Ryba, 20 lutego - Mężczyzna

Ryba, 20 lutego - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Astrologiczny pan ryby, który przyszedł na świat dnia 20 2, to jednostka wytrwała, w liceum często uzyskuje pierwszorzędne noty, potrafi nabyć mistrzostwo w dziedzinach wymagających długotrwałej praktyki i umie wnikliwie zagłębiać się w czyjeś gawędy. Bywa niezdecydowany, częstokroć nie starcza mu uporu i potrafi raptownie odpuścić na moment przed uzyskaniem celu, a więc niezwykle marnie spełnia się jako niańka lub opiekun. Jest to osoba strachliwa, zuchwałe dokonania preferuje odstąpić innym ludziom, jest nieśmiały w obecności nieznajomych osób, chociaż często umie bardzo dobrze sprawdzać się w sprawach niepowodujących potrzeby zbędnego popisywania się. To osobnik wszechstronny, potrafi radzić sobie w każdych okolicznościach, zdaje się dysponować gotowym rozwiązaniem na dowolny zakładany problem i konfuzja to u niego nastrój autentycznie niecodzienny. Jest to człowiek emocjonalny, bardziej oddziałuje na niego czucie niźli inteligencja, lekceważy typowo racjonalną metodologię, zatem dzisiejsze życie częstokroć nie odpowiada mu. Jest to jednostka szczera, jest odpowiedzialnym i rzetelnym pracownikiem, usiłuje działać stosownie do swoich poglądów, ale jego naturalna prawość umie być przyczyną paroksyzmów antypatii. To osobnik introwertyczny, często bywa odludkiem, chętnie poświęca się dziwnym zainteresowaniom, lecz tłum częstokroć absolutnie go onieśmiela. Charakteryzuje się opiekuńczością, rozrzutnie obdarowuje przyjaciół we własnym otoczeniu i jest wielkim fantastą, dlatego niekiedy osobiście wymaga ratunku ekonomicznego. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, potrafi umiejętnie zarządzać swoimi siłami, funkcjonuje w sposób rozsądny i sprawdzony, jednak często nie daje rady improwizować w narzucających konieczność tego sytuacjach. Bywa osobą niewierną, to wytrawny dyplomata okazujący mimo to skłonność do cwaniactwa, jako urzędnik okazuje się sprzedajny, toteż częstokroć jest wściekły na dokuczliwe życie.
To jednostka spokojna, wykonuje pracę powoli oraz z namysłem, a zatem cały rok po roku z największą satysfakcją trwoni na samotnych medytacjach i zazwyczaj pracuje rzetelnie, aczkolwiek we własnym rytmie. To człowiek pasywny, marudzi oczekując, aż ktoś obcy odnajdzie wyjście, uwalniając go od rozterek. Bywa osobnikiem powierzchownym, umie w krótkim czasie zbadać bezkresną ilość wiadomości, jednakże jego szybkie wybory często niestety dają się poznać jako błędne, więc częstokroć miota się chaotycznie i bez wyznaczonego kierunku. Cechuje się słownością, swoje powinności odbiera serio, jego koncepcje nie posiadają defektów, dlatego w długookresowym podejściu zwykle prześciga popędliwych pionierów. To osoba rozważna, wystrzega się niefrasobliwych aktywności, rozpatruje przeróżne scenariusze wydarzeń oraz dąży ku bogactwu pomału, aczkolwiek metodycznie. To jednostka religijna, ma artystyczną i niezmiernie empatyczną duszę i potrafi bardzo plastycznie portretować mentalne doświadczenia innych, a więc kluczowe jest dla niego posiadanie widzów dla własnych wytworów. Jest to osobnik defetystyczny, najsubtelniejszą jego działalność hamuje chroniczny deficyt odwagi, doprowadzając go często do zupełnie nieuzasadnionej przegranej oraz zabierając mu witalność potrzebną do zakończenia zaczętych projektów. To człowiek uległy, samodzielne dokonywanie decyzji może być dla niego niezmiernie nieprzyjemne, bo pozostałe osoby częstokroć bierze za znawców i zestawiony z cudzą presją nie daje rady dopiąć swego.

Inne przymioty prawidłowo obrazujące wspomnianego osobnika to także: przyzwoity, depresyjny, pracowity, łaskawy, afektowany, zepsuty, rozpasany, czuły, gospodarny, ugodowy, płochliwy, podstępny, uprzejmy, filozoficzny, ponętny, pomysłowy, natchniony, roztargniony, seksowny, skąpy, milczący, solidny, przekorny, melancholijny, badawczy, miłosierny, dobroczynny, stabilny oraz punktualny.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie spełniał, są: hodowca, mentor, duszpasterz, terapeuta, myśliwy, kapłan, nauczyciel, anestezjolog, terapeuta i dentysta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Ambrose Lauren - (1978-) - aktorka amerykańska.
 • Bannink Alexander - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Barbauld Anna Laetitia - (1743-) - poetka angielska.
 • Brzozowski Krystian - (1982-) - sportowiec, zapasy.
 • Bulatović Miodrag - (1930-1991) - pisarz serbski.
 • Chęciński Łukasz - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Constantinescu-Claps Constantin - (1884-1961) - generał rumuński.
 • Davies Kimberley - (1973-) - aktorka australijska.
 • Gackowski Marcin - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Henrich Tommy - (1913-2009) - amerykański sportowiec, piłka koszykowa.
 • Kahi Jiah - (1988-) - aktorka brytyjsko-indyjska.
 • Kapusta Paweł - (1975-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kizierowski Bartosz - (1977-) - sportowiec, pływanie.
 • Kurec Janina - (1940-) - konsultant muzyczny, montażysta dźwięku w filmach.
 • Michta Szymon - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Murawski Maciej - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Voß Johann Heinrich - (1751-1826) - poeta niemiecki.
 • Winter Ophelie - (1974-) - aktorka francuska.
 • Żurek Krystyna - (2002-) - charakteryzator filmowy.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.