Ryba, 25 lutego - Mężczyzna

Ryba, 25 lutego - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Mężczyzna ryby, który przyszedł na świat w dniu 25 2, bywa osobą niestałą, jego przekonania i opinie często są wewnętrznie sprzeczne i potrafi aktualizować najważniejsze decyzje codziennie, a zatem niezmiernie źle radzi sobie jako rodzic lub nauczyciel. To człowiek cierpliwy, w dawnych czasach umiałby być benedyktynem kaligrafującym zdobionych kodeksach, potrafi być wyrozumiałym i otwartym kompanem i umie osiągnąć biegłość w dziedzinach wymagających długookresowej nauki. Charakteryzuje się introwertyzmem, lubi bujać w obłokach, w swoich prywatnych marzeniach, potrafi poświęcić cały wieczór niezrozumiałym działaniom, ale pokazany na scenie gubi wiele ze swojego powabu. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, systematycznie prze do celu, problemy nie umieją szybko go zrazić, jednak niekiedy zbyt przyzwyczaja się do przedtem obmyślonych koncepcji. Znamionuje się altruizmem, jest wręcz nadmiernie bezinteresowny i nie ma pojęcia, co to zachłanność, zatem bywa uznawany za głupka. Bywa osobnikiem bojaźliwym, brawurowe osiągnięcia pragnie pozostawić innym osobom, jest trwożliwy w obecności nieznanych ludzi, chociaż stara się jednakże poszukiwać rożnych technik pokonania własnych wad. Cechuje się elastycznością, wyśmienicie improwizuje nawet w sytuacjach przykrego chaosu i nie marnuje godzin na nieproduktywne jęczenie. Częstokroć bywa wiarołomny, poważa tylko wygodne dla swojej osoby umowy, jako urzędas daje się poznać jako przekupny, toteż przyjaciele mają ochotę stronić od angażowania się z niego w spółki. Jest to jednostka lojalna, potrafi być najlepszym towarzyszem użytecznym w zmartwieniach, lojalność w rodzinie jest dla niego rzeczą niekwestionowaną, lecz momentami w swojej wierności dosięga aż do bufonerii. Jest to osobnik empatyczny, łatwiej ujmuje go serce niż rozum, nie darzy zaufaniem naukowej metody pozbywania się przeciwności, a więc jego żywot jest pełny wydarzeń i nieprzewidywalny.
Jest to osoba przewidująca, to rozważny i odważny zarządca, skrupulatnie planuje najsubtelniejsze akcje oraz mknie ku finansowemu dobrobytowi z namysłem, jednakże metodycznie. Jest to jednostka rzetelna, jest niezwykle wytrwały i zdyscyplinowany, jego plany nie posiadają usterek, dlatego pomimo fałszywej ociężałości przeważnie realizuje swoje pomysły. Bywa ustępliwy, ubóstwia zajmować się kojącymi, niezwiązanymi z obciążeniem pracami, bowiem lęka się angażować się w konflikty z innymi i zanadto łatwo ustępuje cudzym perswazjom. Znamionuje się opanowaniem, nie nudzi go pracowita realizacja monotonnych zleceń, więc umie odpowiednio uhonorować niespotykaną maestrię i na ogół mozoli się rzetelnie, aczkolwiek we własnym rytmie. Często bywa pasywny, odkłada wszelkie sprawy do czasu, aż problem zostanie wyjaśniony przez innych, uwalniając go od wątpliwości. Bywa człowiekiem powierzchownym, potrafi po kawałku mieć pojęcie o każdym zagadnieniu, ale zachowuje się częstokroć zbytnio lekkomyślnie, toteż nie umie uporać się z rozważaniem bardziej złożonych kwestii. Charakteryzuje się ponurością, przyrodzony fatalizm autentycznie komplikuje mu egzystencję, powodując przepuszczanie przez niego rozlicznych nieocenionych możliwości oraz odbierając mu entuzjazm wymagany do finalizacji zaczętych inicjatyw. Znamionuje się uduchowieniem, zwykle jest znacząco bardziej uczuciowy niż ogół zbiorowości i jego wytwory potrafią bardzo wzruszać, a więc z reguły interesuje się jakimś rodzajem sztuki.

Pozostałe atrybuty prawidłowo określające owego osobnika to też: bezbronny, nieszczery, refleksyjny, czujny, zagubiony, płochliwy, przewrażliwiony, współczujący, podstępny, sarkastyczny, neurotyczny, samotniczy, szlachetny, buntowniczy, ustatkowany, beznamiętny, samotny, słaby, próżny, bałaganiarski, niestabilny, seksowny, pomysłowy, humanitarny, poważany, mądry, depresyjny, rozsądny, nieufny oraz marzycielski.
Zawodami, w których najlepiej będzie funkcjonował, są: lekarz, mentor, terapeuta, rybak, kapłan, leśnik, terapeuta, plantator i hodowca.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Baerg Brendon - (1998-) - aktor amerykański.
 • Bogusiński Aleksander - (1877-1953) - aktor.
 • Cedeño César - (1951-) - dominikański sportowiec, baseball.
 • Czechowski Michał - (1975-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Dymny Wiesław - (1936-1978) - pisarz, aktor, scenarzysta.
 • Eddington Nora - (1924-) - żona Errola Flynna i później Dicka Haymesa.
 • Fröbe Gert - (1913-1988) - aktor niemiecki.
 • Fuhrman Isabelle - (1997-) - aktorka amerykańska.
 • Garguła Łukasz - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Hall Carl Christian - (1812-1888) - polityk duński.
 • Hreszta Mykoła - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Ilunga Herita N'Kongolo - (1982-) - kongijski sportowiec, piłka nożna.
 • Kirchner Néstor - (1950-2010) - polityk argentyński.
 • Kowalski Łukasz - (1986-) - sportowiec, piłka nożna, pomocnik.
 • Silva Eduardo Da - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Spee Friedrich von - (1591-1635) - pisarz amerykański.
 • Walker Samaki - (1976-) - amerykański sportowiec, piłka koszykowa.
 • Żaryn Aleksandra - (1916-) - prawnik, tłumacz.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.