Ryba, 26 lutego - Mężczyzna

Ryba, 26 lutego - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Zodiakalny pan ryby urodzony dnia 26 2 to człowiek wszechstronny, zapał do innowacji jest jego niezmienną własnością i zaskoczenie to u niego nastrój naprawdę niecodzienny. To jednostka lękliwa, przesiedzenie deszczu pod gołym niebem to dla niego autentycznie nieprzyjemne przeżycie, jest strachliwy w otoczeniu nieznajomych osób, mimo że stara się jednakowoż poszukiwać najrozmaitszych sposobów ominięcia własnych słabości. Jest to osobnik wrażliwy, wyjść z trudności wypatruje w czarach i w znakach, nie lubi kultury technologicznej, zatem często wolałby urodzić się o wieki dawniej. Jest to człowiek cierpliwy, spełnia się w roli wziętego opiekuna, częstokroć jest kapitalnym przewodnikiem i umie urzeczywistnić sprawy bardzo nieciekawe dla innych osób. Bywa osobnikiem chwiejnym, nie potrafi wykazywać się metodycznymi zobowiązaniami i często nie umie skończyć zaczętych zadań, częstokroć irytuje swoich kolegów. Jest to jednostka lojalna, potrafi być prawdziwym przyjacielem pomocnym w zmartwieniach, usiłuje zachowywać się adekwatnie do swoich przekonań, jednak jego immanentna prawość umie skutkować paroksyzmami awersji. To człowiek nietowarzyski, uwielbia bujać w obłokach, w swoich osobistych myślach, chętnie zajmuje się dziwnymi zainteresowaniami, jednakże miewa kłopoty z inicjowaniem bliskich stosunków z pozostałymi osobami. Bywa jednostką niewierną, zmienia aliansy zależnie od klimatu, jako biurokrata daje się poznać jako przekupny, toteż często jest obruszony na całe otoczenie. To człowiek zdyscyplinowany, potrafi rozsądnie dysponować swoimi środkami, problemy nie umieją łatwo go odstręczyć, jednak częstokroć nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w wymagających tego sytuacjach. Jest to osoba troskliwa, potrafi nadstawiać grzbietu za innych ludzi i wyżej ceni dobry kontakt z ludźmi aniżeli zamożność, a zatem może rozczarować w starciu z surową rzeczywistością.
Charakteryzuje się pobieżnością, umie szybko przemyśleć obszerny zasób wiadomości, lecz nie próbuje niczego całkowicie zrozumieć, dlatego często ciska się chaotycznie i bez ustalonego kursu. Jest to osobnik ustępliwy, niezależne podejmowanie wyborów potrafi być dla niego niezwykle denerwujące, bo lęka się uczestniczyć w konfliktach z innymi i śmiałość i siła umieją wymóc na nim rewizję punktu widzenia. To jednostka słowna, w żadnym wypadku nie odwleka spraw do zrealizowania, jego projekty nie zawierają defektów, więc powinno się doszkalać się od niego pragmatyczności oraz sprawności. To osoba ostrożna, dokłada starań, by nie odpowiadać emocjonalnie, bacznie przepatruje posiadane prognozy i zapisy oraz nie wierzy konceptom stworzonym na kolanie. Jest to osobnik pobożny, jest otwarty na cudze bodźce i trudności i jest niezmiernie utalentowany artystycznie bądź językowo, a więc z reguły interesuje się jakimś rodzajem działalności artystycznej. To człowiek fatalistyczny, przyrodzony pesymizm naprawdę komplikuje mu życie, sprowadzając go częstokroć do kompletnie niepotrzebnego niepowodzenia oraz owocując nagłym zniechęcaniem się przed osiągnięciem celu. Jest to osobnik opanowany, wykonuje pracę leniwie i z namysłem, toteż pozostaje nieczuły na ogólne zabieganie i przeważnie pracuje rzetelnie, aczkolwiek we własnym tempie. To jednostka apatyczna, przeciąga wszelkie rzeczy do chwili, aż druga osoba podejmie decyzję, pozwalając mu nie ponosić odpowiedzialności.

Pozostałe określenia kapitalnie charakteryzujące opisywanego człowieka to również: przyzwoity, bałaganiarski, wiarygodny, introspektywny, sympatyczny, srogi, czujny, rozwiązły, sarkastyczny, namiętny, badawczy, kapryśny, sentymentalny, bałaganiarski, roztargniony, współczujący, rozsądny, seksowny, szlachetny oraz wyciszony.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie realizował, są: farmaceuta, terapeuta, anestezjolog, ortopeda, myśliwy, lekarz, chirurg, duszpasterz, rybak, kapłan, pielęgniarz, plantator, dentysta, leśnik i nauczyciel.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Adebayor Emmanuel - (1984-) - togijski sportowiec, piłka nożna.
 • Amalia Maria - (1746-) - arcyksiężniczka austriacka, księżna Parmy.
 • Badu Erykah - (1971-) - piosenkarka amerykańska.
 • Blake Steve - (1980-) - amerykański sportowiec, piłka koszykowa.
 • Borough Arthur - (1905-1978) - aktor amerykański.
 • Czirkin Grigorij - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Dacascos Mark - (1964-) - aktor amerykański.
 • Díaz Hernán - (1966-) - argentyński sportowiec, piłka nożna.
 • Evans Steve - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Graham Currie - (1967-) - aktor kanadyjski.
 • Gruber Kelly - (1962-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Hayes Ron - (1929-2004) - aktor amerykański.
 • Koj Aleksander - (1935-) - biolog molekularny, biochemik, profesor.
 • Konopacka Halina - (1900-) - sportowiec, lekkoatletyka, rzut dyskiem.
 • Moore Patrick H - (1976-) - syn Dudleya Moore'a i Tuesday Weld.
 • Paleo Tracey - (1967-) - aktorka amerykańska.
 • Pasznik Aleksandra - (1990-) - sportowiec, piłka siatkowa.
 • Proslier Jean-Marie - (1928-1997) - aktor francuski.
 • Ruud Espen - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Thompson Jenny - (1973-) - amerykańska sportowiec, pływanie.
 • Wojtkowski Marek - (1968-) - nauczyciel akademicki, polityk.
 • Żdanow Andriej Aleksandrowicz - (1896-1948) - radziecki polityk, działacz komunistyczny, generał, publicysta.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.