na moment przed osiągnięciem finału, często podejmuje się przeróżnych profesji. Jest to jednostka lojalna, przyjaciele są dla niego niezwykle istotni, do związków małżeńskich odnosi się niezmiernie poważnie, jednak jego wrodzony legalizm umie owocować paroksyzmami antypatii. Lubi zachowywać się konsekwentnie, potrafi dociągnąć swoje przedsięwzięcia do korzystnego wykonania, przeszkody nie umieją prędko go zrazić, jednak częstokroć nie daje rady improwizować w narzucających konieczność tego sytuacjach.
Cechuje się uległością, często musi zajmować się wykonywaniem pogardzanych przez siebie działań, ponieważ lęka się wdawać się w utarczki z innymi i nie potrafi dowodzić przed innymi swoich poglądów. Częstokroć bywa pobieżny, jest non stop czymś pochłonięty, jednakże jego osądy często są niezbyt ostrożne, zatem częstokroć sam nie ogarnia w pełni swoich ruchów. Charakteryzuje się rozwagą, stara się nie reagować bez zastanowienia, rozpatruje rozliczne grafiki posunięć oraz mknie ku dostatkowi mozolnie, aczkolwiek metodycznie. Cechuje się sumiennością, absolutnie nie odkłada zadań do zrealizowania, jego plany nie kryją skaz, toteż w długookresowej perspektywie z reguły przewyższa narwanych pionierów. Znamionuje się spokojem, jest podobny do średniowiecznego pustelnika, więc cały rok po roku z największą przyjemnością przepędza na samotnych rozważaniach i zazwyczaj pracuje rzetelnie, ale we własnym tempie. Jest to człowiek posępny, najmniejszą jego działalność krępuje nieustanny niedostatek asertywności, powodując przepuszczanie przez niego rozmaitych pożytecznych szans oraz skutkując nagłym wycofywaniem się w połowie drogi. Często bywa uduchowiony, dysponuje wrażliwym i bardzo otwartym psyche i w lakonicznym wystąpieniu umie zamieścić mnóstwo wzruszeń, zatem częstokroć jest nauczycielem duchowym dla innych. Uwielbia zachowywać się pasywnie, na ogół pragnie czekać, aż inna osoba podejmie decyzję, pozwalając mu nadal radować się swoimi myślami.

Pozostałe cechy celnie portretujące wspomnianego osobnika to także: łaskawy, przewrażliwiony, mądry, nieprzewidywalny, seksowny, neurotyczny, humorzasty, wiarygodny, romantyczny, sarkastyczny, buntowniczy, uprzejmy, napięty, idealistyczny, współczujący, płochliwy, przyzwoity, samotny, nierozsądny, obłąkany, ustatkowany, srogi oraz zagubiony.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie sprawdzał, są: leśnik, rolnik, chirurg, plantator, rybak, anestezjolog, duszpasterz, terapeuta, terapeuta, wychowawca, myśliwy, dentysta, zakonnik, mentor i kapłan.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Ashdown Paddy - (1941-) - polityk brytyjski.
 • Bajnóczy József D - (1888-1977) - węgierski generał, polityk.
 • Bieniek Adrian - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Bilaletdinow Dinijar - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Clinton Chelsea - (1980-) - córka Billa Clintona i Hilary Clinton.
 • Duchesne Pierre - (1940-) - polityk kanadyjski.
 • Grudziński Adrian - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Hunter Bill - (1940-2011) - aktor australijski.
 • Jeske-Choiński Teodor - (1854-1920) - pisarz, historyk, publicysta konserwatywny, krytyk teatralny i literacki.
 • Kulle Jarl - (1927-1997) - aktor szwedzki.
 • Lenartowicz Teofil - (1822-1893) - poeta, pisarz, rzeźbiarz, etnograf.
 • Litwinowicz Aleksander - (1879-1948) - generał, inżynier.
 • Longfellow Henry Wadsworth - (1807-1882) - poeta amerykański.
 • Luangnam Nudnida - (1987-) - tajska sportowiec, tenis ziemny.
 • Mead George - (1863-1931) - amerykański filozof, socjolog, psycholog.
 • Preiss Wolfgang - (1910-2002) - aktor niemiecki.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.