Ryba, 22 lutego - Mężczyzna

Ryba, 22 lutego - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Pan ryby, który przyszedł na świat w dniu 22 2, jest to człowiek troskliwy, rozrzutnie wspomaga osoby we własnym otoczeniu i wyżej ceni przyjaźń niż bogactwo, zatem częstokroć gnębi go brak zwyczajnego, życiowego realizmu. Jest to osobnik zamknięty, jest miejscowym myślicielem odciętym od życia, często potrafi wykazywać niezwykłą cierpliwość przy reperacji zepsutych mechanizmów, aczkolwiek gawiedź częstokroć absolutnie go onieśmiela. Jest to jednostka niezdecydowana, nie umie trwać przy zorganizowanych decyzjach i częściej od innych modyfikuje opinię odnośnie metody swojej pracy, często chwyta się różnorodnych zawodów. Znamionuje się lojalnością, przyjaciele są dla niego bardzo istotni, do związków podchodzi niezmiernie na serio, jednakże czasami w swojej ofiarności dosięga aż do pompatyczności. To człowiek cierpliwy, częstokroć jest świetnym nauczycielem, sprawdza się w roli uznanego przewodnika i wytrwałość w kroczeniu do celu często dopomaga mu osiągnąć dostatek. Częstokroć bywa uczuciowy, wierzy astrologii, nie współpracuje z cywilizacją urządzeń technicznych, toteż często wolałby urodzić się o wieki dawniej. Jest to osobnik bojaźliwy, heroiczne osiągnięcia preferuje pozostawić innym osobom, preferowany przez niego tryb aktywności charakteryzuje przezorność, chociaż próbuje niemniej jednak wynajdywać rożne taktyki przekroczenia własnych niedoskonałości. Jest to człowiek wszechstronny, oszołomienie to u niego uczucie naprawdę niespotykane i cechują go najrozmaitsze, unikalne projekty. Bywa osobnikiem nielojalnym, prędko zapomina o swoich zobowiązaniach, potrafi zachowywać się nieszczerze, a więc częstokroć jest zagniewany na cały świat. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, umie racjonalnie gospodarować swoimi rezerwami, kłopoty nie potrafią łatwo go zniechęcić, jednak często nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w narzucających konieczność tego sytuacjach.
Bywa uduchowiony, jest wrażliwy na czyjeś przeżycia i trudności i jego dzieła umieją niezwykle poruszać, a zatem najważniejsze jest dla niego odnalezienie miłośników dla własnych wytworów. Jest to jednostka posępna, wrodzony pesymizm autentycznie utrudnia mu egzystencję, owocując marnowaniem jego potencjału oraz odbierając mu energię nieodzowną do sfinalizowania rozpoczętych inicjatyw. Częstokroć bywa ustępliwy, zazwyczaj poszukuje opiekuna i wodza, albowiem boi się brać udział w utarczkach z innymi i nie potrafi tłumaczyć przed innymi swoich poglądów. Bywa powierzchowny, jest ustawicznie czymś zajęty, ale jego błyskawiczne działania często niestety okazują się nieodpowiednie, dlatego częstokroć sam nie ogarnia zupełnie swoich ruchów. Jest to osoba ostrożna, to przezorny i ambitny planista, uważnie przegląda dostępne dane statystyczne i antycypacje oraz nie ufa pomysłom stworzonym byle jak. Cechuje się pasywnością, opóźnia jakiekolwiek rzeczy tak długo, aż problem zostanie załatwiony poprzez innych, utrzymując go w miłej bierności. Charakteryzuje się odpowiedzialnością, jest bardzo wytrwały i zdyscyplinowany, zachowuje monotonne, lecz skuteczne tempo działalności, więc winno się uczyć się od niego racjonalizmu i sprawności. Jest to człowiek opanowany, jest to naturalny urzędnik, toteż niezmiernie nie cierpi być popędzany i zwykle wykonuje pracę odpowiedzialnie, jednakże we własnym rytmie.

Pozostałe określenia odpowiednio odzwierciedlające tego osobnika to też: uroczy, uprzejmy, paranoiczny, hałaśliwy, roztropny, marzycielski, roztargniony, niestabilny, filozoficzny, oziębły, dziecinny, stabilny, szlachetny, ciepły, introspektywny, utalentowany, szczodry, ospały, romantyczny, poważny, sarkastyczny, kapryśny oraz natchniony.
Zawodami, w których optymalnie będzie funkcjonował, są: agrotechnik, dentysta, ortopeda, kapłan, rybak, mentor, duszpasterz, hodowca, chirurg, zakonnik, leśnik, terapeuta, pielęgniarz, farmaceuta i rolnik.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Błaszczyk Marcin - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gardawski Michael - (1990-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Goszczurny Stanisław - (1929-2003) - powieściopisarz, dziennikarz.
 • Koga Mineichi - (1885-1944) - admirał japoński.
 • Maraš Davor - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Popchadze Giorgi - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Prowse Juliet - (1936-) - brytyjska aktorka, tancerka.
 • Suchoň Eugen - (1908-1993) - kompozytor słowacki.
 • Towers Frank - (1969-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Tyler Max Clayton - (1880-1974) - generał amerykański.
 • White Judy - (1976-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Wiechecki Rafał - (1978-) - prawnik, ekonomista, polityk.
 • Wilson Donal - (1892-1978) - generał amerykański.
 • Zaklukiewicz Kuba - (1949-1998) - aktor.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.